Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2006 o 12:56, Budo napisał:

Powiedzcie mi w jakie dni i o której to leci. I na jakiej stacji ;]
thx


W czwartki na TVP1. Pierwszy odcinek 20:10, następny niedługo po pierwszym, koło 21:10-15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 12:56, Budo napisał:


Powiedzcie mi w jakie dni i o której to leci. I na jakiej stacji ;]
thx


Oraz na AXN[/b]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedziec, ze puscili Lost: The Journey w TVP? Troche sie zdziwilem, ale dobra :). Co do tego czym jest ten odcinek to jest to taki skrot co sie do tej pory wydarzylo - odcinek specjalny (Takie odcinki ukazaly sie chyba 2 albo 3 razy). Nic wyjatkowego, ale mozna sobie poogladac co i jak ;)
Dlaczego go puscili? Wyjasnienie moze byc tylko jedno - ostatni odcinek serii (tytul: Exodus czesc II) jest dwukrotnie dluzszy od standardowych odcinkow i albo w jakims tygodniu puscili by jeden odcinek, albo pusciliby 3 odcinki w danym dniu. Jak widac, wybrali opcje numer 3 - zakupienie specjala i zapelnienie luki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że przegapiłem dwa odcinki i z chęcią obejrzałem ten powtórkowy licząc na uzupłenienie luki, niestety akurat te dwa zostały w nim pominięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wczoraj TVP wqrzyło za tą całoodcinkową retrospekcję. Nawet oglądając dwa odcinki naraz nie ma co liczyć na jakiś dziki zwrot akcji, a co dopiero podczas jednego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 15:30, WolfClub napisał:

Ta puscili:P wczoraj lecial 21/22 odcinek

Chronologicznie rzecz ujmujac to wczorajrzy drugi odcinek (o Sayidzie i samobojczym koledze ;)) jest odcinkiem numer 21 pierwszej serii (nie przypominam sobie, by odcinki specjalne wchodzily do numeracji danej serii - byly to po prostu odcinki 00 ;)). Do konca tego sezonu zostaly 3 odcinki (w tym ostatni 1.5 godzinny ;))...

PS. 100 pkt dla czlowieka, ktory odpowie w jaka gre grali koledzy Sayida w Sydney ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 15:58, Piotrek K. napisał:

> Ta puscili:P wczoraj lecial 21/22 odcinek
Chronologicznie rzecz ujmujac to wczorajrzy drugi odcinek (o Sayidzie i samobojczym koledze
;)) jest odcinkiem numer 21 pierwszej serii (nie przypominam sobie, by odcinki specjalne wchodzily
do numeracji danej serii - byly to po prostu odcinki 00 ;)). Do konca tego sezonu zostaly 3
odcinki (w tym ostatni 1.5 godzinny ;))...

Sprawdziłem na oficjalnej stronie - masz rację, to odcinek 21. Ale patrzyłem, że 23 i 24 to Exodus, part I i II (opisu nie czytałem, żeby nie psuć sobie zabawy). To nie chodzi o to przypadkiem, że te dwa razem dadzą 1,5h, tak jak każde inne dwa? Czy ta druga część Exodusa jest dwa razy dłuższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 15:58, Piotrek K. napisał:

PS. 100 pkt dla czlowieka, ktory odpowie w jaka gre grali koledzy Sayida w Sydney ;P


Na 100% był to fps, na pewną konsole (nie zdążyłem zauważyc jakiego pada ściskali w dłoniach). I raczej nie było to Halo (grafika była taka zbyt hmm ''szara'') :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 16:08, Vel Grozny napisał:

Czy ta druga część Exodusa jest dwa razy dłuższa?

Dokladnie o to chodzi :).
Exodus Part 1 ma standardowo te 40 kilka minut.
Exodus Part 2 ma dwa razy wiecej (okolo 80 kilku minut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że od dłuższego czasu nic mnie do TV nie przykuło za specjalnie (codziennie nauka do kolosów, abo Guild Wars ;-)) ale cokolwiek robię na ten serial zawsze rezerwuję sobię czas. Fakt jest faktem, że akcja rozgrywa się wolno - ale taki jest charakter tego serialu - zadaje wiele pytań, daje niewiele odpowiedzi, które w dodatku zmuszają do zadania jeszcze większej ilości pytań. Nie mam zielonego pojęcia jak dalej rozwinie się akcja, ale wiem jedno - twórcy w genialny sposób połączyli w nim to co jest nam już dobrze znane i zrobili z tego coś zupełnie nowego. Wg. mnie na szczególne uznanie zasłgują historie poszczególnych rozbitków, moimi faworytami jak narazie są John Lock, ten lekarz, Sajid i ten kolo co na początku był dosyć wredny (ten który został wykorzystany do zabicia jakiegoś niewinnego kolesia, bo inny koleś wkręcił mu że to przez niego jego ojciec popełnił samobójstwo - brawo !:D). Z drugiej jednak strony to nie za bardzo wiem co myśleć o tej całej wyspie, może jest ona tylko pewnego rodzaju przenośnią, wygląda też na to, że wszystkie strachy głównych bohaterów się na niej materializują. Co tak naprawdę kryje wyspa ? Czy bohaterom uda się odkryć tajemnice włazu ? Czy uda się im odpłynąć ? Co łączy wszystkich bohaterów ? Kim są inni ? I najbardziej intrygująca mnie postać... John Lock - kim do licha jest tak naprawdę, sprawia wrażenie dość "niezwykłego".

Co do gierki w którą grali kolesie Sajida to wydaje mi się że był to Return to the Castle of Wolfenstein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 15:58, Piotrek K. napisał:

> Ta puscili:P wczoraj lecial 21/22 odcinek
Chronologicznie rzecz ujmujac to wczorajrzy drugi odcinek (o Sayidzie i samobojczym koledze
;)) jest odcinkiem numer 21 pierwszej serii (nie przypominam sobie, by odcinki specjalne wchodzily
do numeracji danej serii - byly to po prostu odcinki 00 ;)). Do konca tego sezonu zostaly 3
odcinki (w tym ostatni 1.5 godzinny ;))...

PS. 100 pkt dla czlowieka, ktory odpowie w jaka gre grali koledzy Sayida w Sydney ;P



Jeśli dobrze pamiętam gościu ściskał białego pada, skojarzyło mi się z nowym xboxem ale to przecierz kręcili dobry rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jestescie zbyt mlodzi, albo nie znacie jednej z najlepszych i najbardziej klimatycznych gier fpp. No to jest po prostu klasyk. Siadac! Dwoja! Jak na razie NIKT nie odgadl tego ;).

PS. Pamietajcie, ze łomem mozna zabic tylko zombiakow. No nie no, bardziej juz nie podpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 17:01, Piotrek K. napisał:

PS. Pamietajcie, ze łomem mozna zabic tylko zombiakow. No nie no, bardziej juz
nie podpowiem ;)


Czy to nie jest oczywiste? Czy Wy za mlodzi jesetscie, ze nie graliscie w Half Life?!?!
Ludzie kochani. TYLKO i wylacznie HALF LIFE!! !! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej nie jest oczywiste, bo niektorzy uwazali nawet, ze to jest... teraz uwaga... Half-Life 2!! Z taka grafika ;). Ehh, nadal z lezka wspominam ta gre i od czasu do czasu sobie ja odpale :)

PS. Mod do Half-Life 2: Black Mesa Source (czyli konwersja HL1 na silnik Source - tyle, ze zdecydowanie lepsza jakosciowo od tej Valve''owskiej ;), plus wiele nowych rzeczy) nadal sie tworzy :/. Dopiero jakies 30% zrobione. Moze za dwa lata sie ukaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować