Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wstępniak redakcyjny na bieżący tydzień

34 postów w tym temacie

Już nie mogę się doczekać "Tygodnia z grą Unreal Tournament III". ^^ Powodem tego jest zakup nowych podzespołów do komputera, a co za tym idzie - kupno nowych gier. Pierwszą będzie oczywiście wyżej wymieniona. :D
Widzę błąd w tekście. "Dysnasties"?
Mam nadzieję, że materiały o Killzone 2 będą naprawdę cenne, gdyż pierwsza część tej gry mnie zauroczyła i czuję do niej sentyment (moja pierwsza gra na Playstation 2 ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redakcja gram.pl

Najwyższy czas zdradzić Wam, o czym będzie można w tym tygodniu przeczytać na gram.pl. Powracając do analogii z czasopismem, można by rzec, iż ten numer naszego tygodnika jest specjalną edycją przedświąteczną. Dlaczego? Przeczytajcie...

Przeczytaj cały tekst "Wstępniak redakcyjny na bieżący tydzień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem rad, że tą właśnie grą będziecie się zajmować w tym tygodniu. Wreszcie ktoś na poważnie zabrał się za propagowanie "nierealnych światów" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tydzień na gram.pl zapowiada sie interesująco :)
ja chętnie poczytałbym o łatce spolszczającej do Pro Evolution Soccer 2008.. co prócz języka zmienia i kiedy sie ukarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:33, xbit71 napisał:

Widzę błąd w tekście. "Dysnasties"?


Czujność naszych czytelników naprawdę jest godna podziwu. A ja z Lucasem idziemy na badanie wzroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:57, PlushowyMisio napisał:

Czujność naszych czytelników naprawdę jest godna podziwu. A ja z Lucasem idziemy na badanie wzroku :)

Dziękuję. :]
Skoro jesteś tu, to od razu się spytam - kiedy wyniki konkursu na komiks o Wiedźminie?
Przepraszam, że tak przynudzam, po prostu z natury jestem niecierpliwy.
Wiem, że ogłoszenie wyników nastąpić może do 6 grudnia 2007 roku, tylko się zastanawiam, czy sprawdzenie rysunków zajmuje tyle czasu? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:57, PlushowyMisio napisał:

A ja z Lucasem idziemy na badanie
wzroku :)


CDP sponsoruje? ;)

A wracajac do tematu to tydzien z UT3 zapowiada sie calkiem fajnie ;). Osobiscie ostatnimi czasy gram w 1 czesc UT. Nie ma to jak odreagowac po ciężkim dniu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:01, xbit71 napisał:

> Czujność naszych czytelników naprawdę jest godna podziwu. A ja z Lucasem idziemy na badanie
wzroku :)
Dziękuję. :]
Skoro jesteś tu, to od razu się spytam - kiedy wyniki konkursu na komiks o Wiedźminie?
Przepraszam, że tak przynudzam, po prostu z natury jestem niecierpliwy.
Wiem, że ogłoszenie wyników nastąpić może do 6 grudnia 2007 roku, tylko się zastanawiam, czy
sprawdzenie rysunków zajmuje tyle czasu? ;]


Wkrótce ogłosimy wyniki, a przyszło sporo prac na wysokim poziomie - musi więc to trochę potrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega nie może się doczekać UT 3 :P

Jak się przechodząc koło niego powie "First blood" to on zacznie wymieniać achievmenty w kolejności razem z przegłosami, rytmicznym powtazraniem sylab i udawaniem headshota ;P

Spore - kyaaa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować