Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 20:56, Igor FCBayern napisał:

3.Ale najbardziej męczy mnie ten, co się niby rozbił balonem (jasne). Mam wrażenie, że gdzieś
juz go widziałem. Napewno znam jego twarz, ale nie wiem skąd... A tak wogóle to niech mi ktoś
przypomni co się stało z Ethanem w 1 serii LOST, bo chyba nie oglądałem tego odcinka. On nie
żyje, prawda?


Żyje, po prosty uciekł kiedy rozbitkowie weszli do bunkra :], uciekł w głąb wyspy i od tego czasu się nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:56, Igor FCBayern napisał:

Wczorajsze odcinki po prostu wymiatają! Ale męczy mnie kilka spraw.
2.Jak to się stało, ze Claire była dwa tygodnie poza obozem, u innych i nikt tego nie zuważył,
nie szukał itp,

To w Lostach normalka, wierz mi :)

Dnia 27.10.2006 o 20:56, Igor FCBayern napisał:

3.Ale najbardziej męczy mnie ten, co się niby rozbił balonem (jasne). Mam wrażenie, że gdzieś
juz go widziałem. Napewno znam jego twarz, ale nie wiem skąd...

Oglądałeś Piłę? Jeśli tak to już wiesz skąd :) Jeśli nie oglądałeś to zapewne musiałeś widzieć go w jakimś innym filmie, no bo przecież nie na ulicy :P Aha i Henry Gale naprawdę rozbił się balonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 20:56, Igor FCBayern napisał:

3.Ale najbardziej męczy mnie ten, co się niby rozbił balonem (jasne). Mam wrażenie, że gdzieś
juz go widziałem. Napewno znam jego twarz, ale nie wiem skąd... A tak wogóle to niech mi ktoś
przypomni co się stało z Ethanem w 1 serii LOST, bo chyba nie oglądałem tego odcinka. On nie
żyje, prawda?


To prawda, nie wiem czy uwiarzysz, ale ja też mam takie wrażenie, że gdzieś już widziałem tego gościa... i daje głowę, że ściemniał. Na pewno należał/należy do Innych. zaciekawiło mnie jeszcze to, że już podczas przytrzymywania go w tym bunkrze, on próbuje już skłócić naszym Zagubionych. Dobrze to było widać, podczas gdy powiedział Lockowi, dlaczego ten pozwala rządzić Jackowi. Wszyscy widzieliśmy flustrację Locke''a ;)
Ten koleś, może napsuć sporo krwi naszym bohaterom.

...;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge powiedzieć tylko tyle, że ten facet NA PEWNO jest jednym z tamtych. Widać było jak ściemniał przed Sayidem. To, że już chciał skłócić Johna i Jacka udowadniało kim jest. A poza tym, jakby rzeczywiście był taki niewinny, to nie pozwalałby się zamykać w sejfie. On na pewno jest jednym z "tamtych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:30, vauxhall napisał:

Moge powiedzieć tylko tyle, że ten facet NA PEWNO jest jednym z tamtych. Widać było jak ściemniał
przed Sayidem. To, że już chciał skłócić Johna i Jacka udowadniało kim jest. A poza tym, jakby
rzeczywiście był taki niewinny, to nie pozwalałby się zamykać w sejfie. On na pewno jest jednym
z "tamtych".

aja wiem ale nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:55, vauxhall napisał:

Jest odpowiedni temat dla spojlerów. Poszukaj. I powiem jedno. Ja też wiem. I nie muszę grzebać
w googlach by wiedzieć, że on jest jednym z "tamtych".

ja po prostu widziałem już cały 2 sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez chwilę martwiłem się o Eko czy przypadkiem nie poderżnie sobie gardła, po dokonaniu spowiedzi, ale naszczęście tylko podcioł sobie bródkę uffff;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:52, sodolis napisał:

Ja przez chwilę martwiłem się o Eko czy przypadkiem nie poderżnie sobie gardła, po dokonaniu
spowiedzi, ale naszczęście tylko podcioł sobie bródkę uffff;)


A ja myślałem, że Eko będzie chciał zabić tego typa za to, że jego koledzy czyli Inni porwali tych rozbitków z drugiej grupy - tej w której dowodziła Anna-Lucia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:57, Seqiu napisał:

A ja myślałem, że Eko będzie chciał zabić tego typa za to, że jego koledzy czyli Inni porwali
tych rozbitków z drugiej grupy - tej w której dowodziła Anna-Lucia. ;)

Sorry za czepialstwo ale to raczej nie jest bład przypadkowy, bo niestety imiona bohaterów Lost są często przekręcane przez niezbyt uważnych widzów. Ana - nie Anna. I na przyszlość Locke - nie Lock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 19:00, hans olo napisał:

I na przyszlość Locke
- nie Lock.


Co do Any to rzeczywiście to rzeczywiście mój bląd, ale z "Lock" nie mam nic wspólnego. Pisze poprawnie - Locke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:57, Seqiu napisał:

> Ja przez chwilę martwiłem się o Eko czy przypadkiem nie poderżnie sobie gardła, po dokonaniu

> spowiedzi, ale naszczęście tylko podcioł sobie bródkę uffff;)

A ja myślałem, że Eko będzie chciał zabić tego typa za to, że jego koledzy czyli Inni porwali
tych rozbitków z drugiej grupy - tej w której dowodziła Anna-Lucia. ;)


I pewnie dobrze by zrobił;) bo koleś już zaczyna mieszać w grupie, a myślę że to dopiero początek.
Said powinien wrucić i dokończyć dzieła ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nie znacie tej piosenki, która leciała w bunkrze, kiedy Lock wysadził właz? Wczeniej w bunkrze Desmond słuchał takiej piosenki ładnej na gramofonie. Nie znacie jej tytułu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 20:58, sodolis napisał:


I pewnie dobrze by zrobił;) bo koleś już zaczyna mieszać w grupie, a myślę że to dopiero
początek.
Said powinien wrucić i dokończyć dzieła ;D


Ale zauważ, że jak ten koleś będzie mieszał w grupie, to serial stanie się wiele ciekawszy. W końcu autorzy musieli wprowadzić do Zagubionych jakiegoś "czarnego konia", który będzie próbował skłócić bohaterów i wprowadzić nowe wątki do fabuł. Bez tego serial był by za bardzo monotonny. ;)
Przynajmniej ja tak uważam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować