Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczny poradnik - czyli co warto włożyć pod choinkę (część 1)

75 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 21:37, Bambusek napisał:

> Niestety wszystko oprócz Civilization posiadam.
>
> Bambusek byłeś na Polconie? Brałeś udział w turnieju Medievala 2?

Byłem i brałem. O ile pamiętam zająłem 4 miejsce ^^

> Czy przypadkiem Civilization 4 Complete Edition nie jest wydawane przez konkurencję?
> Gram.pl poleca produkty ''wrogów''...?

E tam, to zmyłka. Przecież jesteśmy wredni i kontrolowani przez CDP, pod tym na pewno jest
haczyk, bo by cenzura chwalenia konkurencji nie przepuściła ;)

> to fajny cykl się szykuje:) A co do cywilizacji i 130zł... lepszym wyjściem był by tu
chyba
> Orange Box

Orange Box to nie strategia ^^

> dobre pytanie a gdzie kompania braci ?? chyba ze ona bedzei brala udzial pod inna kategroria

> :)

Chciałem dać. Ale mogłem tylko 3 tytuły doradzić, więc przegrała z WoC. Co nie znaczy, że jest
gorsza - po prostu nie dało rady wsadzić każdej gry, która zasługuje na polecenie.

> Można dodać do tego WarCrafta3 którego polecam w platynowej kolekcji niewielkie koszta
a dużo
> radochy

Zgadza się, ale tekst obejmuje gry i reedycje z tego roku. Warcraft 3 w Platynie raczej wyszedł
nieco wcześniej.


Napisz na temacie o Polconie, bo muszę się coś ciebie zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:32, medium2 napisał:

Ratunku nauczyciel włożył mi renkę do majtek i koledzy się ze mnie śmiali co mam robić


Czy to ma być komentarz do tego artykułu. Przestań robić z siebie idiotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:36, Amadeusz1 napisał:

> Ratunku nauczyciel włożył mi renkę do majtek i koledzy się ze mnie śmiali co mam robić


Czy to ma być komentarz do tego artykułu. Przestań robić z siebie idiotę

Ratunku nauczyciel włożył mi renkę do majtek i koledzy się ze mnie śmiali co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Bambusek " E tam, to zmyłka. Przecież jesteśmy wredni i kontrolowani przez CDP, pod tym na pewno jest haczyk, bo by cenzura chwalenia konkurencji nie przepuściła ;) "


Zwracam honor. W końcu doczekałem się na gram.pl słów prawdy i samokrytyki. A przy okazji znalazłem ten haczyk wart całe 30 PLN :)

" Civilization IV Complete Edition (129.90 zł) - cena by Bambusek

"Civilization IV: Complete Edition (PC)" - 99.90 PLN cena by Cenega

i wszystko jasne.

Przy okazji zapodam link na potwierdzenie mych słów:
http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=402

@ Gol Galad "Hmm.... gram.pl poleca gry innego wydawcy, świetnie, może chociaż będziemy mogli liczyć na bezstronność... :P "

;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>
Bambusek to faktycznie mroczny typek - Królestwa u Bambuska to 59,90 zł a w sklepie gram.pl już od 46,90 zł. :P
Strona wydawcy, czyli Cenegi, nie strona promocji w sklepie: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3544 - jaka cena?
Zastanów się nim coś bez sensu napiszesz. Od porównywania cen w sklepach internetowych są specjalne portale. My podajemy ceny sugerowane przez wydawcę, tak zwane ceny pudełkowe i kropka.
EDIT: Przeprosisz mojego autora? Wystarczy Ci na to dobrego wychowania i kultury osobistej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Lucas Lucas . Nie tylko podajecie informacje nieaktualne to jeszcze staracie się a raczej starasz przekonac, że przymując jakieś tam tylko sobie znane kryteria są ... one aktualne (sic !). Powiem tak" " Zastanów się zanim coś bez sensu napiszesz i sprawdzaj dane podawane a raczej przytaczane w publikowanych na gram.pl". A tak między nami rozbawiło mnie to stwierdzenie " podajemy ceny sugerowane przez wydawcę" - dobre. Widac coś takiego na głównej stronie gram.pl . Jakbyś nie mógł znaleźc to po prawej stronie pod wielką reklamą Relacji z PGA 2007 . Hmm a może na gram.pl macie różne kryteria. W pewnych miejscach podajecie ceny sklepowe a w pewnych wydawcy.

EDIT: Nie oczekuje przeprosin. Na przyszłośc proszę tylko o przedstawianie wiarygodnych informacji i nie wstawiania haków za 30 PLN w szczególności do produktów konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 23:50, Bezimek napisał:

EDIT: Nie oczekuje przeprosin. Na przyszłośc proszę tylko o przedstawianie wiarygodnych informacji
i nie wstawiania haków za 30 PLN w szczególności do produktów konkurencji.


Ty nie masz powodu oczekiwać przeprosin, mój autor jak najbardziej. Tak jak podejrzewałem, zabrakło Ci co nieco do przyznania się do błędu i brniesz dalej.

W zestawieniach poradnika świątecznego są WYŁĄCZNIE ceny sugerowane przez dystrybutorów. Naprawdę tak ciężko to zrozumieć, naprawdę tak ciężko zauważyć, że to informacje o produktach, nie zaś promocjach na nie? Selektywnie pominąłeś oficjalną cenę Civ IV - czyli różnicę pomiędzy ceną sugerowana a promocją we własnym firmowym sklepie, selektywnie pominąłeś przykład z różnicą między ceną sugerowana a promocją na gram.pl... Proszę, nie udawaj aż tak nierozgarniętego, bo to nie ma najmniejszego sensu... do czego jest Ci potrzebne udowadnianie mojego czy moich autorów łotrostwa w oparciu o manipulację informacjami?

Użyłem internetowej szukajki ofert i znalazłem Civ IV CE w jeszcze niższych cenach niż w sklepie Cenegi. W każdym z owych sklepów zawsze była ta sama cena sugerowana w formie ceny przekreślonej (129,90) i ich własna cena promocyjna. Zaczynasz rozumieć o co chodzi z ceną dystrybutora i cenami sklepów, czy dalej nic a nic? A raczej podejrzewam że już dawno rozumiesz, ale z braku odwagi cywilnej, albo z powodu rozdmuchanego ego, albo z innego nadrzędnego powodu nie masz zamiaru przyznać się do błędu (o ile to był błąd a nie zamierzone działanie na szkodę - tylko czemu chcąc szkodzić gram.pl atakujesz niezależnych autorów?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:13, Gol Galad napisał:

Hmm.... gram.pl poleca gry innego wydawcy, świetnie, może chociaż będziemy mogli liczyć na
bezstronność... :P

Błąd logiczny w stwierdzeniu "innego wydawcy" - gram.pl nie jest wydawcą (nie jest też dystrybutorem na rynek polski). :D
Owszem, jest tu sklep, ale zawiera produkty wszystkich dystrybutorów/wydawców, którzy byli zainteresowani sprzedażą ich produktów w tym miejscu.
A dla publicysty nie ma najmniejszego znaczenia kto jest dystrybutorem - no chyba, ze pisze się artykuł o dystrybutorach. Jeśli pisze się o grach, ważne są gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl to tylko strona (MOŻE) sponsorowana przez CD-Projekt ...

Tak z offtopa Pojadę ^_^ Lucas czy można zostać "twoim autorem" , textów (cytując Ciebie , bez podtextów >< '' )
Tak aby sprawdzić swoje umiejętności , zapodał byś temat itd . I jeszcze jedno pytanie czy taki redek to sam szuka info czy dostaje na tacy ( Cena , i gdzie kupić) czy szuka sam (to lubię) i jak bardzo texty są cenzurowane (nie chodzi tu o wulgarność)

Pozdrawiam ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>
Szybko kończąc offtop: napisz na redakcja@gram.pl, wpisz w temacie swojego nicka z forum i że z petycją do mnie - uprzedzę sekretarza redakcji, że jak przyjdzie taki mail, to ma go pchnąć na mój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką petycją ^_^ ?? A tym że chcę zostać Piszącym ?? OK ^_^ Dzięki

Koniec Offtopa


Ja kupuję Sobie na Gwiazdkę i Mikołaja CoD 4 , UT 3 i PES08 no i może na 3 króli EE3 ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować