Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

Co najczęściej pijecie?

208 postów w tym temacie

Przez ostatnie 2 miesiące miałem postanowienie 0 alkocholu. Zasępowały go skoczki z czarnej pożeczki i pomarańczowe i przynam szczerze tak samo się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... Najczęścoej to herbatę, wodę minerlaną... A tak to jestem jakiś inny od reszty społeczeństwa, bo nienawidze ŻADNYCH napojhów gazowanych, patrz Cola, Fanta, woda gazowana i inne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba piję tylko i wyłącznie wodę niegazowaną , czyli Nałęczowiankę.....a co do Coli to po takim odwyku na nią jaką przeszedłem to smakuje jakby wsypali do niej z 20 łyżeczek cukru. ble :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęsciej herbatę, czasami owocową np. z dzikiej róży bądź malinową od Herbapolu, piłem już wiele herbat owocowych i tej firmy wydają mi się najlepsze. A tak obecnie to jeszcze kompociki różnorakie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie herbatkę :) owocowe rulezz :D czasami jakies piwko do meczu no i soki :) najlepszy oczywiscie winogronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 21:55, Kermit 13 napisał:

Bobofrut :D a tak na serio lubie wypić jakiegoś browarka :]


A kto nie lubi:D Ja codziennie 2xwode jabko/cytryna/truskawka od żywca... Wszystko jedno jaki samk, wszystkie mi samkuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej piję wodę, przegotowaną i mineralną. Poza tym oczywiście piwo. No i jestem całkowicie uzależniony od cherbaty z cytryną. :) Nie lubie natomiast wszelkich coli, pepsi i gazownaych napojów "owocowych", które wogóle nie gaszą pragnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować