Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

UWAGA SPOILER
No niby się rzeczywiście wyjaśnia, ale uważam to za strasznie głupie i naciągane. Po pierwsze: dlaczego w takim razie samolot zboczył z kursu? A po drugie, w jaki sposób tyle osób przeżyło? No i po trzecie, jak to się stało, że góra minutę po spadnięciu tylnej części, przy wraku był już wysłannik Innych? Mam nadzieję, że to jednak zmyłka i powód wypadku był inny, ale zaczynam w to wątpić, bo już od dosyć dawna nie zdarzyło się w Lostach nic, co by mnie jakoś specjalnie zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 16:24, ariwederczi napisał:

http://spoilerslost.blogspot.com/2006/09/episode-1-extended-clip.html

Scena (prawdopodobnie pierwsza) z odcinka 3x01. :)


Mógłbyś mi ją nieco streścić, bo u mnie nie da się tego obejrzeć ( jeśli jest ktoś tak łaskawy i mi powie dlaczego ). Z góry dzięki. Aha odrazu mowie, ze oglądałem 3 częsc i wiem o co tam chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli ogladales do konca 2 sezon, to nie wierze, zeby Cie cos ostatnio nie zaskoczylo. bylo bardzo duzo takich momentow. lost ma to do siebie, ze nigdy nie wiadomo co sie stanie i czy podane informacje sa kompletne. Locke zaczal chodzic, Rose czuje sie lepiej, z Sun tez do konca nie wiadomo a na samolocie bylo logo dharmy (przypadek?). to, ze Desmond stwierdzil, dlaczego rozbil sie samolot nie znaczy, ze tak bylo naprawde, prawda moze byc zupelnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. W tym poscie znalazlo sie chyba jednak ZA DUZO spoilerow by puscic to plazem ;). Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz. Mimo tego, ze opisales to jako spoiler to zawsze mozna je zobaczyc przez przypadek. Sam pewnie nie chcialbys sie znalezc w styuacji, gdy ktos wyjawia Ci co sie dzieje 10 odicnkow dalej ;)...

Jesli nie zmieniales swojego e-mail to prosze sprawdz go - adres rozpoczynajac sie od taz[...] i dalej. Jesli nie masz dostepu do niego to daj prosze znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

forum gram.pl nie sprzyja dyskusjom na temat losta. powinien byc osobny temat dla kazdego z sezonow. od czwartku zaczna sie rozmowy na temat 3 sezonu a ktos, kto jest w trakcie ogladania 2 sezonu chyba bedzie musial opuscic ten watek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ogólny o LOST jest faktycznie trochę bez sensu,jeśli chodzi o spojlery,ale z drugiej strony oddzielne tematy dla poszczególnych sezonów z pewnością zostałyby zamknięte przez moderatorów,więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:42, Slave napisał:

forum gram.pl nie sprzyja dyskusjom na temat losta. powinien byc osobny temat dla kazdego z
sezonow. od czwartku zaczna sie rozmowy na temat 3 sezonu a ktos, kto jest w trakcie ogladania
2 sezonu chyba bedzie musial opuscic ten watek...


To raczej powinny być dwa osobne tematy. Jednen z nich o serialu LOST, natomiast drugim może być temat o spoilerach - jeżeli aż tak was korci, aby powiedzieć wsztstkim że oglądaliście już drugą serię. Proszę bardzo w temacie o spoilerach możecie nawet wszystkie odcinki opisać, mi to nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rusza 3 sezon :D nareszczcie :D na AXN bedzie w styczniu, a na TVP przawdopodobnie tak jak w tym roku, czyli gdzeiś koło września :D

jeśli ktoś potrzebuje info w sprawie ściągnięcia to zapraszam na gg :D

ZdL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 05:21, zardzel napisał:

dzisiaj rusza 3 sezon :D nareszczcie :D na AXN bedzie w styczniu, a na TVP przawdopodobnie
tak jak w tym roku, czyli gdzeiś koło września :D


Dokładnie to chyba w TVP 3 seria będzie w październiku. ;) To tak dla ścisłości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek trzeciego sezonu i nie zamierzam spoilerować, aby nikomu nie psuć przyjemności oglądania. Powiem krótko: świetny odcinek z nienudnymi flashbackami. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 14:25, ariwederczi napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek trzeciego sezonu i nie zamierzam spoilerować, aby nikomu nie psuć
przyjemności oglądania. Powiem krótko: świetny odcinek z nienudnymi flashbackami. :)))


Trzeba było się dopisać tutaj w sumie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12599&u=17.

A poza tym to nie mogę się doczekać,kiedy zobaczę choć jeden odcinek 3 serii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 14:30, Skywalker560 napisał:

Trzeba było się dopisać tutaj w sumie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12599&u=17.
A poza tym to nie mogę się doczekać,kiedy zobaczę choć jeden odcinek 3 serii :).


Dzięki. Nawet nie wiedziałem o istnieniu odrębnego tematu. Myślę, że to bardzo dobry pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:11, Sycylius napisał:

Dad??

WoW,koncówka odcinka troche wymiata wkoncu sie cos wydarzylo bo całogodzinnym gadaniu i gadaniu
xD



Ta, jasne. Jest więcej pytań niż było. ;) Mnie zastanawia gdzie jest Walt i jakim cudem dopuszczono go do kompa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:13, Galadin napisał:

Ta, jasne. Jest więcej pytań niż było. ;) Mnie zastanawia gdzie jest Walt i jakim cudem dopuszczono
go do kompa. ;)



Ta,"others" dadzą mu dostęp do neta jak będzie grzeczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować