Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PGA vs. GC - wybieramy hostessy 2007 roku!

67 postów w tym temacie

hm... Apropo hostess... Pamiętam tekst Spayka, gdy gadał z kimś przez telefon...

"Ahhh kurde... No co jest najważniejsze na targach gier?! <odpowiedź: Gry> TAK! JASNE! GRY! Przecież każdy wie, że najważniejsze są Hostessy!"

A teraz do mnie: "Kurde... Widzisz... chciał robić zdjęcia grom zamiast hostessom"

or sth like that ;-) (Sens wypowiedzi miał zostać zachowany, i wydaje mi się że został)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mój Poz w dupsko nie może dostać, ale...
Na pierwszych fotach, i tu i tu te po prawej są mega, ale ta z GC... hmm, ciekawsza się wydaje;]. Ale to moja skłonność do autoagresji psychicznej, wybieram takie które może nie są miłe ale kawaii^^''...
Na drugich, hama z PGA, choć nie gustuję w takich, a prawa z GC jest podobna do jednej kotki ode mnie z budy...;]
Na trzecich... ciężko, żadna mi się nie widzi:D. Ale pewnie ta z odwróconą głową jest ładna dupa z twarzy;]. Poza tym z nią bez problemów pewnie bym się mógł porozumieć.
Czwarte... PGA po prawej(znowu! a sem mańkut...) bezapelacyjnie, te z GC mają ciekawe, ale całościowo niefajne ciuchy...
Piąta, i PGA i GC te po lewej, ale z PGA chyba lepiej;].
Para szósta... Tak, można umiejętności z Witchera wykorzystać... mniejsze zło... Panie z GC miały straszny makijaż i w ogóle skacowane wyszły, nasze mają jakieś śmiesznie popisane ciałka... Poznań...
Kurczę dużo tych par:D...
Siódma.. na PGA ta pośrodku, na GC ta po prawej ale... czy GC w Niemczech się nie odbywa?
Ósma... pani z PGA się zmuliła grą w XBOXa... pani z GC ma za obcisłe gacie albo za dużo tłuszczyku.. ale niech będzie GC...
O! Dziewiąta... Tu już lepiej, ta z PGA po prawej mnie ożywiła;]. Z GC środkowa ale nie pobije imo tej z PGA. Mrau!
Dziesiąta.. Hama hama^^!
Jedenasta... turpistą nie jestem, PGA...
Reasumując 9:2 PGA, choć w sumie mogłem więcej na GC dać tak myślę... ale nie dałem;].
Najbardziej mi się widzą z PGA pani z pierwszej, czwartej, piątej i dziewiątej foty.

Chyba nudny mój post^^..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już skończone :) Więcej takich ankiet ;P Mam pomysł np. na comiesięczny wybór miss miesiąca, tylko z gry :) Już by tam był stoczony bój Lary Croft i Luki z Lost Planet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ! Nareszcie jakaś porządna ankieta :P Jednak mam wrażenie że POznań jakiś "bidny" jest pod względem uroczych hostess. Choć pare łądnych jest, ale raczej więcej głosów poszło na GC :D
Ale pani z pary 9 z PGA mi chyba najbardziej do gustu przypdała ... trzymam kciuki :P
A para jedenasta ... no cóż będzie mi się to śnić po nocach xD

Pozdro, hehe

(oczywiście post można traktować z pewnym przymrużeniem oka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nono bardzo fajne głosowanie, zaraz spróbuje, ponieważ jest jak na razie błąd ... Mam nadzieję że za chwilę minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:15, Stwór napisał:

Aaaaa Kafar patrz ukradli nam pomysł!!! Co za łajzy:P

Teraz już zostało nam tylko "Jak oni grają"... Trzeba kurde opatentować nazwę! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:27, Marrbacca napisał:

Trzeba kurde opatentować nazwę! ;D


Koniecznie bo wszystkie pomysły nam podbiorą;P

Ale jedno muszę przyznać, kilka zdjęć było kiepskich plus to że zabrakło mi niektórych panienek z PGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba, Kafar jak weźmie zapowiadaną lustrzankę cyfrową to będzie robił idealnie ostre zdjęcia z rozdzielczością 10 Mpix, które później bez żadnej obróbki będzie wrzucał na serwer ;P To będzie jakość :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że będę miał trudny wybór. I miałem ale wybierając mniej brzydkie od super brzydkich. Takie mniejsze zło, ale to przecież nie Wiedźmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 23:05, tomoliop napisał:

eee... przecież te obrazki za cholerę nic nie pokazują...


powiększ je :P też tak myślałem na początku ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować