Zaloguj się, aby obserwować  
Myniek_rp

Pochwal się czym jeździsz :)

349 postów w tym temacie

Nissan Micra (ten stary). Nie do zdarcia, robilem nim takie rzeczy(zawsze chcialem miec jeepa), ze jak teraz pomysle, to nie moge spac pol nocy :D. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawko mam ale na uczelnie to autonoga mi wystarczy :) Całe 500 metrów od domu. A i tak się zawsze spaźniam.
Wiecie korki na przejściach dla pieszych....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 00:18, S.V.P.A.M napisał:

Prawko mam ale na uczelnie to autonoga mi wystarczy :) Całe 500 metrów od domu. A i tak się
zawsze spaźniam.
Wiecie korki na przejściach dla pieszych....:)

<śmieje sie> U mnie na "uczelni" śmiali się kiedyś że im ktoś ma bliżej do szkoły tym bardziej sie spóźnia i jest to prawda, bo ja jako mieszkaniec dalekiej wsi byłem zazwyczaj pierwszy, a ci co mieli do szkółki 100-200 metrów przychodzili już na lekcji :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny ,niepowtarzalny, rower Kross. Dawny krążownik szos, jednak po zdjęciu bagażnika, błotników, dynama i po założeniu ''rogów''(-> zabiegi te miały po pierwsze zwiększyć areodynamiczność pojazdu a po drugie poprawić stosunek masy do mocy.) Stał się on prawdziwą wyścigówką. Drżyjcie właściciele wszystkich spalinowych pojazdów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja katuje albo Xsare albo Berlingo. w kazdym razie komunikacja miejska ostatnio chyba rok temu jechalem , juz nie pamietam jak to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 21:55, Grucha91 napisał:

czekam aż wejdzie ustawa - "prawko od 16 lat"... :)



To ja czolg kupie :/ Ratunku :/ No chyba ze bedzie jak w takiej danii , do 23 roku zycia jedno wykroczenie i prawko na 3 lata zabieraja. Pomazyc mozna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 21:57, libero85 napisał:

To ja czolg kupie :/

xD 16 lat, ale pod warunkiem, że na fotelu pasażera siedzi osoba, która ma prawko minimum 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę Renault Laguna 2.0 pełna elektronika.
Mam dopiero prawko niecałe pół roku i jeździ się aż miło taką bryką.

polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 22:00, Grucha91 napisał:

xD 16 lat, ale pod warunkiem, że na fotelu pasażera siedzi osoba, która ma prawko minimum 5
lat


Jakos mnie to nie przekonuje , ze co przytemperuje mlodego kierowce ? Watpliwe , Jak juz to jazda bez jakiego kolwiek pasarzera , po co miec kogos na sumieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 22:02, libero85 napisał:

Jakos mnie to nie przekonuje , ze co przytemperuje mlodego kierowce ? Watpliwe , Jak juz to
jazda bez jakiego kolwiek pasarzera , po co miec kogos na sumieniu :)

Ale myślę że nie ma się co przejmować - jak to w Polsce - mała szansa, ze ta ustawa zostanie uchwalona :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować