Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 10:56, Vel Grozny napisał:

> AXN to angielski kanał?
Na Polsacie Cyfrowym i Cyfrze+ jest on dostępny (choć chyba nie w najniższym pakietach), jest
po polsku. Niestety, też nie mam :(

A wiesz w jakie dni i o której godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:59, kupczyk11 napisał:

A wiesz w jakie dni i o której godzinie?

Wiem tylko, że Lostów będą emitować przez noc sylwestrową i potem na Nowy Rok. Całą pierwszą serię w dwa dni. Dokładnych godzin nie pomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:52, stingah napisał:

Wcale nie wydaje mi się żeby ten serial był jakąś mocną komerchą. Fabułę ma naprawdę skomplikowaną
i złożoną. A ta Francuzka jest mało ważna... ;)


kazdy serial jest komercyjny, w koncu nie kreci sie go w celach charytatywnych :P
a to, ze zapowiedzieli jego 6 sezonow, to znaczy ze komercha jak sie patrzy :P
fabula zaczyna troszke kulec w drugiej serii tak kolo 6-tego odcinka
a francuzka wbrew pozorom jest wazna, w koncu nie wiemy kilku rzeczy jej dotyczacych - co sie stalo z jej dzieckiem, co to za tajemnicza choroba na ktorą cala jej zaloga umarła, gdzie jest ta wieza z ktorej nadawany jest sygnal, i cos mi sie zdaje ze 16 lat to ona by na tej wyspie nie wydolila ;)
ja jestem ciekaw czym jest system obronny i po cholere w ogole jest ta cala wyspa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:52, stingah napisał:

A z tą wygraną to było dosyć
obficie wyjaśnione wczoraj. A te liczby pojawią się później, oj pojawią ;).


Co byś zrobił gdybyś wygrał taaką kasę? Zamartwiał byś się, że spaliła się fabryka a ty zgarnąłeś horendalne odszkodowanie? A może wpadłbyś w głęboką depresję z powodu zwielokrotnienia Twojego majątku? Takie bzdury mogą wymyśleć tylko w Ameryce. Już nie mają innych problemów którymi trują widzów, tylko jak nabawić się obsesji z powodu nadmiaru szmalu? U nas to niedorzeczność. Nie czujesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:13, Krakers15 napisał:

Takie bzdury mogą wymyśleć tylko w Ameryce. Już nie mają innych problemów którymi
trują widzów, tylko jak nabawić się obsesji z powodu nadmiaru szmalu? U nas to niedorzeczność.
Nie czujesz tego?

No tak, ale jeszcze umarł ojciec (czy dziadek) Hurleya. W domu, ktory kupił matce, wybuchł pożar. Matka skręciła nogę (a żona poprzedniego "wykorzystywacza numerów" straciła nogę w wypadku). Pech związany z numerami raczej nie dotyczy kwestii majątkowych, lecz dotyka osób bliskich Hurleyowi. To kwestia priorytetów, co uznaje się za bardziej znaczące - duzo pieniędzy czy nieszczęścia w rodzinie :/


A dla wszystkich fanów Zagubionych mam dobrą wiadomość - w styczniu cały pierwszy sezon wychodzi na DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:13, Krakers15 napisał:

> A z tą wygraną to było dosyć
> obficie wyjaśnione wczoraj. A te liczby pojawią się później, oj pojawią ;).

Co byś zrobił gdybyś wygrał taaką kasę? Zamartwiał byś się, że spaliła się fabryka a ty zgarnąłeś
horendalne odszkodowanie? A może wpadłbyś w głęboką depresję z powodu zwielokrotnienia Twojego
majątku? Takie bzdury mogą wymyśleć tylko w Ameryce. Już nie mają innych problemów którymi
trują widzów, tylko jak nabawić się obsesji z powodu nadmiaru szmalu? U nas to niedorzeczność.
Nie czujesz tego?


Tak tylko, że on stracił wszystkie bliskie mu osoby jakbyś nie zauważył... Hmm. Wolisz miec 150 mln $ czy zeby Twoja rodzina zyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, serial jest świetny. Genialny scenariusz i fabuła. Dobrze pomyślana akcja. Wszystko ma swoje konsekwencje i to co zrobi jedna osoba odbija się na drugiej. Ośmielę się stwierdzić, że to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:58, Azazell2 napisał:

AXN hjest cienki raz na polroku cos puszcza no tylko LOST ciekawy no ale wole lost sciagac
z netu:P


Nie zgodzę się z tobą na AXN lecą wszystkie odmiany CSI(Kryminalne zagadki... Las Vegas, Miami i Nowego Yorku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:40, stingah napisał:

Tak tylko, że on stracił wszystkie bliskie mu osoby jakbyś nie zauważył... Hmm. Wolisz miec
150 mln $ czy zeby Twoja rodzina zyła?

stracil tylko dziadka ;)
to Danielle stracila cala zaloge, niby tez pzrez te numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracajac do numerow to pojawiaja sie one wszedzie na wyspie :)
na włazie, w przekazie radiowym, chyba trzeba je bylo wpisac do tego kompa, na butelce z ktorej sobie cos wstrzykiwal desmond/Kelvin (nie pamietam jak sie zwal) etc ;)
musibyc w tym jakis sęk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:52, Budyn napisał:

Genialnie wymyślone są te cyfry 4,8,15,16,23,42, na koniec poprzedniego odcinka były
na tej blasze co znaleźli w buszu. Bardzo ciekawe ;]


Zaś feralny lot miał, o ile się nie mylę, numer 815...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:52, Budyn napisał:

Genialnie wymyślone są te cyfry 4,8,15,16,23,42, na koniec poprzedniego odcinka były
na tej blasze co znaleźli w buszu. Bardzo ciekawe ;]


blaszcze - lol ;) to bunkier jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 13:13, JaMES` napisał:

> Genialnie wymyślone są te cyfry 4,8,15,16,23,42, na koniec poprzedniego odcinka
były
> na tej blasze co znaleźli w buszu. Bardzo ciekawe ;]

blaszcze - lol ;) to bunkier jest :P

Nie oglądałem tego odcinka z tym bunkrem, ale teraz juz wiem, mniejsza o szczególy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:00, kupczyk11 napisał:

Pierwszy sezony Zagubionych leci teraz w TVP?


Serial leci na jedynce od początku listopada


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować