Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

I jakby nie było, to przez Ane L. nasz przyjaciel "Henry" narobił sobie kłopotów. O mały włos, a ten wałek z tym balonem i pochowaną żoną by się przyjął... no właśnie o mały włos, bo gdyby nie dociekliwość Sayida...
Uważam że raczej Zagubieni nie zabiją "Henry''ego", bo to by było zbyt proste i nic by ciekawego nie wprowadziło do serialu. Jednak nie jest jeszcze pewne, że "Henry" należy do Innych.... zobaczymy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:56, Galadin napisał:

> nie wiecie może, czy w którymś z kolejnych odcinków w retrospekcji pojawi sie postać Mr.
Eko?

Chyba nie, Eko miał już swój odcinek w 2 sezonie. Oni robią chyba tak, że każda ważniejsza
postać ma swój jeden odcinek na sezon. Do tej pory chyba nie było jeszcze tylko Hurliego czy
jak się tam pisze.

Hurley będzie w odcinku 18 czyli następnym
a Eko będzie w 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:53, Galadin napisał:

Jednak ciąglę nie wierzę, że Tamci mają związek z DHARMA. Przecież na ich miejscu nie pozwoliłbym
na strate takiego bunkra który zajmują nasi LOST. Albo są głupi albo nie mają związku z DHARMA.
;)

Albo mają gdzieś jeszcze lepsze (lepiej wyposażone) bunkry i "stacja łabędź" miała być przeznaczona dla rozbitków. Powiedzmy dlatego, aby utrzymać lostowiczów w tym jednym miejscu i dać im fałszywe poczucie bezpieczeństwa (inni są niemal bez broni, chodzą w potarganych ciuchach, nie golą się czyli nie mają dostępu do cywilizacji, a zagubieni mają bunkier, pożywienie i pełną zbrojownie). Ale żeby się nie rozeszli po wyspie prubując ją odbić muszą co 108 minut wpisywać kod. A czemu Inni chcą mieć spokój? Bo być może prowadzą jakieś badania i.t.p. Myślę też, że Inni mają jakieś powiązania z DHARMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inni są niemal bez broni, chodzą w potarganych ciuchach, nie golą

Dnia 05.11.2006 o 12:15, Igor FCBayern napisał:

się czyli nie mają dostępu do cywilizacji,


W sume to się z Tobą zgadzam ale te owłosione dzikusy to tylko charakteryzacja, te samopały to tylko zmyłka napewno mają przynajmniej takie uzbrojenie jak w bunkrze Zaginionych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 02:11, sodolis napisał:


W sume to się z Tobą zgadzam ale te owłosione dzikusy to tylko charakteryzacja, te samopały
to tylko zmyłka napewno mają przynajmniej takie uzbrojenie jak w bunkrze Zaginionych;)


Nawet jakby nie mieli broni, to nie zmienia faktu że są niebezpieczni. Nie zapominajmy, że znajdują się oni na WŁASNYM terenie. Więc mają dużego asa w rękawie i sądzę że nawet bez uzbrojenia mogliby sobie poradzić z Zagubionymi.
Być może przykład, który teraz podam daleko odbiega od serialu, lecz... słyszeliście o wojnie w Wietnamie... ? Super uzbrojeni Amerykanie z najnowszym sprzętem pojechali na "lekką" według nich wojnę do Wietnamu, a wszyscy zapewne słyszeliśmy jak to się skończyło...na własnym terenie nawet niepozornie słaby wróg jest niebezpieczny, więc podejrzewam iż podobnie jest z Innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:20, Seqiu napisał:

Być może przykład, który teraz podam daleko odbiega od serialu, lecz... słyszeliście o wojnie
w Wietnamie... ? Super uzbrojeni Amerykanie z najnowszym sprzętem pojechali na "lekką" według
nich wojnę do Wietnamu, a wszyscy zapewne słyszeliśmy jak to się skończyło...na własnym terenie
nawet niepozornie słaby wróg jest niebezpieczny, więc podejrzewam iż podobnie jest z Innymi.


Twoje słowa przypominają mi niedzielny film Black Hawk Down (Helikopter w Ogniu) - też amerykanie myśleli sobie że raz dwa trzy, pół godzinki i po sprawie. Ale dostali kopa. ;) PS: film był extra! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:09, Galadin napisał:

Twoje słowa przypominają mi niedzielny film Black Hawk Down (Helikopter w Ogniu) - też amerykanie
myśleli sobie że raz dwa trzy, pół godzinki i po sprawie. Ale dostali kopa. ;) PS: film był
extra! ;p


Tak,zwłaszcza ten rykoszet i odstrzelony kciuk,auć!Albo ta rakieta która WBIŁA się w żołnierza (NARF!).Ale koniec offtopa:).
Inni rzeczywiście pokazują,że zagubieni nie są na swoim,i że zbyt wielkich szans nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:20, Seqiu napisał:

Być może przykład, który teraz podam daleko odbiega od serialu, lecz... słyszeliście o wojnie
w Wietnamie... ? Super uzbrojeni Amerykanie z najnowszym sprzętem pojechali na "lekką" według
nich wojnę do Wietnamu, a wszyscy zapewne słyszeliśmy jak to się skończyło...na własnym terenie
nawet niepozornie słaby wróg jest niebezpieczny, więc podejrzewam iż podobnie jest z Innymi.


Nie można nie doceniać przeciwnika, ale to tyczy się również naszych Zaginionych, to nie są osiemnastoletni gówniarze którzy pierwszy raz mają w ręku broń i nigdy nikogo nie zabili;) Said, Locke, Ana Lucia, Sawyer, Mr.Eko i Kate ,można powiedzeć, że są przeszkoleni w "temacie" i łatwo skóry nie sprzedadzą, zwłaszcza jeśli nauczą się współpracować ze sobą, Chin i Michael są trochę z tyłu ale pewnie też daliby sobie radę;)
Ale co by nie mówić to na dzień dzisiejszy niemieliby najmniejszych szans z Tubylcami nawet przy teoretycznym stosunku jeden na jednego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lock jest szkolony w zabijaniu ? przecież on pracował za biurkiem , a to że zabił kilka dzików nie robi to z niego zabójcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 09:24, tosz napisał:

Lock jest szkolony w zabijaniu ? przecież on pracował za biurkiem , a to że zabił kilka dzików
nie robi to z niego zabójcy

Myślę, że Locke też ma kogoś na sumieniu, chociaż jeszcze o tym nie wiemy;)
Tatuaże Doktorka też mi wojskiem zalatują ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:28, sodolis napisał:

> Lock jest szkolony w zabijaniu ? przecież on pracował za biurkiem , a to że zabił kilka
dzików
> nie robi to z niego zabójcy
Myślę, że Locke też ma kogoś na sumieniu, chociaż jeszcze o tym nie wiemy;)
Tatuaże Doktorka też mi wojskiem zalatują ;D

może i tak , ale tatuaże noszą przwnicy , lekarze , prezesi firm a czy znaczy to że byli w wojsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 09:24, tosz napisał:

Lock jest szkolony w zabijaniu ? przecież on pracował za biurkiem , a to że zabił kilka dzików
nie robi to z niego zabójcy


Lock raczej ze swojego wizerunku zewnętrzengo wygląda na takiego gościa. Jednak jest to tylko złudzenie wywołane jego wyglądem. Jak mówiłem wcześniej "człowiek dżungli" - chyba najlepiej poradziłby sobie, gdyby został wysadzony sam w środku jakiejś dżungli. Typowy człowiek o dwóch obliczach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:44, Seqiu napisał:

> Lock jest szkolony w zabijaniu ? przecież on pracował za biurkiem , a to że zabił kilka
dzików
> nie robi to z niego zabójcy

Lock raczej ze swojego wizerunku zewnętrzengo wygląda na takiego gościa. Jednak jest to tylko
złudzenie wywołane jego wyglądem. Jak mówiłem wcześniej "człowiek dżungli" - chyba najlepiej
poradziłby sobie, gdyby został wysadzony sam w środku jakiejś dżungli. Typowy człowiek o dwóch
obliczach. ;)


Wygląd wyglądem, ale wychodzę z założenia ( może błędnego) że w nagrodę na tej wyspie się nie znaleźli,
i szukam najbardziej ekstremalnych rozwiązań/powodów "osadzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 01:37, sodolis napisał:

Wygląd wyglądem, ale wychodzę z założenia ( może błędnego) że w nagrodę na tej wyspie się nie
znaleźli,
i szukam najbardziej ekstremalnych rozwiązań/powodów "osadzenia"


to myślisz że co ? wszyscy którzy lecieli tym samolotem musieli nim lecieć aby się rozbić i siedzieć na tej wyspie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zaczyna wydawać, że na tej wyspie prowadzone są jakieś tajne badania, a kolejne grupki rozbitków mają być potencjalnymi "pracownikami".

Nie wiem dlaczego nikt nie mówi o tej jednej, która uratowała Claire. Mnie się wydaje, że to jednak była Alex - bardzo podobna do Daniele, czarne włosy, ostre rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 06:59, tosz napisał:


> Wygląd wyglądem, ale wychodzę z założenia ( może błędnego) że w nagrodę na tej wyspie
się nie
> znaleźli,
> i szukam najbardziej ekstremalnych rozwiązań/powodów "osadzenia"

to myślisz że co ? wszyscy którzy lecieli tym samolotem musieli nim lecieć aby się rozbić i
siedzieć na tej wyspie ?

Wszyscy nie, ale ci co przeżyli katastrofę i nie zostali (porwani/odsiewie) przez Tamtych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 19:16, sodolis napisał:

>
Wszyscy nie, ale ci co przeżyli katastrofę i nie zostali (porwani/odsiewie) przez Tamtych


To zostaje także zagadką, dlaczego Inni porwali tylko niektóre osoby. Większość porwanych pochodziła chyba z obozu Any L. Warto wspomnieć, że na liście znajdowały się wszystkie dzieci...
Zastanawia mnie natomiast skąd Inni mieli dokładną listę tych, których mają porwać. Czyżby w obozie działa(ł) jakiś sabotarzysta ? Na pewno nie mógł o być ten koleś, którego Ana L zabiła, bo skąd znałby imiona i nazwiska pasażerów samolotu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:59, Seqiu napisał:

To zostaje także zagadką, dlaczego Inni porwali tylko niektóre osoby. Większość porwanych pochodziła
chyba z obozu Any L. Warto wspomnieć, że na liście znajdowały się wszystkie dzieci...


przedstawiłem jakiś czas temu teorię, że porywają ( uwalniają) tylko niewinnych w tym dzieci, natomiast ci co zostali mają coś na sumieniu spora część zabiła kogoś (z premedytacją lub przypadkiem- nieważne) ale wygląda na to, że muszą jakoś odpokutować swoje winy.

Dnia 09.11.2006 o 16:59, Seqiu napisał:

Zastanawia mnie natomiast skąd Inni mieli dokładną listę tych, których mają porwać. Czyżby
w obozie działa(ł) jakiś sabotarzysta ? Na pewno nie mógł o być ten koleś, którego Ana L zabiła,
bo skąd znałby imiona i nazwiska pasażerów samolotu ?


Wydaje mi się, że nie ma żadnego sabotażysty i nasi bohaterowie nie przypadkiem znaleźli się na pokładzie tego samolotu, wszystko zostało w jakiś sposób zaaranżowane.

Dnia 09.11.2006 o 16:59, Seqiu napisał:

tosz > masz jeszcze jakieś wątpliwości że Jack był szkolony przynajmniej w strzelaniu ( i to całkiem nieźle) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować