Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Przyznam, że dawno nie wciągnął tak mnie żaden film. Świetna gra aktorska i zaskakujące zwroty fabuły. Fajnie to się ogląda. No i przede wszystkim rozwala mnie postać tego łysego łebka, Johna Locke''a. Koleś ma zabójczy uśmiech (o ile się nie mylę grał kiedyś w szmirowatej komedi z Eddiem Murphym "Pluto Nash"). No i wczoraj okazało się, że tratwę podpalił dzieciak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOST to cudowny serial o zagubionych :) nie no poważnie to naprawde świetny serial. trzymający w napięciu ja teraz jestem na bodajże 34 odcinku czyli 9 odcinek z 2 sezonu i musze przyznac coś pieknego ;).. Kazdą postać uwielbiam bo każda osoba jest zupelnie inna.. Świetnie aktorzy odgrywają swoje role .. Oczywiscie Matthew Fox grający jacka to istne cudo . także musze pochwalić Locke ( Terry Quinn ) czy jakos tak sie nazywa:) także wspaniale gra zresztą jak wspominałem kazdy aktor gra superancko ... w nowych częściach dołącza do nich moja ulubienica Michelle Rodriguez fajna laska :) ale to zobaczycie kiedyś ..

A wracajac do fabuły PRAWDA .. jaka jest prawda ? co się tak naprawde tam dzieje ? nie będe wam nic zdradzał moze dopiero jak się watek rozwinie ale mam 3 możliwe wyjasnienia i jesli któreś się spełni to będzie naprawde elegancko ;]

Zapowiedziano 6 sezonów czyli 6 lat oglądania :) jeśli nie dłużej

Pozdrawiam wszystkich maniaków Losta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:20, Azazell2 napisał:

LOST to cudowny serial o zagubionych :) nie no poważnie to naprawde świetny serial. trzymający
w napięciu ja teraz jestem na bodajże 34 odcinku czyli 9 odcinek z 2 sezonu i musze przyznac
coś pieknego ;).. Kazdą postać uwielbiam bo każda osoba jest zupelnie inna.. Świetnie aktorzy
odgrywają swoje role .. Oczywiscie Matthew Fox grający jacka to istne cudo . także musze pochwalić
Locke ( Terry Quinn ) czy jakos tak sie nazywa:) także wspaniale gra zresztą jak wspominałem
kazdy aktor gra superancko ... w nowych częściach dołącza do nich moja ulubienica Michelle
Rodriguez fajna laska :) ale to zobaczycie kiedyś ..

A wracajac do fabuły PRAWDA .. jaka jest prawda ? co się tak naprawde tam dzieje ? nie będe
wam nic zdradzał moze dopiero jak się watek rozwinie ale mam 3 możliwe wyjasnienia i jesli
któreś się spełni to będzie naprawde elegancko ;]
Sześć lat oglądania!!!!!!!!!!!!!
Zapowiedziano 6 sezonów czyli 6 lat oglądania :) jeśli nie dłużej

Pozdrawiam wszystkich maniaków Losta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:24, kupczyk11 napisał:

> LOST to cudowny serial o zagubionych :) nie no poważnie to naprawde świetny serial. trzymający

> w napięciu ja teraz jestem na bodajże 34 odcinku czyli 9 odcinek z 2 sezonu i musze przyznac

> coś pieknego ;).. Kazdą postać uwielbiam bo każda osoba jest zupelnie inna.. Świetnie
aktorzy
> odgrywają swoje role .. Oczywiscie Matthew Fox grający jacka to istne cudo . także musze
pochwalić
> Locke ( Terry Quinn ) czy jakos tak sie nazywa:) także wspaniale gra zresztą jak wspominałem

> kazdy aktor gra superancko ... w nowych częściach dołącza do nich moja ulubienica Michelle

> Rodriguez fajna laska :) ale to zobaczycie kiedyś ..
>
> A wracajac do fabuły PRAWDA .. jaka jest prawda ? co się tak naprawde tam dzieje ? nie
będe
> wam nic zdradzał moze dopiero jak się watek rozwinie ale mam 3 możliwe wyjasnienia i jesli

> któreś się spełni to będzie naprawde elegancko ;]
> Sześć lat oglądania!!!!!!!!!!!!!
> Zapowiedziano 6 sezonów czyli 6 lat oglądania :) jeśli nie dłużej
>
> Pozdrawiam wszystkich maniaków Losta !

Sześć lat oglądania!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubione postaci - Locke i Sawyer :)

A co do sześciu lat - powstaje problem czy TVP zdecyduje się na emisję wszystkich serii, bo to rzadko się zdarza (że przypomnę Aliasa, gdzie poszły 2 serie z 5). Serial jest popularny, więc może będą emitować. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz ogladam druga serie, na razie zaliczylem co prawda tylko pierwszy ep, ale conajmniej ciekawie jest
no i hamsko bo zabija jednego z glownych bohaterow z tego co czytalem
ja najbardziej lubie Locke''a (dziwna zbieznosc nazwisk - John Locke był filozofem w dobie oświecenia ;) )
i Sawyera, obaj maja w sobie to cos
doktorek jest zbyt taki... i''m the rasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lost to naprawde cudowny serial, obecnie chyba najlepszy.
Ulubione postacie to Sayid, John Locke i Sawyer.
Dla tych co nie oglądali jeszcze Lost i nie mają planów na sylwestra to zapraszam do AXN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie jest to jeden z lepszych seriali ostatnich czasów. Najpierw był na AXN, teraz powtarzają na TVP1... Ale seria II jest zabójcza po prostu. Szybko rozwija się akcja oj szybko :).

A mój ulubiony bohater to Sawyer, no i Jin (i jego boskie "Others, others..." hie hie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:28, Vel Grozny napisał:

Ulubione postaci - Locke i Sawyer :)

A co do sześciu lat - powstaje problem czy TVP zdecyduje się na emisję wszystkich serii, bo
to rzadko się zdarza (że przypomnę Aliasa, gdzie poszły 2 serie z 5). Serial jest popularny,
więc może będą emitować. Oby.


Drugą serię zaczną pokazywać pod koniec stycznia na AXN
i pewnie axn sprzedał prawa do pierwszego sezonu TVP,a by rozreklamować serial, by więcej osób zamówiłó kanał w jakiejś kablówce,
szkoda że nie mam tego kanału

A co do Aliasa to drugiej nie dokończyli bo zaczynały się mistrzostwa europy w piłce nożnej, tak więc pokazali 1,5 sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:47, Maker3 napisał:

> Ulubione postaci - Locke i Sawyer :)
>
> A co do sześciu lat - powstaje problem czy TVP zdecyduje się na emisję wszystkich serii,
bo
> to rzadko się zdarza (że przypomnę Aliasa, gdzie poszły 2 serie z 5). Serial jest popularny,

> więc może będą emitować. Oby.

Drugą serię zaczną pokazywać pod koniec stycznia na AXN
i pewnie axn sprzedał prawa do pierwszego sezonu TVP,a by rozreklamować serial, by więcej
osób zamówiłó kanał w jakiejś kablówce,
szkoda że nie mam tego kanału

A co do Aliasa to drugiej nie dokończyli bo zaczynały się mistrzostwa europy w piłce nożnej,
tak więc pokazali 1,5 sezonu

AXN to angielski kanał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam go od czasu do czasu i jakoś po kolejnych odcinkach nic mnie w nim nie zaciekawia. Na dzień dzisiejszy, wieczorem w czwartki wolę jednak siedzieć przed kompem niż przed telewizorem. A o co tam chodzi? Grupa rozbitków siedzi na wyspie i przeżywa własne ego. Jeden wygrał na loterii kupę forsy ale twierdzi, że miał pecha? No też chciałbym mieć takiego. Ile on ma tych milionów? Ponad setkę? A, to pech!
A ta franzcuska to niby pilnuje akumulatorka? Może nie oglądam tego serialu od początku i nie zatrybiłem skomplikowanej, głębokiej fabuły ale coś tam się obejrzało i nie rzuciło mnie na kolana. Dla mnie to typowy przypadek przerostu komercji i zawracania d**y nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:49, Krakers15 napisał:

Oglądam go od czasu do czasu i jakoś po kolejnych odcinkach nic mnie w nim nie zaciekawia.
Na dzień dzisiejszy, wieczorem w czwartki wolę jednak siedzieć przed kompem niż przed telewizorem.
A o co tam chodzi? Grupa rozbitków siedzi na wyspie i przeżywa własne ego. Jeden wygrał na
loterii kupę forsy ale twierdzi, że miał pecha? No też chciałbym mieć takiego. Ile on ma tych
milionów? Ponad setkę? A, to pech!
A ta franzcuska to niby pilnuje akumulatorka? Może nie oglądam tego serialu od początku i
nie zatrybiłem skomplikowanej, głębokiej fabuły ale coś tam się obejrzało i nie rzuciło mnie
na kolana. Dla mnie to typowy przypadek przerostu komercji i zawracania d**y nad treścią.


No właśnie. Nie oglądasz od początku to nie wiesz o co chodzi... A z tą wygraną to było dosyć obficie wyjaśnione wczoraj. A te liczby pojawią się później, oj pojawią ;).

Wcale nie wydaje mi się żeby ten serial był jakąś mocną komerchą. Fabułę ma naprawdę skomplikowaną i złożoną. A ta Francuzka jest mało ważna... ;)

ALe każdy ma prawo do własnego zdania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:49, kupczyk11 napisał:

AXN to angielski kanał?

Na Polsacie Cyfrowym i Cyfrze+ jest on dostępny (choć chyba nie w najniższym pakietach), jest po polsku. Niestety, też nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że wiele z tych osób było ze sobą związanych już zanim wsiedli na samolot. Np. Sawyer z ojcem Jacka, albo jak Hurley kupił fabrykę pudełek (jestem prawie pewien, że tą, w której Locke pracował) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować