Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Kurcze, to wszystko robi się takie zamotane, a scenarzyści pewnie i tak pokażą ,,a d''''''a mości panowie!":P. Pomysł z naukowcami i ich badaniami wydaje się ciekawy, ale mało, hm...magiczny? Bo wyspa, dziwne wypadki, a tu tak racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, projekt Dharma powstał w latach 70 tych. Ale widac, że był zaopatrywany o czym świadczy zrzut jedzenia i bronie ze schowka (ta strzelba, którą Michael trenował na pewno pochodzi z lat 90 tych). Sądzę, że tamci byli także rozbitkami, którzy rozbili się na wyspie w latach 80 tych, odkryli bunkry i poznali całą wyspę. Pomineli jednak bunkier nr 3. Ale sądze, że wyspa miała także jakąś...swoją moc, widac to było kiedy ta czarna chmura zatrzymała się przed Eko.

A właśnie, powie mi ktoś kiedy są wyświetlane nazwy odcinków? Bo ja nigdy nie umie ich wyłowić, bo staram się jednoczesnie oglądać. Będe wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:42, vauxhall napisał:

Moim zdaniem, projekt Dharma powstał w latach 70 tych. Ale widac, że był zaopatrywany o czym
świadczy zrzut jedzenia i bronie ze schowka (ta strzelba, którą Michael trenował na pewno pochodzi
z lat 90 tych). Sądzę, że tamci byli także rozbitkami, którzy rozbili się na wyspie w latach
80 tych, odkryli bunkry i poznali całą wyspę. Pomineli jednak bunkier nr 3. Ale sądze, że wyspa
miała także jakąś...swoją moc, widac to było kiedy ta czarna chmura zatrzymała się przed Eko.


Tajemnicza Wyspa i Kapitan Nemo. ;) Hehe...

Dziwi mnie fakt, że LOST nie przeczesali wyspy na wylot. Ja gdybym był w takiej sytuacji zacząłbym od tego. A oni nic! Może to rzeczywiście wyobraźnia Hurliego? Mam nadzieję, że nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:13, vauxhall napisał:

Przecież nie wiedzieli co jest na drugim końcu wyspy. Nie wiedzieli, co żyje w dżungli. Ale
fakt, mogli przeczesać.


No właśnie. Zachowują się nienaturalnie. Mają duży, obcy dom, a oni znają w nim dwa, trzy pokoje na dziesięć. Albo taka jest fabuła, albo twórcy pominęli ten fakt specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku troche jakby zaczęli szukać. Znaleźli jaskinie, samolt, a potem bunkier. Jak już to odkryli, to uznali, że w sumie na plaży jest najbezpieczniej. Po co mieliby iść (zanim jeszcze odkryli bunkier) w kierunku z którego szedł czarny dym? Słuchali Danielle i nie byli pewno swoich decyzji. Teraz mają na plazy domy, szczątki samolotu, jedzenie, wodę, niedaleko do jaskiń i bunkra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jeszcze ta dziwna choroba. Francuzka mowiła, że jej cała załoga zmarła na tajemnicza chorobę, a tylko ona ocalała. Z tego co wiem, jeszcze nikt nie zachorował z Zagubionych, a o dziwo dziecko Calire także jej zdrowe. Czyżby ta choroba pochodziła z bunkra nr 3 ? Jak wiemy na pokrywie był napis "kwarantanna". Być może Inni go nie otwierali, bo wiedzieli że w środku jest jakaś tajemnicza choroba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Ale czy pamiętasz, że w pierwszym odcinku, drugiego sezonu, kiedy pokazywali Desmonda w bunkrze, zanim jeszcze właz został wysadzony, to on wstrzyknął sobie jakąś substancję? Ja pamiętam. A i ten napis na wewnętrznej stronie włazu "Quarantine" co znaczy kwarantanna to może oznaczać, że coś rzeczywiście zostało skażone na powierzchni wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:32, Seqiu napisał:

Mnie zastanawia jeszcze ta dziwna choroba. Francuzka mowiła, że jej cała załoga zmarła na tajemnicza
chorobę, a tylko ona ocalała. Z tego co wiem, jeszcze nikt nie zachorował z Zagubionych, a
o dziwo dziecko Calire także jej zdrowe. Czyżby ta choroba pochodziła z bunkra nr 3 ? Jak wiemy
na pokrywie był napis "kwarantanna". Być może Inni go nie otwierali, bo wiedzieli że w środku
jest jakaś tajemnicza choroba.


Hmmm, każdy tok myślenia powoduje, że jesteśmy w błędnym kole. Mam nadzieję, że to nie będzie się ciągnęło przez 5 sezonów jak Smallville.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:55, Reizel napisał:

Francuzki załoga nie zmarła na tą chorobe tylko ich poprostu zastrzeliła...


Dokładnie... zastrzeliła ich ponieważ byli zarażeni tą tajemnicza chorobą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę :O Jaki odcienek, najpierw myślałem że Michel przyłączył się do tych Innych, bo oni wyzwalają jakoś dobrych, a zabijają złych. Ale po tym jak sam się zastrzelił to już sam nie wiem o co tam chodzi. Myślę że teraz co nie co przynajmniej sie wyjaśni bo tak to nie wytrzymam chyba tygodnia bez LOST :D WYPAS ODCINEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojm zdaniem Micheal zastrzelil ich bo chcial sprowokowac Ludzi aby zaczeli walczyc,bo poprostu chce odnalezc swojego syna.Sądze ze jest na skraju desperacj i tak mu zalezy na odnalezieniu syna ze zdecydowac sie na to.Drógi odcinek jeszcze lepszy od pierwszego,robi sie coraz ciekawiej,ciekawe ile jest tych bunkrów na tej wyspie,odnaleźli juz 4 a ciekawe ile jest w sumie,i gdzie sie podziali mieszkancy tego bunkra obserwacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drógi odcinek jeszcze lepszy od pierwszego,robi sie coraz ciekawiej,ciekawe

Drugi odcinek więcej wniósł do fabuły ale pierwszy był o wiele intensywniejszy emocjonalnie chyba najbardziej ze wszystkich a zwłaszcza w drugiej serii, chociaż nie chciałbym go oglądać drugi raz- szkoda mi Any:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem geniuszem.

zapomniałem o Zagubionych i grałem w Diablo... boże, totalna porażka.

wiem, jestem beznadziejny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeeeeeee, znalazłem na necie że jeszcze 3 odcinki do końca :| 2 w przyszłym tygodniu, 1 za 2 tygodnie i koniec :/ Ehhh.... żeby szybko wykupili licencję na 3 sezon bo nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tam u niech wszystko sie popapralo... :P Co do dosc nietypowego zachowania Michael''a, to moim zdaniem on sie dogadal z Innymi, ze jesli zabije Anne-Lucie i uwolni tego kolesia ze zbrojowni, to oni oddadza mu syna. Mimo to i tak uwazam, ze niedlugo sie przyzna, bo widzialem jak go sciskalo, kiedy Hurly powiedzial, ze to maial byc ich pierwsza randka. :P
A o co chodzi z tym bunkrem, do ktorego wbili sie Lock i Mr. Eco, to juz sam nie wiem, co o tym myslec... Moze naprawia pozostale telewizorki i beda bawic sie w Wielkiego Brata z Innymi? xD W kazdym badz razie nie bylo to napewno cos, co nei zmieni nic w calej historii.
Dawno nei bylo w jednym tygodniu dwoch tak dobrych odcinkow, jak tym razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować