Zaloguj się, aby obserwować  
Skarpeta5

Temat ogólny o Skuterach, Motorowerach i Motorynkach.

19 postów w tym temacie

Założyłem ten temat, bo nikt go nie założył, i mam 1 pyt. na tema tych maszyn.
Czy to prawda że od 2008r. będzie tak że nawet jak będzie się miało 18 lat, to i tak będzie trzeba pójść do OSK zrobić kartę motorowerową żeby można było jeździć motorynkami, skuterami i motorowerami :/ ?????
I sobie kupuje stary motorower, lub motorynkę starą i se z tuninguję XD, ale też od razu mówię że stare motorowery i motorynki są większe niż te nowe i motorowery mają pedały takie jak rowery, a motorynki, nie mają i są odpalane jak skuter, a w motorowerach trzeba wcisnąć sprzęgło, dać gaz i pedałować i rozpędzić się nim(można też położyć na nóżce i zrobić tak żeby tylnie kolo było w powietrzu, a przednie na ziemi i pedałować) i potem wystarczy puścić sprzęgło i jedziemy, chyba że odpalało się na stojąco, to nóżkę chowamy i dopiero jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motorowery mnie... denerwują xD. Jak widzę że jedzie takie cuś i ma pedały to mi się niedobrze robi, nie wiem czemu :P. Ja mam skuter Zipp Steed 50 i fajny sprzęt, nie narzekam, 1800 km przebiegu, mam go już rok (od 27 czerwca 2007 ;]). Mój brat cioteczny ma motorynke i próbowałem tym jeździć, po 5 metrach gasła a potem odpalałem 10 minut :P. Ale taki już urok starego sprzętu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skutery - temat ogólny - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18071&u=95

Motory i Skutery - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24230&u=41

Motorowery - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24035&u=7

Tam możecie porozmawiać. Ja mam Keeway Hurricane, trochę żałuję że nie kupiłem używanej Aprilii SR50 DiTech na wtrysku bądź nowszej SR50 - Factory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę żałuję że nie kupiłem używanej

Dnia 14.07.2008 o 13:34, Jaki Ganh1 napisał:

Aprilii SR50 DiTech na wtrysku bądź nowszej SR50 - Factory.


Tak się składa, że mam znajomego, który ma Simsona SR50 :p i chyba domyślasz się, co zamierza z nim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:08, PEACE22 napisał:

A czym się różni Simson SR 50 od Simsona SR 50 - Factory?


O_O Jaki Simson? Ja mówię o APRILII SR50 (starsza wersja) i SR50 Factory (nowsza wersja). Poza tym: www.skutery.net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:51, Jaki Ganh1 napisał:

> A czym się różni Simson SR 50 od Simsona SR 50 - Factory?

O_O Jaki Simson? Ja mówię o APRILII SR50 (starsza wersja) i SR50 Factory (nowsza wersja).
Poza tym: www.skutery.net ;)

To w takim razie Aprillia zerżnęła nazwę modelu od Simsona

Dowód: http://www.motofreak.de/bar/images/stories/marken/simson/simson-sr50.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:43, Jaki Ganh1 napisał:

Wiem, że Simson ma też oznaczenie SR50, ale chyba to tragedia nie jest, co nie? :)


No no nie jest :)

A propo jaką masz tera 2 kołową machinę na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, to takie moje skromne marzenia: Aprilia RS 125ccm (ale w nowej budzie, to nie skuter jakby co), Honda NSR 125ccm, a najbardziej: Cagiva Mito (najlepiej Evolution, oczywiście 125ccm). Już fascynacja skuterami i silnikiem 50ccm zanika, czas wziąć się za coś nieco szybszego ^^ Eh, ale ciekawe jak wyczaruję te 2,5 tys. zł, bo tyle mi brakuje, ale cóż, mam prawie rok czasu, więc jakoś da radę ;) Jak się nie uda to Yamaha Aerox 50ccm, albo 100 ccm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 17:14, Jaki Ganh1 napisał:

Oj, to takie moje skromne marzenia: Aprilia RS 125ccm (ale w nowej budzie, to nie skuter
jakby co), Honda NSR 125ccm, a najbardziej: Cagiva Mito (najlepiej Evolution, oczywiście
125ccm). Już fascynacja skuterami i silnikiem 50ccm zanika, czas wziąć się za coś nieco
szybszego ^^ Eh, ale ciekawe jak wyczaruję te 2,5 tys. zł, bo tyle mi brakuje, ale cóż,
mam prawie rok czasu, więc jakoś da radę ;) Jak się nie uda to Yamaha Aerox 50ccm, albo
100 ccm.

Zawsze na reklamach możesz zarobić(reklamując inne strony www. lub jakieś produkty) na swojej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale stronę musi ktoś odwiedzać, co prawda, umiem tworzyć strony, ale nie mam weny twórczej co do jej treści i tematu ;) Chyba że byśmy coś razem wykombinowali, ale wtedy trzeba na prawdę znać się na tym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 20:14, Jaki Ganh1 napisał:

Ale stronę musi ktoś odwiedzać, co prawda, umiem tworzyć strony, ale nie mam weny twórczej
co do jej treści i tematu ;) Chyba że byśmy coś razem wykombinowali, ale wtedy trzeba
na prawdę znać się na tym ^^

To przejdźmy na gg., tam się dogadamy, tylko mi podaj numer swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim . Właśnie odnawiam taty komara, czy wie ktoś jakie trzeba nalewać proporcie benzyny i oleju do baku. Bardzo mi to jest potrzebne.Z góry Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować