Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Wczoraj niestety nie oglądałem Zagubionych, bo byłem na disco ;) Jednak dzisiaj już oglądałem pierwszy odcinek powtórki i mogę stwierdzić, że odcinek nie był za ciekawy. Ta Kate chyba jest jakaś stuknięta ;) ma jakieś urojenia, a swoją drogą nie spodziewałem się, że jest taka niebezpieczna. Na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem nie groźną kobietą. Natomiast Eko jest chyba najbardziej zagadkową postacią na wyspie - może dlatego, że jak na razie najmniej o nim powiedziano w serialu.

...;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:04, Mgr.baton napisał:

A mnie zastanawia co będzie w drugim odcinku trzeciej serii bo przed chwila ogladałem odcinek
lost 3x01:P a wy gdzie jestescie?


A można wiedzieć gdzie go oglądałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:20, mallard napisał:

Ten czarny dymek to według mnie wyładowania elektromagnetyczne. Wczoraj, kiedy dym stanął przed
Eko, to widac było w nim burze.


bylo widac w nim wspomnienia Eko :) np. jego brata itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:20, mallard napisał:

Ten czarny dymek to według mnie wyładowania elektromagnetyczne. Wczoraj, kiedy dym stanął przed
Eko, to widac było w nim burze.

A na czym polegają wyładowania elektromagnetyczne? Bo ja o czymś takim nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:38, hans olo napisał:

> Ten czarny dymek to według mnie wyładowania elektromagnetyczne. Wczoraj, kiedy dym stanął
przed
> Eko, to widac było w nim burze.
A na czym polegają wyładowania elektromagnetyczne? Bo ja o czymś takim nie słyszałem.


Np. gdy strzela piorun jest to skutkiem tych wyładowań. Mi się wydaje, że ten dym chciał wywołać złe wspomnienia u Eco, by ten zaczął się bać, pamiętacie jak tego łysego wzięła ta chmura w pierwszej części? On się bał, Eco stwierdził, że się nie bał i chmura odeszła. Ja tam się bardziej zastanawiam nad tym gdzie znajduje się Walt, widocznie na wyspie musi być drugi schron, gdzie przetrzymywane są dzieci z obozu Eco i Walt, obie stacje mogą nawiązywać ze sobą połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:42, Full Wypas napisał:

Np. gdy strzela piorun jest to skutkiem tych wyładowań. Mi się wydaje, że ten dym chciał wywołać
złe wspomnienia u Eco, by ten zaczął się bać, pamiętacie jak tego łysego wzięła ta chmura w
pierwszej części? On się bał, Eco stwierdził, że się nie bał i chmura odeszła. Ja tam się bardziej
zastanawiam nad tym gdzie znajduje się Walt, widocznie na wyspie musi być drugi schron, gdzie
przetrzymywane są dzieci z obozu Eco i Walt, obie stacje mogą nawiązywać ze sobą połączenie.

Piorun jest wynikiem róznicy potencjałów miedzy chmurami a ziemią. Różnicę tą wytwarzaja elektrony a nie pole magnetyczne. Nie ma czegoś takiego jak wyładowanie magnetyczne, bo strumień magnetycznyc jest bezźródłowy (nie ma kwantu magnetycznego), co wynika bezpośrednio z równań Maxwella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:42, Full Wypas napisał:

> > Ten czarny dymek to według mnie wyładowania elektromagnetyczne. Wczoraj, kiedy dym
stanął
> przed
> > Eko, to widac było w nim burze.
> A na czym polegają wyładowania elektromagnetyczne? Bo ja o czymś takim nie słyszałem.


Np. gdy strzela piorun jest to skutkiem tych wyładowań. Mi się wydaje, że ten dym chciał wywołać
złe wspomnienia u Eco, by ten zaczął się bać, pamiętacie jak tego łysego wzięła ta chmura w
pierwszej części? On się bał, Eco stwierdził, że się nie bał i chmura odeszła. Ja tam się bardziej
zastanawiam nad tym gdzie znajduje się Walt, widocznie na wyspie musi być drugi schron, gdzie
przetrzymywane są dzieci z obozu Eco i Walt, obie stacje mogą nawiązywać ze sobą połączenie.

Mnie się wydaję ze ten dym to jest ten system ochorny jakiś, o którym mowiła ta z Francji... bo tam przy tym jak szukali dynamitu też tak coś łamało drzewa i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:56, Kubeczek77 napisał:

Mnie się wydaję ze ten dym to jest ten system ochorny jakiś, o którym mowiła ta z Francji...
bo tam przy tym jak szukali dynamitu też tak coś łamało drzewa i wogóle...


To jest chyba właśnie ten ,,potwór".Co ciekawe,może ich być 2 lub nawet 3!W pierwszej serii pojawiał się bowiem taki przeźroczysty stwór.Sama nazwa tego systemu alarmowego to Cerberus,więc może to wszystko tłumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,czytam sobie ten wątek i przez przypadek moge przeczytac co będzie dalej.Jesli macie juz pisac jakis spoiler to najpierw pogrubcie i duzymi literami napiszcie SPOILER nie chce sobie przez przypadek zepsuc niespodzianki i dowiedziec sie co będzie dalej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie nie puiszemy co będzie. Jest taki inny, osbny temat o spoilerach. Poszukaj. ale ja bym w przeciwieństwie do Eko nie przytulał trupa. Feeee! A tak w ogóle to gdzie można Lost obejrzeć, oprócz telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:09, mallard napisał:

W tym temacie nie puiszemy co będzie. Jest taki inny, osbny temat o spoilerach. Poszukaj. ale
ja bym w przeciwieństwie do Eko nie przytulał trupa. Feeee! A tak w ogóle to gdzie można Lost
obejrzeć, oprócz telewizji?


No dlatego prosze ze jak mają pisac w tym temacie spoiler to niech to zaznaczą bo juz pare razy zdazylo sie ze przeczytalem post w którym bylo opisane co sie wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziemy powstrzymywac od pisania spoilerów, to w krótce ich nie będzie. Dlatego proszę, nie wspomagajmy rozwoju spoilerów. Uważam, że tego powinni pilnować moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że ten dymek ma związek z tym czarnym koniem. I ciekawe skąd brat Eko wiedział, że samolot się rozbije, czyżby sny prorocze ?
Aha i jeszcze jedno... dziwnie jest być chyba księdzem bez święceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować