Zaloguj się, aby obserwować  
kamalin

Wolfenstein

26 postów w tym temacie

Ciekawe czy jest szansa że Id Software wyda następną część Return to Castle Wolfenstein było by fajnie zagrać bo myślę, że gra miała sporą żeszę fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:02, Vovin napisał:

No gra rzeszę miała by napewno :)) Ale czy nadal III ? Oto jest pytanie...

Zważywszy na postęp, to rzesza będzie IV. ;) A tak na serio to popykałbym w Wolfa, powiedzmy na enginie Dooma 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie mialem Wolfowi nic do zarzucenia. Podobal mi sie ... w miare oczywiscie, bo w kazdej grze sa elementy ktore nie podejda komus. Ale sporo ludzi mialo za zle zbytnie "uduchowienie" nowej wersji... Ale dla mnie nie mailo to wiekszego znaczenia. Wiadomo ze dolf mial bzika na punkcie paranormalnosci ... wiec fabula nie byla wcale az taka naciagana.
Mysle tylko ze uzycie silnika D3/Q4 nie bylo by dobrym rozwiazaniem... jakos nie za bardzo sie nadaje do odtworzenia otwatych przestrzeni... A wnetrza sa masakrycznie ciemne ...
Chociaz jesli poprawia te babole to moze byc calkiem fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 10:47, buras napisał:

Mysle tylko ze uzycie silnika D3/Q4 nie bylo by dobrym rozwiazaniem... jakos nie za bardzo
sie nadaje do odtworzenia otwatych przestrzeni... A wnetrza sa masakrycznie ciemne ...
Chociaz jesli poprawia te babole to moze byc calkiem fajnie...


?! a czy ostatni wolf nie był robiony na silniku Q3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 10:47, buras napisał:

Mysle tylko ze uzycie silnika D3/Q4 nie bylo by dobrym rozwiazaniem...


sorry- nie doczytalem :)

a poza tym zgadzam sie - poza tym wolf powinien miec realistyczna grafe a silnik d3 jest troche "plastikowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie. Ten silnik dobrze wypada w futurystycznych lokacjach i klimatach. Wolf, pomimo nierealnych akcentow, jest zdecydowanie ziemski i to jeszcze zagrzebany fabula w naszej przeszlosci.
No i jeszcze przydala by mu sie lepsza optymalizacja pod karty ATi ... bo na 6600 leci lepiej niz na X800GTO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze all!
tak sie sklada ze czytalem na stronie neostrady ze ma wyjsc (i to za niedlugo) film Return to castle wolfenstein.fabula filmu ma byc oparta w pelni o tresc gry, ale jak to bedzie to zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 11:38, wacek225 napisał:

tak sie sklada ze czytalem na stronie neostrady ze ma wyjsc (i to za niedlugo) film Return
to castle wolfenstein.fabula filmu ma byc oparta w pelni o tresc gry, ale jak to bedzie
to zobaczymy.....


nie strasz, jak jeszcze napiszesz ze rezyserem jest Uwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jesli jest, to obejrze ten film, ze wzgledu na podziw jakim darze jego niezlomnosc w profanowaniu porzadnych scenariuszy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:48, Łukasz.G napisał:

tak ja pograłby mw noweo wolafa tylko zy wiadomo coś kiedy jakaś premiera czy jak??

Póki co tylko info, że robi Raven (single player) i Nerve Games (multi). Brak info kiedy wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 09:32, kamalin napisał:

Ciekawe czy jest szansa że Id Software wyda następną część Return to Castle Wolfenstein było
by fajnie zagrać bo myślę, że gra miała sporą żeszę fanów.


Mogli by zrobić tylko wprowadić jakąś realistyke. Potwory mogą być tylko można też wprowadzić drużyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Mój przyjaciel ma do Return to Castle: Wolfenstain jakieś dodatki. Podam tytuły dwóch z nich: Wolfenstein: Mumia, Wolfenstein: Stalingrad. Dostał to od rodziny z Rosji. Czy ktoś wie czy to jeast darmowe i legalne do ściągnięcia z netu, lub czy można je w jakimś sklepie dostać? Czy u nas, w Polsce wogóle można te dodatki dostać lub ściągnąć legalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:23, Robek 009 napisał:

Podam tytuły
dwóch z nich: Wolfenstein: Mumia, Wolfenstein: Stalingrad.


COO?? To na pewno są jakieś fanowskie mody.

A ja w Wolfa pograłem 3 dni i wywaliłem z dysku, zdecydowanie wole tego darmowego Wolfa (Enemy Territory :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 17:08, Robek 009 napisał:

To nie są mody tylko oficjalne dodatki. Sprawdzałem.

LEM mógłby wznowić edycję, dodając dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować