Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Jak to zwykle, ale z pewnością TVP nam to umili powtarzając 3 pierwsze serie przed emisją czwartej :) Tak czy siak, troszkę lipa tak czekać (tymbardziej, że dopiero dzisiaj udało mi się nadrobić zaległości i obejrzeć ostatni odcinek 3. serii - kurde, zakończenie masakra, ten serial ciągle mnie zaskakuje :)), pewnie w końcu mi puszczą nerwy i sprawię sobie kablówkę czy co tam z tym AXN, gdzie wcześniej emitują nowe odcinki :) No chyba, że tam puszczają reklamy co chwila - to podziękuję i poczekam cierpliwie na TVP :)

PS. Swoją drogą, ciekawe jak ten serial ogląda się osobom, które czytają wszystkie spojlery itd jeszcze przed premierą? Zaglądnąłem na chwilę do drugiego wątku o LOST na tym forum i aż mnie strach obleciał, jak zobaczyłem ilość podanych tam szczegółów nt sezonu 4... Mnie już wystarczy, że przypadkowo przeczytałem na wikipedii o tym co przytrafi się Charliemu i kim jest Benjamin Linus, zanim oglądnałem te ostatnie kilka odcinków trzeciej serii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie było bez sensu. Takie bez tego czegoś... No bo co? Ktoś niby zginął, ktoś został porwany, o kimś zupełnie nic wiemy, nawet czy istnieje... Tylko ta scena na końcu... O co chodziło Jackowi? Czyżby to działa się po katastrofie? Czyżby wszystkie retrospekcje były tak naprawdę przyszłością? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 22:45, Lamb3rt napisał:

Zakończenie było bez sensu. Takie bez tego czegoś... No bo co? Ktoś niby zginął, ktoś został
porwany, o kimś zupełnie nic wiemy, nawet czy istnieje... Tylko ta scena na końcu... O co chodziło
Jackowi? Czyżby to działa się po katastrofie? Czyżby wszystkie retrospekcje były tak naprawdę
przyszłością? :P

N ie wszystkie. To jest pierwszy "flashforward". Ale wiadomo już, że będzie ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie z ostatniego odcinka Teraz wiemy że przynajmniej Jack i Kate opuszczą wyspę Chociaż może to znów jakaś sztuczka twórców (teraz spodziewam się już wszystkiego ;)) . Jednak Jack wcale z tego faktu nie jest za szczęśliwy...

Sth`Devilish-->Masz rację, spoilery to przerąbana sprawa. Trzeba naprawdę uważać co się czyta, bo później oglądanie może stracić sens. Zresztą to nie tyczy się wyłącznie LOST''a.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zakończenie też było nieco dziwne.Ostatnia scena Jack spotyka się z Kate na lotnisku czyli wygląda na to,że oni wrócą do domu,jednak Jack nie znajdzie tam dla siebie miejsca, a kto jeszce wróci? Kate mówi: "Będzie się zastanawiał gdzie jestem", więc może Sawyer? I ten pogrzeb. Mieli na nim być i Jack i Kate,więc jest to ktoś kogo znali,ktoś z rozbitków,ale dlaczego nikt się nie zjawił? Może,więc to ktoś z Tamtych. Ben? Zakończenie rodzi wiele pytań,ale jest na co czekać przed 4 sezonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale mam wrażenie ze tworcy za wszelką cenę chcą przedluzyc ten serial. To juz nie to jak siadalem przed telewizorem i przez cały czas odcinka trzymal mnie w napieciu. Oglądam tez Prison Brejka i on nadal trzyma mnie w napięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 16:40, szoszosz napisał:

nie wiem, ale mam wrażenie ze tworcy za wszelką cenę chcą przedluzyc ten serial. To juz nie
to jak siadalem przed telewizorem i przez cały czas odcinka trzymal mnie w napieciu. Oglądam
tez Prison Brejka i on nadal trzyma mnie w napięciu.


U mnie zupełnie odwrotnie - serial "Lost" staje się co raz to ciekawszy, co raz bliżej też jesteśmy poznania prawdy, po za tym uważam że grają w tym serialu prawdziwi, porządni aktorzy. Tymczasem Prison Break moim zdaniem zszedł na psy już po kilku odcinkach - zaczęło się tam roić od oklepanych już motywów, sam serial stał się dosyć przewidywalny i zaczęło mnie wnerwiać to, że główni bohaterowie ciągle wpadali w jakieś tarapaty, często w zupełnie bezsensowny sposób. W każdym razie takie są moje wrażenia po 2 seriach, 3. jeszcze nie oglądałem :) Każdy kolejny odcinek "Lost" oglądam z wielkimi emocjami, "Prison Break" zaś lekko mnie już przynudza i denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 08:57, mati285 napisał:

Na razie nie wiadomo co z 4 sezonem w Stanach (strajk scenarzystów),a więc na TVP zbyt szybko
bym się nie spodziewał :(

straj co prawda jest ale zdążone nakręcić połowe sezonu którą wyemitują, reszta po zakończeniu strajku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 22:45, Lamb3rt napisał:

Zakończenie było bez sensu. Takie bez tego czegoś... No bo co? Ktoś niby zginął, ktoś
został porwany, o kimś zupełnie nic wiemy, nawet czy istnieje... Tylko ta scena na końcu...
O co chodziło Jackowi? Czyżby to działa się po katastrofie? Czyżby wszystkie retrospekcje
były tak naprawdę przyszłością? :P


Wcale nie było bez sensu, dowiedzieliśmy się że Kate i Jack opuścili wyspę, co nie oznacza że retrospekcje były przyszłością ;p.

UWAGA SPOILER:
W czwartym sezonie dowiadujemy się że razem z Jackiem i Kate wyspę opuścił Hugo.
//Koniec Spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:55, jasiu ciast napisał:

> Na razie nie wiadomo co z 4 sezonem w Stanach (strajk scenarzystów),a więc na TVP
zbyt szybko
> bym się nie spodziewał :(
straj co prawda jest ale zdążone nakręcić połowe sezonu którą wyemitują, reszta po zakończeniu
strajku


Na premierę na TVP1 przyjdzie czekać aż do Września, obecnego Roku Panskiego 2oo7. AXN rozpocznie emisję już w kwietniu, co oznacza że nawet prywatna telewizja w Polsce jest opóźniona w stosunku do publicznej telewizji w Kanadzie (CTV), Wielkiej Brytani (Sky One) czy Irlandi (Rte 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już obejrzałem 2 odc. 4 seri i powiem że już się chyba dużo wyjaśniło, ale to i tak są domysły, nie będę mówił o tym nawet w spoilerze bo szkoda zepsuć komuś przyjemność z oglądania. Bardzo polecam czwartą serie ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:35, songohanssj2 napisał:

Jak dobrze miec AXN. Nie musze czekac na premiere w TVP.

A jeszcze lepiej jest mieć N z VOD - bo tam jest już 1 odcinek, 4 sezonu w HD z polskim lektorem.
A na dniach powinien pojawić się (albo już jest) 2 odcinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować