Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PGA vs. GC - wybieramy hostessy 2007 roku!

67 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 23:38, Mr. Cin napisał:

średnie ogółem...


no ogółem średnie. i niemki i polki... na ulicy co dzień widzę 50 ładniejszych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakaś fajna ankieta. Już zaczynam głosować. Chociaż czytając wasze komentarze, wnioskuje, że nie jest za pięknie....

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6:5 dla GC

Czy GC nie jest dozwolone od 18 lat (po zdjęciu z jedenastej pary tak wnoszę ;))? W sumie to dobry pomysł, tylko u nas stosunkowo mało jest pełnoletnich graczy więc pewnie by się im nie zwróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem o co chodzi w tych występach hostesów wkońcu. O MIĘSO !, która ma najwięcej i jak "najładniej" ułożone aby się faciowi hmm... spodobała. Zapytacie mięsa ?? jakiego mięsa ?? To wyjśniam mięsa czyli to co ma się na kościach to co powleka kości skóra, mięśnie, itp. pewnie jest tak: Jak ma rękę zgrabną czyli jak ??
ma 12 cm w objętości to bomba ?? a jak ma 11,9 to już beznadziejna czy też dobra to samo z nogą - tak dobrze mam rację ? Powiedzcie kiedy jest ładna ?? Jeżeli ma czaszkę powleczoną naturalnym kolagenem bądź sztucznym
i grubość 2 cm od zkóry to ładna czy brzydula ?? hmm....pytam sie?? uuu ohhhh uu ohh niee czupiradło ??
ooo rety ma zielone oczka aa jeszcze większe rety jak ma niebieskie ?? - tak mam rację ??
A jak by miała różowe albo turkusowe to też jest ładna ?? O jej ooo jeeej 2 cm we wte czy we wte i nazwią ją
boginią - hahahahahahahahahah.....bleeewehhahahahahahhahahahhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować