Zaloguj się, aby obserwować  
Myniek_rp

Pochwal się czym jeździsz :)

349 postów w tym temacie

Ja no cóż śmigam latem i zimą na rowerku.
I choć prawko mam.....autko ojca też moge wykozystywać to jakoś mnie nieciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 00:26, Skibka napisał:

Mój ulubiony wóz którym jeżdżę - Solaris Trollino 12. Od 0 do 60 w 3-4 sekundy, ten wielki
silnik, i ten niski prześwit. Sprzęt grający - kilkanaście głośników. Automatycznie otwierane
drzwi. Wszyscy inni użytkownicy dróg mają przed nim respekt. Cena także powala ;) nawet maybach
wysiada :))


Każdy autobus ma wielki silnik :) ale ten twój Solaris ma jedną bardzo poważną wadę - jest trolejbusem, a trolejbus jak wiemy wszędzie nie dojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:51, Piotrek K. napisał:

To wszystko zależy od sezonu ;). Przez caly rok (a raczej czas zycia studenta ;)) poruszam
sie ogromna limuzyna Volvo - tylko co robią Ci inni pasażerowie ?! Toz to moja bryka ;)


Nazwa tej wielkiej, ogromnej limuzyny wywodzi się od łacińskiego słowa "toczyć się". A inni pasażerowie czekają aż dasz im swój autograf (czyt. w zęby) wtedy od razu się odczepią.

Dnia 30.12.2005 o 15:51, Piotrek K. napisał:

W okresie zimowym bardzo lubie pojezdzic sobie na nartach. Szkoda tylko, ze tak rzadko to mi
sie udaje :/


Masz jeszcze statystycznie 50 lat życia przed sobą, więc jeszcze zdążysz się wyszaleć na nartach.

Dnia 30.12.2005 o 15:51, Piotrek K. napisał:

W okresie letnim oczywiscie rower. Moja chluba, duma i ogolnie jestem z niego bardzo zadowolony
^^. Hmm, jak sie chwalic to chwalic ;)...


Racja, jak się chwalić to na całego. Zapomniałeś tylko dodać, że ma hamulce Tektro 37AL, przerzutkę tylną Shimano Acera, korby Suntour XCC-150 42-34-24 i kosztuje 1 099,00 zł lub 1 229,00 zł (zależy w którym sklepie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 23:45, Unpredictable napisał:

Każdy autobus ma wielki silnik :) ale ten twój Solaris ma jedną bardzo poważną wadę - jest
trolejbusem, a trolejbus jak wiemy wszędzie nie dojedzie.

Ale za to nie wytwarza (bezpośrednio) zanieczyszczeń, jest znacznie cichszy i ma znacznie lepsze przyspieszenie niż jego dieslowski odpowiednik ;)

W ogóle ostatnio zakochałem się w elektrycznych silnikach, a zwłaszcza w tym cacuchu:
www.eliica.com
Można obejrzeć o nim filmik z discovery (niestety po angielsku), pierwszy od góry:
http://www.exn.ca/dailyplanet/view.asp?date=3/22/2005
I pomyśleć, ze to na takich trochę większych bateriach od komórek jeździ... ;P Ja np. już sobie postanowiłem, że już żadnego nowego blachosmroda sobie nie kupię, tylko poczekam aż tego typu (lub inne, tańsze, lepsze?) pojazdy wejdą do powszechnego użytku... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem słyszałem o nim. To nim właśnie jeździł premier Japonii Junichiro Koizumi (oczywiście nikt nie dał mu poprowadzić, był tylko pasażerem). Ma niesamowite przyspieszenie do stu rozpędza się chyba w 3 sekundy coś. Tylko ma jedną wadę, przejedzie na jednym ładowaniu niewiele kilometrów, a czas jaki jest potrzebny do ponownego naładowania jest stanowczo za długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 00:17, Unpredictable napisał:

Wiem słyszałem o nim. To nim właśnie jeździł premier Japonii Junichiro Koizumi (oczywiście
nikt nie dał mu poprowadzić, był tylko pasażerem). Ma niesamowite przyspieszenie do stu rozpędza
się chyba w 3 sekundy coś. Tylko ma jedną wadę, przejedzie na jednym ładowaniu niewiele kilometrów,
a czas jaki jest potrzebny do ponownego naładowania jest stanowczo za długi.


Zapomniałem dodać, że rozpędza się do 370 km/h - niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 00:00, Unpredictable napisał:

Zapomniałeś tylko dodać, że [...]

Ja tam nie musze o takich rzeczach pisac, ale jak juz napisales :/. Mialem podac czym jezdze no to podalem ;). Kto chcial ten sobie mogl sprawdzic jaki posiada osprzet i poczytac opinie innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze Oplem Astra I 1,8 GT 3d. (92 rocznik) niezlie sie nia zapitala :D jeszcze musza ja splacic ale to juz maly problem, a potem hmmm jak mi sie uda to silnik 2.0 150KM do niej wpakuje :D i moze TURBO. a narazie nie jest zle:P w zime odpala bez problemow :) pali z 10L benzyny(gaz moze pozniej) nie zamierzam zmieniac no chyba ze ktos bedzie mial taino Mercedesa W123 Coupe :) 225KM :] to pomyslimy. jak bede mial aparat to zrobie fotke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaazwyczaj na piechotkę ( osiemnastka we wrześniu), a czasem ze starszym o rok bratem ładujemy się do "malucha" (bo samochodem to ciężko nazwać), jedziemy na placyk i bączki na wstecznym kręcimy (bo do niczego innego się nie nadaje). Zapytacie, czemu na wstecznym. Dlatego, że ma napęd na tył, a kręcenie bączka do przodu, to zwykłe jeżdżenie w kółko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno sprzedałem Lamborgini Diablo i kupiłem sobie Malucha RC1000 V600

Ma 500 koni drewnianych , wyciska około 900km/h, koła jak w tirze, bagażnik jak przyczepa , przyciemniane szyberdachy, przyspieszenie 0,2 sekundy do 100, ogolnie dalem za niego 300zł na poczatku wyglądał jak rupieć a potem go oddałem do naprawy i troche go podrasowali za niewielką opłatą... tak i wtedy się obudziłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować