Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Gears of War - dzień siódmy

30 postów w tym temacie

Nie cierpię takich głupich gier z konsoli. Powinni zrobić coś nowego a nie przenosić to badziewie na PCty. Może i na konsolach to był hit ale na pc to badziewie, duran strzelanka. Co powstało na konsole powinno tam zostać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to już koniec tygodnia z Gears of War bo był bardzo interesujący, recenzja konkretna i wypasiona, całe szczęście że jeszcze przedemną przeczytanie tygodnia z grą UT3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie ta gra, szczególnie, że X-Boxowcy za Nią szaleją, mam nadzieję, że będzie miała swój niepowtarzalny klimat. Mam tylko dwa pytanka dotyczące jej: 1. Czy ktoś wie czy będzie demko? 2. Czy można i czy dobrze się w nią gra Padem na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 13:04, SewerynGery napisał:

Kusi mnie ta gra, szczególnie, że X-Boxowcy za Nią szaleją, mam nadzieję, że będzie miała swój
niepowtarzalny klimat. Mam tylko dwa pytanka dotyczące jej: 1. Czy ktoś wie czy będzie demko?
2. Czy można i czy dobrze się w nią gra Padem na PC?


Co do demka to pewni będzie, ale dopiero po premierze
Co do pada nie robi większej rudności a może nawet ułatwić chowanie się za przeszkodami

Klimat ma. Coś połączenie Halo, Unreala i Feara. Jedynym minusem jest to że robale, bo można ich tak nazwać występują zawsze w tych samych miejscach i tu minus dla programistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam gears of war na x box i widziałem tez na pc , mam mieszane uczucia , na x-box rewelacja + bardzo łatwa intuicyjna obsługa za pomoca pada , na PC po pierwsze trzeba miec sprzęt za Duzo $$$ żeby tak dobry efekt grafiki osiągnąć bo na ograniczonych detalach nie robi już takiegom wrażenia , więc na na PC pozostane przy warcraft , diablo etc , a w arcade wolę na x boxie pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie za jakieś kilka tysiaków ale na podstawowym zestawie typu mediamarkt komp lub podobny + 2 giga więcej ramu i git. Skoro grałeś to możesz powiedzieć czy sterowanie jest trudne. Na padzie wiem że jest łatwo ale czy klawiatura też da rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i nie żałuje :) Oryginalny system walki daje radę, grafika jest niezła (choć trochę nierówna- niektóre lokacje powalają na kolana a inne z kolei są strasznie ubogie np. pomieszczenia) a historia wciąga, naprawdę warto kupić i zagrać! Nie mam problemu z sejwami no i oczywiście da się grać bez internetu (w przeciwieństwie do tego co sugerowało pewne polskie czasopismo). Jedna z bardziej klimatycznych gier jakie grałem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zrobiona z wielkim rozmachem, bardzo przemyślana... Doskonała fabuła, nie wspominając już o oprawie audio-wizualnej itd. itp....
9\10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować