Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Gears of War - dzień siódmy

30 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dziś już ostatni dzień naszej tygodniowej wycieczki na planetę Sera. Jak zapewne zauważyliście, okolica jest całkiem ładna, ale sporo amunicji schodzi przy okazji zwiedzania. Cóż, dziś Mysza postara się zaopiniować, czy warto wybrać się tam na własną rękę, płacąc za bilet ponad sto złotych - nadszedł czas na recenzję gry Gears of War.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Gears of War - dzień siódmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko GoW miał więcej fabuły oraz zupełnie otwartą przestrzeń, dla mnie to by właściwie bardziej przypadło do gustu, ale i tak GoW jest w moich gustach. ;P

Nadal czekam na ten bon 100złotowy, żeby to sobie kupić GoW''a i coś jeszcze pod choineczkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie przeczytałem recenzje PeCetowej wersji tego hitu. Dotąd czytałem tylko pochlebne opinie na temat wersji pierwotnej z konsoli z Microsoftu. Gears of War jak widać okazuje się nie tracić swego uroku w związku z przeniesieniem na inną maszynę do grania. Gdybym tylko miał dostatecznie mocny komputer. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie niby proste ale na obecnej klawie tyle skoków wykonywałem że spacja wysiada:) I chyba nie wszystkie zasłony się udają. A nad grą może pomyślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal grzecznie pytam - czemu ta gra nie posiada dema ? Bio shock tez miał być 8 cudem świata a czym prędzej wykasowałem demo z dysku .... wodotryski graficzne to nie wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już niebawem w tym tygodniu pogram sobie :D
liczę że pogram na dobrych ustawieniach :) ale jak CRYSIS poszedł na 1280*1024 to GoW tym bardziej musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:35, Legioner napisał:

Nadal grzecznie pytam - czemu ta gra nie posiada dema ? Bio shock tez miał być 8 cudem świata
a czym prędzej wykasowałem demo z dysku .... wodotryski graficzne to nie wszystko ...

Tylko że ta gra nie jest zapowaidana (i nie była jako 8 cud świata) to jest mocna gra akcji ze świetną grafiką. Poza tym już długo można grać w nią na x-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 21:28, KamcioBoy napisał:

Wadami w grze są: totalna liniowość, niedostatki fabularne. Że jest liniowa to mi nie przeszkadza
ale co znaczy niedostatki fabularne? :P

Więcej w treści recenzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja wydała mi się stronnicza trochę . Zero narzekania tylko ten "kronikarski obowiązek" i brzędknięcie o fabule i liniowości ... Ale przekonam się sam w środe :]

Legioner --> WTF? Nie wiesz co to jest X-BoX 360 ? Gdzie byłeś przez ostatnie 3 lata trzymany bez internetu, prasy , telewizji i radia ? W piwnicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe... Gdzie można kupić GoW-a za prawie 13 tysięcy? :P Nie 12990zł, lecz 129,90zł. Co zaś się tyczy recenzji to jest oczywiście świetna, jak chyba każda Myszastego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować