Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

>. Chmura pojawiła się jjeszcze w 1 serii, a koń jest

Dnia 09.10.2006 o 18:06, gaax napisał:

jednym z wielu elementów wizji jakie mają bohaterowie.


Koń to raczej nie jest wizja, podobnie jak chmura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 18:19, gaax napisał:

Źle się wyraziłem :) Miałem na myśli wszystkie schizowate rzeczy, które widzieli na wyspie.

Ale przyznam, że ten czarny dymek był chyba najciekwaszy. A już napewno odebrał realizm Zagubionym jako serialowi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 19:23, Seqiu napisał:

> Źle się wyraziłem :) Miałem na myśli wszystkie schizowate rzeczy, które widzieli na wyspie.

Ale przyznam, że ten czarny dymek był chyba najciekwaszy. A już napewno odebrał realizm Zagubionym
jako serialowi. ;)

A przedtem to on był szczytem realizmu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej zwierząt pojawia się w serialu;) mieliśmy już niedźwiedzia polarnego-komiksowego, psa i teraz koń, ciekawe co będzie dalej, przydało by się parę kurczaków z KFC;D

swoją drogą to wydaje mi się że Will je wszystkie stwozył, no może oprucz psa który jest w miarę real;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2006 o 19:43, sodolis napisał:


swoją drogą to wydaje mi się że Will je wszystkie stwozył, no może oprucz psa który jest w
miarę real;)

Występowanie tych wszystkich zwierząt na wyspie można jakoś racjonalnie wytłumaczyć, jednak jeżeli chodzi o "inteligentny" dym to już raczej nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczytem realizmu była sama katastrofa;D samolot łamie się wpół w powietrzu ( chociaż w sumie na trzy: główna grupa, grupa Anny Lucii, oraz kokpitz pilotem), obie części spadają na tej samej wyspie, ludzie albo giną albo się otrzepują/ parę zadrapań jakby z drzewa spadli (z paroma wyjątkami), a niektórym upadek z kilku kilometrów nawet pomaga (patrz Lock), jak ktoś leciał z rodziną to przeżyła cała albo wogóle (patrz Boon z siostrą, Michael z synem, San i Jin, małżeństwo czarno-białe-nie pamiętam imion;))

także jedynym zakończeniem jakie trzymałoby ten klimat byłoby- wszyscy budzą się w samolocie jakby nigdy nic/sen) nawet ci co zgineli na wyspie:D happy end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 19:56, gaax napisał:

Will? Jaki Will? Myślałem, że coś wiem o tym serialu a tu się człowiek ciągle nowych rzeczy
dowiaduje:)


a jak się nazywa sun Michela? nie Will ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:01, sodolis napisał:

a jak się nazywa sun Michela? nie Will ?

Walt:)

Ja też już myślałem o takim zakończeniu. Albo ktoś komuś opowie jaki miał sen albo coś w tym stylu. Ew. wątek zostanie nierozwiązany i pełnego wyjaśnienia o co tu chodzi nigdy nie poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:19, gaax napisał:

> a jak się nazywa sun Michela? nie Will ?
Walt:)

Ja też już myślałem o takim zakończeniu. Albo ktoś komuś opowie jaki miał sen albo coś w tym
stylu. Ew. wątek zostanie nierozwiązany i pełnego wyjaśnienia o co tu chodzi nigdy nie poznamy.

zawsze producenci mogą powiedzieć że kasy nie mają na następną serie;/ chociaż narazie na to się nie zapowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:25, sodolis napisał:

zawsze producenci mogą powiedzieć że kasy nie mają na następną serie;/ chociaż narazie na to
się nie zapowiada;)


Telewidz jest wybredny. Jeśli po kilkudziesięciu odcinkach nie dostanie tego czego chce, a w tym wypadku jest to rozwiązanie zagadki tajemniczej wyspy, zacznie oglądać co innego. "O, ten głupi Lost, nigdy się nie dowiemy o co tam chodzi..." Producenici się mogą łatwo przeliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 17:59, tomo229 napisał:

skąd pobrać lost2


Lost 2 można oglądać w czwartki o 20.20 na TVP 1:D

mała rada - nie drąż tematu bo marnie skończysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 17:59, tomo229 napisał:

skąd pobrać lost2


nawet jak by to było legalne, to jaka to przyjemność - obejrzeć wszystkie odcinki na raz. Nie lepiej delektować się każdym nadchodzącym serialem ? ;)
Ja żyje od czwartku do czwartku oczekując godziny 20.20. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować