Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

Co najczęściej pijecie?

208 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 00:02, Puszkin napisał:

Ja tam wodę najlepiej kranówę :D potem herbata piwko jakieś winko i wódeczka :]

WINKO?!.... Czlowiek - wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 00:04, Puszkin napisał:

Masz coś do Wina i Winek ?? :>

mam... Rozumiem ze jakies porzadne... ale taka siare :D - WSTYD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 00:06, Puszkin napisał:

Tych tanich to od jakiś 4 lat już nie robią na siarce :] zresztą jak nie ma kasy to jest najlepszy
wybór MUSTAKI rządzą światem :D

Co Ty!!! Browara bys sobie kupil... a nie tanie wino... (tylko nie mow ze w butelce?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo wody na codzien - to przede wszystkim (Zywiec Zdroj, Arctic lub Naleczowianka/Staropolanka). Jakies napoje czy soki pije raczej rzadko-jak juz to jablkowe, pomaranczowe oraz porzeczkowe (zwykle jako zapojka :P).
Co do napojow wyskokowych to najwiecej pije browara :D (LECH, ewentualnie Tyskie,Zywiec.....ostatecznie Krolewskie :P). Wodke tez bardzo lubie ;) (Smirnoff, Bols, Zawisza, Sobieski, Abstynent no i Finlandia ;)) no i bardzo smakuje mi Debowa oraz wszelkiego rodzaju whisky ;) Od swieta smakuje w Tequilli. Wino ... nie lubie raczej. Kiedys mialem nie przyjemna przygode z kolega za mlodu (po litrze na glowe w ciagu 2 teledyskow na vivie :/// Siakies 6-7 minut zeszlo... o konsekwencjach wole nie wspominac :/// )i jakos tak uraz do dzis mam choc jak ktos mnie poczestuje to oczywiscie wypije ;)
...tak BTW to wlasnie po 2 leszkach jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli woda to Żywiec Zdrój;) Jeśli piwo to Żywiec;) A normalnie, najczęściej zieloną herbatę. Z soków bardzo lubię wiśniowy, winogronowy i grejpfrutowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widze kolejny wysyp tematow-ankiet. Ja najczesciej pije coca-cole albo sok jablkowy firmy hortex. Mala kryptoreklama nie zaszkodzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(tylko nie mow ze w butelce?!)

No co ty, te w butelce nie są tru, tru są np. Leśne Dzbany w tych woreczkach foliowych (czy jak to coś zwać) albo Grand Cherry w takich kartonikach fajnych.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 00:27, Carve napisał:

>(tylko nie mow ze w butelce?!)

No co ty, te w butelce nie są tru, tru są np. Leśne Dzbany w tych woreczkach foliowych (czy
jak to coś zwać) albo Grand Cherry w takich kartonikach fajnych.

;)

Wiem ze chyba kawalier czy cawalier z tych tanszych win jest niezly (ale jest w kartonie).
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować