Zaloguj się, aby obserwować  
Blind_Gunslinger

Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

12191 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2010 o 06:57, SirLee napisał:

Dostałem pokojową nagrodę Nobla za nic... xP

Niestety... Ukradli Ci kije do golfa

Jestem Nieśmiertelny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 09:22, TigerBoss napisał:


> Dostałem pokojową nagrodę Nobla za nic... xP
Niestety... Ukradli Ci kije do golfa

Jestem Nieśmiertelny...

... w niektórych grach.
Umiem rzucać kulami ognia nie pażąc się przy tym, ani nie spalając niczego. I to nie w snach, ani grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 18:05, Dragus_123 napisał:

zdałem maturę bardzo dobrze, dostalem się na studia farmaceutyczne.


okazało się, że to pomyłka i nie dostałeś się na żadne studia, a matura została unieważniona przez CKE

Cudem uniknąłem poważnych obrażeń w wielkim karambolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 18:11, aragorn14 napisał:

> zdałem maturę bardzo dobrze, dostalem się na studia farmaceutyczne.

okazało się, że to pomyłka i nie dostałeś się na żadne studia, a matura została unieważniona
przez CKE

Cudem uniknąłem poważnych obrażeń w wielkim karambolu...


Po czym powikłania zrobiły z Ciebie warzywo!
Straciłeś przez to dziewczynę, która postanowiła umówić się z twoim największym wrogiem!!!
Matka jak się dowiedziała powiesiła się na żyrandolu!
Ojciec już dawno wyjechał
a znajomi, przyjaciele, koledzy etc etc po prostu o tobie zapomnieli!!! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2010 o 18:27, Dragus_123 napisał:


Po czym powikłania zrobiły z Ciebie warzywo!
Straciłeś przez to dziewczynę, która postanowiła umówić się z twoim największym wrogiem!!!
Matka jak się dowiedziała powiesiła się na żyrandolu!
Ojciec już dawno wyjechał
a znajomi, przyjaciele, koledzy etc etc po prostu o tobie zapomnieli!!! XD


yyyy... no dobra, ale gdzie marzenie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 09:20, Renzov napisał:

To ja napiszę marzenie:
Kupiłem sobie nowe okulary...


Szedłeś chodnikiem spadły i przypadkowa osoba nadepnęła na nie i po okularach.

Jestem niesmiertelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 09:37, karolekx23x napisał:

> To ja napiszę marzenie:
> Kupiłem sobie nowe okulary...

Szedłeś chodnikiem spadły i przypadkowa osoba nadepnęła na nie i po okularach.

Jestem niesmiertelny

... w niektórych grach.
Umiem podnosić prawdziwe czołgi jedną ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 07:08, Renzov napisał:

> > To ja napiszę marzenie:
> > Kupiłem sobie nowe okulary...
>
> Szedłeś chodnikiem spadły i przypadkowa osoba nadepnęła na nie i po okularach.
>
> Jestem niesmiertelny
... w niektórych grach.
Umiem podnosić prawdziwe czołgi jedną ręką...


lata praktyki samozadowalania zrobiły swoje.
To dlatego wciąż mieszkasz z rodzicami.

Jestem mistrzem świata w KAMASUTRZE HADZIAA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 02:03, Dragus_123 napisał:

> > > To ja napiszę marzenie:
> > > Kupiłem sobie nowe okulary...
> >
> > Szedłeś chodnikiem spadły i przypadkowa osoba nadepnęła na nie i po okularach.

> >
> > Jestem niesmiertelny
> ... w niektórych grach.
> Umiem podnosić prawdziwe czołgi jedną ręką...

lata praktyki samozadowalania zrobiły swoje.
To dlatego wciąż mieszkasz z rodzicami.

Jestem mistrzem świata w KAMASUTRZE HADZIAA!!!!!

... ale jesteś brzydki, nie masz pracy, ani dziewczyny i nie masz się gdzie podziać.
Umiem rzucać zaklęcia. I to nie w snach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 10:14, Renzov napisał:

> > > > To ja napiszę marzenie:
> > > > Kupiłem sobie nowe okulary...
> > >
> > > Szedłeś chodnikiem spadły i przypadkowa osoba nadepnęła na nie i po okularach.

>
> > >
> > > Jestem niesmiertelny
> > ... w niektórych grach.
> > Umiem podnosić prawdziwe czołgi jedną ręką...
>
> lata praktyki samozadowalania zrobiły swoje.
> To dlatego wciąż mieszkasz z rodzicami.
>
> Jestem mistrzem świata w KAMASUTRZE HADZIAA!!!!!
>
... ale jesteś brzydki, nie masz pracy, ani dziewczyny i nie masz się gdzie podziać.
Umiem rzucać zaklęcia. I to nie w snach... ;)


Niestety pod twoim blokiem napierd****i Ci magowie ( silniejsi )

Jestem jednym z magów napier*****ących się pod blokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 17:35, Dragus_123 napisał:

> > > > > To ja napiszę marzenie:
> > > > > Kupiłem sobie nowe okulary...
> > > >
> > > > Szedłeś chodnikiem spadły i przypadkowa osoba nadepnęła na nie i
po okularach.
>
> >
> > > >
> > > > Jestem niesmiertelny
> > > ... w niektórych grach.
> > > Umiem podnosić prawdziwe czołgi jedną ręką...
> >
> > lata praktyki samozadowalania zrobiły swoje.
> > To dlatego wciąż mieszkasz z rodzicami.
> >
> > Jestem mistrzem świata w KAMASUTRZE HADZIAA!!!!!
> >
> ... ale jesteś brzydki, nie masz pracy, ani dziewczyny i nie masz się gdzie podziać.

> Umiem rzucać zaklęcia. I to nie w snach... ;)

Niestety pod twoim blokiem napierd****i Ci magowie ( silniejsi )

Jestem jednym z magów napier*****ących się pod blokami.

I giniesz w strasznych mękach, po tym jak dostałeś ognistą kulą.
Umiem latać. I to nie w snach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 17:39, Renzov napisał:

> > > > > > To ja napiszę marzenie:
> > > > > > Kupiłem sobie nowe okulary...
> > > > >
> > > > > Szedłeś chodnikiem spadły i przypadkowa osoba nadepnęła na nie
i
> po okularach.
> >
> > >
> > > > >
> > > > > Jestem niesmiertelny
> > > > ... w niektórych grach.
> > > > Umiem podnosić prawdziwe czołgi jedną ręką...
> > >
> > > lata praktyki samozadowalania zrobiły swoje.
> > > To dlatego wciąż mieszkasz z rodzicami.
> > >
> > > Jestem mistrzem świata w KAMASUTRZE HADZIAA!!!!!
> > >
> > ... ale jesteś brzydki, nie masz pracy, ani dziewczyny i nie masz się gdzie
podziać.
>
> > Umiem rzucać zaklęcia. I to nie w snach... ;)
>
> Niestety pod twoim blokiem napierd****i Ci magowie ( silniejsi )
>
> Jestem jednym z magów napier*****ących się pod blokami.
I giniesz w strasznych mękach, po tym jak dostałeś ognistą kulą.
Umiem latać. I to nie w snach...


Pozostali magowie napierd****ący się pod blokami postanowili mnie pomścić i sprowadzili Cię na ziemię potężnym ognisto elektrycznym combosem.
Matka jak się o tym dowiedziała rzuciła wyzwanie wszystkim napierd****ącym się pod blokami magow na świecie.
Vendetta trwała 2 lata i pochłonęła życie miliony istnień zarówno twojej starej jak i magów!!!!!
Magowie ostatecznie odnieśli zwycięstwo i dalej nap****alają się pod blokiem!

Powróciłem do świata żywych i awansowałem w hierarhii magów napierda****ych się pod blokami!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 17:48, Dragus_123 napisał:

Pozostali magowie napierd****ący się pod blokami postanowili mnie pomścić i sprowadzili
Cię na ziemię potężnym ognisto elektrycznym combosem.
Matka jak się o tym dowiedziała rzuciła wyzwanie wszystkim napierd****ącym się pod blokami
magow na świecie.
Vendetta trwała 2 lata i pochłonęła życie miliony istnień zarówno twojej starej jak i
magów!!!!!
Magowie ostatecznie odnieśli zwycięstwo i dalej nap****alają się pod blokiem!

Powróciłem do świata żywych i awansowałem w hierarhii magów napierda****ych się pod blokami!!!.

Jednak ja powróciłem razem z Tobą z najpotężniejszymi na świecie mocami wszystkich żywiołów. Po powrocie na ziemie zabiłem Cię i rzuciłem zaklęcie, abyś nie mógł już powrócić z piekieł. Później toczyłem długie i zażarte boje ze wszystkimi magami napierda******mi się pod blokami i po paru latach ostatecznie zwyciężyłem. Zabiłem ich wszystkich. Nikt z tego przeklętego bractwa nie pozostał. A ja, najpotężniejszy człowiek we wrzechświecie zostałem ludzkim dyktatorem i teraz sprawuję bardzo niesprawiedlie rządy jako Król Ludzkości!
Jestem teraz niekwestionowanym Królem Ludzkości. I to oczywiście nie w snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 07:08, Renzov napisał:

> Pozostali magowie napierd****ący się pod blokami postanowili mnie pomścić i sprowadzili

> Cię na ziemię potężnym ognisto elektrycznym combosem.
> Matka jak się o tym dowiedziała rzuciła wyzwanie wszystkim napierd****ącym się pod
blokami
> magow na świecie.
> Vendetta trwała 2 lata i pochłonęła życie miliony istnień zarówno twojej starej
jak i
> magów!!!!!
> Magowie ostatecznie odnieśli zwycięstwo i dalej nap****alają się pod blokiem!
>
> Powróciłem do świata żywych i awansowałem w hierarhii magów napierda****ych się
pod blokami!!!.
Jednak ja powróciłem razem z Tobą z najpotężniejszymi na świecie mocami wszystkich żywiołów.
Po powrocie na ziemie zabiłem Cię i rzuciłem zaklęcie, abyś nie mógł już powrócić z piekieł.
Później toczyłem długie i zażarte boje ze wszystkimi magami napierda******mi się pod
blokami i po paru latach ostatecznie zwyciężyłem. Zabiłem ich wszystkich. Nikt z tego
przeklętego bractwa nie pozostał. A ja, najpotężniejszy człowiek we wrzechświecie zostałem
ludzkim dyktatorem i teraz sprawuję bardzo niesprawiedlie rządy jako Król Ludzkości!
Jestem teraz niekwestionowanym Królem Ludzkości. I to oczywiście nie w snach.


Minęło 1000 lat i na ziemi pojawił się mój następca, wcielenie, zwykły niewolnik nieświadom swego przeznaczenia postanowił zerwać okowy i walczyć, walczyć? nie!!! on się napierd****ł i robił to nieźle, całkiem nieźle, fama głosiła, że nawet lepiej niż pewien zapieczętowany w piekle napierd****ący się mag.
Po 3 latach nieustających walk dostał się wreszczie do bloku KRÓLA LUDZKOŚCI, za pomocą demonów i własnych umiejętności udało mu się resztkami sił przebić serce KRÓLA LUDZKOŚCI, a miało to miejsce tuż pod samym blokiem ( bo tam akurat poszedł się ,królik, odlać, to tamten ,neo, jak go zobaczył to go napierdo**ł ) , śmierć KRÓLA LUDZKOŚCI unieważniła układ KRÓLA LUDZKOŚCI z piekłem, co pozwoliło na me uwolnienie się z tamtąd , od razu zacząłem tworzyć nowych napier*****ących się magów.
I tak nastały Moje rządy, mądre i prawe, gdzie wszyscy napierd****i się długo i szczęśliwie, a z KRÓLA LUDZKOŚCI zostały tylko pogruchotane kości, bez miłości z ryjem wbitym w glebę, tak do końca w samotności, ku mej radości.
A morał z tego taki, że jak dyktator z Ciebie taki to zjedzą Cię ptaki ( no chyba, że wpadniesz do morza to raki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 12:43, Dragus_123 napisał:

Minęło 1000 lat i na ziemi pojawił się mój następca, wcielenie, zwykły niewolnik nieświadom
swego przeznaczenia postanowił zerwać okowy i walczyć, walczyć? nie!!! on się napierd****ł
i robił to nieźle, całkiem nieźle, fama głosiła, że nawet lepiej niż pewien zapieczętowany
w piekle napierd****ący się mag.
Po 3 latach nieustających walk dostał się wreszczie do bloku KRÓLA LUDZKOŚCI, za pomocą
demonów i własnych umiejętności udało mu się resztkami sił przebić serce KRÓLA LUDZKOŚCI,
a miało to miejsce tuż pod samym blokiem ( bo tam akurat poszedł się ,królik, odlać,
to tamten ,neo, jak go zobaczył to go napierdo**ł ) , śmierć KRÓLA LUDZKOŚCI unieważniła
układ KRÓLA LUDZKOŚCI z piekłem, co pozwoliło na me uwolnienie się z tamtąd , od razu
zacząłem tworzyć nowych napier*****ących się magów.
I tak nastały Moje rządy, mądre i prawe, gdzie wszyscy napierd****i się długo i szczęśliwie,
a z KRÓLA LUDZKOŚCI zostały tylko pogruchotane kości, bez miłości z ryjem wbitym w glebę,
tak do końca w samotności, ku mej radości.
A morał z tego taki, że jak dyktator z Ciebie taki to zjedzą Cię ptaki ( no chyba, że
wpadniesz do morza to raki).

Jednak pewien młody mag (który nie uczestniczył w żadnym napier****niu się pod blokami) zaczął się uczyć. Uczył się strasznie dobrze. Był mistrzem nie tylko magii, ale i napier***ania. Podczas zgłębiania magicznych ksiąg natknął się na dokonania i zdolności Króla Ludzkości. Zafascynowała go moja osoba. Podczas kolejnych lat ów mag stał się bardzo potężny i otworzył własną szkołę magów. Była to najlepsza uczlenia czarodziejów na świecie. Rozmyślając nad przyszłością swej uczelni mag przypomniał sobie historię Króla Ludzkości i nie dawało mu to spokoju. Pomyślał, że przydałby mu się ktoś taki na stanowisko rektora uczelni. Wraz ze swoimi uczniami zebrali moje proch i postanowili mnie ożywić. Zbierając magię w szkole nastąpił proces mojego powrotu na ziemię. I tak oto zmartwychwstał Król Ludzkości! Gdy już wróciłem na ziemię magowie oddali mi całą magię zaklętą w ich uczelni, zachowując przy tym swoje moce. Pochłonąwszy moce ksiąg ztałem się najpotężniejszym magiem jaki się narodził. Już nigdy nie będzie potężniejszego napier****jącego się. Stałem się nieśmiertelny. Nikt nie mógł mnie zabić. To było całkowicie niemożliwe. Nie łączyła mnie żadna przysięga z magami, którzy mnie ożywili. Od tej pory posiadłem wszystkie moce na świecie. Na początku zniszczyłem absolutnie cały klan magów napier****jących się pod blokami. Póżniej rzuciłem czar zapobiegający poczęciu wszystkich magów napier****jącyvh się pod blokami. Następnie doszczędnie zniszczyłem wszystkie księgi magiczne na całym świecie, jednak najpierw pochłonąłem wszystkie moce płynące z nich. Na końcu zabiłem wszystkie osoby mogące mnie zabić odczytawszy wszystkie myśli każdego człowieka w świecie. Zgładziłem nawet mych sojuszników, magów z uczelni. Oszczędziłem jedynie Ciebie (Dragus_123). Niestety zdążyłem już ukraść Ci moce na wskutek odebrania jej całej ludzkości, nawet moim magom. Od teraz już do końca świata panowałem ja, a mój podopieczny (Dragus_123) pomagał mi do końa swych dni jako najlepszy przyjaciel.
KONIEC.
Dragus_123 skończmy już tą historię. Niech nie zrobi się z tego telenowela, lud spamerski temat. Pozdrawiam i dziękuje za fajną zabawę. Od teraz piszmy normalne marzenia tak jak jest w temacie.

Jestem piękny i bogaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2010 o 17:36, Renzov napisał:


Jestem piękny i bogaty...


... ale żyjesz tylko w komixxach.

Wygrałem xbox 360 i wszystkie gry na tę konsole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 17:51, konrad_t5 napisał:

Wygrałem xbox 360 i wszystkie gry na tę konsole....


... ale nagrody nigdy nie podtrzymałeś. :P

Umiem tak szybko biegać, że bez trudu rozpędzam się to takiej prędkości że wszystkie fotoradary na całym świecie podczas próby namierzenia mnie wylatują w powietrze... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 20:15, SirLee napisał:

> Wygrałem xbox 360 i wszystkie gry na tę konsole....

... ale nagrody nigdy nie podtrzymałeś. :P

Umiem tak szybko biegać, że bez trudu rozpędzam się to takiej prędkości że wszystkie
fotoradary na całym świecie podczas próby namierzenia mnie wylatują w powietrze... ;P


niestety trafłeś na nierówność w drodze, przewróciłeś się i połamało Ci nogi!

mam niesamowity talent muzyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować