Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

Co najczęściej pijecie?

208 postów w tym temacie

Tez bardzo często piję wodę mineralną, choć nie pije jej tyle co ty;P Choć jak sie czuję napęczniały to wolę gazowaną, aby się ,,wybekać" ;P.

A tak poza tym to lubię sobie popić Sprite, Fante, Kakao, Herbatę, Colę i wszelkie napoje w puszce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:33, Vasilli napisał:

Tez bardzo często piję wodę mineralną, choć nie pije jej tyle co ty;P Choć jak sie czuję napęczniały
to wolę gazowaną, aby się ,,wybekać" ;P.

A ja od czasu włączenia komputera (tzn. od 20:00) wypiłem 1,5 litra ;) Niestety w domu tylko gazowana więc muszę się na razie tym zadowolić ;P

Dnia 02.06.2007 o 21:33, Vasilli napisał:

A tak poza tym to lubię sobie popić Sprite, Fante, Kakao, Herbatę, Colę i wszelkie napoje w
puszce ;)

No to tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w domciu pije Nałęczowianke delikatnie gazowaną. w szkole Cherry Coke albo Nestea (tez tak macie ze po 3 dniach od otwarcia duzej butelki smak zmienia sie na nie-do-picia??). Moje drobne zboczenie, to mleko czekoladowe/waniliowe w malych kartonikach od Mlekovity :) Czasem gulnę se Multiwitamine Dr.Witta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piwo, woda mineralka - tylko niegazowana, maślanka/ kefir i herbata zielona, lub czerwona, w różnych proporcjach, tych wszystkich słodzonych ścierwacich zajzajerów w stylu Coli itp nie pijam, czasami zdarzy mi się herbata mrożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej to woda, często pije też Tymbarka jabłko-mięta dla ugaszenia pragnienia. Zdarza się, że wypije Fantę, Sprita, a nawet "odrdzewiacze" (Cola, Pepsi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam pieniądze to jak pożądny męszczyzna browar i wódke... ale jak nie mam to jest gorzej... wtedy pije jak nie porządny męszczyzna i pije Komandosy, lipy z miodem i tp. A jak w ogóle prawie kasy nie mam to schodze na kici kici za 3,50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domy przeważnie piję Herbatkę Earl Grey z cytryną, oraz sok pomarańczowy Costa - innego się nie napiję. W szkole Nestea cytrynową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm różne rzeczy pijam ale w ostatnie wakacje pijałem przed pc tylko i wyłącznie żywiec zdrój teraz lubię sobie herbatkę walnąć najbardziej to chyba Lipton Gold Tea , Sprite też dobry ale drogi więc jakiś sok no i chyba każy o tym pisze ;p czyli piwo czasami z kumplami ale zawsze Żubr bo dobrze czasami poseidzeć przy żubrze ;] ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie - piwo. Jakie ? Na pewno nie ciemne (nienawidze) najczęściej Książa, Warkę Jasną i Żywca. A jak nie piję piwa to najczęściej wodę mineralną albo wodę zimną przegotowaną.

Właśnie po nią idę do kuchni bo suszy niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa no świetny temat :). U mnie codziennie musi być przynajmniej 1l Cola bo inaczej jest ciężko :). Dzisiaj się nawet zdarzyły dwa litry :). Czyli reasumując Cole pije co 2 dni i to wychodzi jeden litr dziennie ;P. Czasami więcej niż woda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piję głownie wodę mineralną i colę no i rzecz jasna piwko. Ale tylko w piątek i sobotę z 4 do 5 piwek i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować