Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 22:15, MastAlol napisał:

Łeeeeeee, znalazłem na necie że jeszcze 3 odcinki do końca :| 2 w przyszłym tygodniu, 1 za
2 tygodnie i koniec :/ Ehhh.... żeby szybko wykupili licencję na 3 sezon bo nie wytrzymam :)

Niestety... Ale pewnie będzie jak z drugą serią, tj. numer 3 zobaczymy gdzieś za rok. Takie prawa rynku, cóż zrobić?
A co do dzisiejszych odcinków, to twórcy znowy nieźle się popisali. Już wszystko się układało, a tu nagle bęc! i dwa trupy. Trzyma w napięciu, muszę przyznać... Pozostaje tylko czekać na kolejną porcyjkę, już za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:16, Wiadroman napisał:

Ale tam u niech wszystko sie popapralo... :P Co do dosc nietypowego zachowania Michael''a,
to moim zdaniem on sie dogadal z Innymi, ze jesli zabije Anne-Lucie i uwolni tego kolesia ze
zbrojowni, to oni oddadza mu syna. Mimo to i tak uwazam, ze niedlugo sie przyzna, bo widzialem
jak go sciskalo, kiedy Hurly powiedzial, ze to maial byc ich pierwsza randka. :P
A o co chodzi z tym bunkrem, do ktorego wbili sie Lock i Mr. Eco, to juz sam nie wiem, co o
tym myslec... Moze naprawia pozostale telewizorki i beda bawic sie w Wielkiego Brata z Innymi?
xD W kazdym badz razie nie bylo to napewno cos, co nei zmieni nic w calej historii.
Dawno nei bylo w jednym tygodniu dwoch tak dobrych odcinkow, jak tym razem. :)

Moim zdaniem i pewnie większości w normalności tego testu było sprawdzenie czy jeśli ludzie się nabiorą, że jeśli nie nacisnął przycisków to coś się stanie. Fajne w sumie to było.... Wkurzenie Locka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:24, garrick napisał:

Moim zdaniem i pewnie większości w normalności tego testu było sprawdzenie czy jeśli ludzie
się nabiorą, że jeśli nie nacisnął przycisków to coś się stanie. Fajne w sumie to było....
Wkurzenie Locka :)


A pamietasz ten wielki magnes, ktory znalezli gdzies pod podloga bunkru? Do etgo ten Jeremi (czy ajk to tam sie pisze), ktory pwoeidzial, ze to, co oni tam robia ejst wazniejsze, niz mysla. Jakos mi sie nie zdaje, zeby to bylo zwykle badanie ludzkiej psychiki. badanie ejst zapewne tylko czescia calegho eksperymentu prowadzonego na tej wyspie, ale zaden element nie jest niewazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:30, PePeR1991 napisał:

Dzisiaj były niezłe odcinki, Michael powinien się rzeczywiście przyznać.Szkoda mi Hurleya tak
wogóle.

Trzeba to przyznać Anna za długo nie grała tak samo Lindsi czy jak jej tam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo u mnie w EMPiKu można zakupić bodajże jakąś serię odcinków Zagubionych za 189zł... Jest tam czegoś 6, bodajze sezonów, nie wiem, nie znam się... Ale czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:32, garrick napisał:

> Dzisiaj były niezłe odcinki, Michael powinien się rzeczywiście przyznać.Szkoda mi Hurleya
tak
> wogóle.
Trzeba to przyznać Anna za długo nie grała tak samo Lindsi czy jak jej tam :).


No, ale i tak nic praktycznie nie robiły w tym serialu, raz gdzieś poszły z kimś tam i to tyle. A ta druga to chyba Libbie czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:33, Vytrix napisał:

Mam pytanko, bo u mnie w EMPiKu można zakupić bodajże jakąś serię odcinków Zagubionych za 189zł...
Jest tam czegoś 6, bodajze sezonów, nie wiem, nie znam się... Ale czy warto?


6 sezonow napewno nie, bo narazie dopiero emitowany jest trzeci, a wsyzstkich am byc 5. Jelsi 6 odcinkow, to chyba jednak nie warto. jelsi caly sezon, to warto zdecydowanie. W sumie podejrzewam, ze kiedy skonczy sie ta seria wyemituja calosc od poczatku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:33, Vytrix napisał:

Mam pytanko, bo u mnie w EMPiKu można zakupić bodajże jakąś serię odcinków Zagubionych za 189zł...
Jest tam czegoś 6, bodajze sezonów, nie wiem, nie znam się... Ale czy warto?

Zapewne chodzi o szesc płyt DVD, zapewne jest to pierwsza seria serialu, jeśli jestes jego fanem, to dlaczego nie kupić, ja poczekam jednak jak wydanie to nieco stanieje i wtedy urządzę sobie polowanie na Allegro czy w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwszy sezon. W ogóle nie wiem jak można było myśleć, że na jednej płycie DVD zmieści sie cały sezon. Dajmy na to komplet Stargate Sg1 i Atlantis daje już ponad 120 płyt hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze odcinki były świetne. Szkoda, tylko że Ana Luci i Liby umarły, lubiłem je. Żal mi Huga. I ciekawe, co John z Eko zrobią w następnym odcinku, czy pójdą szukać następnych bunkrów? Tak więc mamy już odkryte dwa bunkry - nr. 3 stacja Łabądź i nr. 5 stacja Perła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:10, sodolis napisał:

Drugi odcinek więcej wniósł do fabuły ale pierwszy był o wiele intensywniejszy emocjonalnie
chyba najbardziej ze wszystkich a zwłaszcza w drugiej serii, chociaż nie chciałbym go oglądać
drugi raz- szkoda mi Any:(((((



Zgadzam sie w 100%.Myslalem ze Ana będzie jedną z wazniejszych postaci pzniej a tu klops:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 17.11.2006 o 07:57, vauxhall napisał:

Tak więc mamy już odkryte dwa bunkry - nr. 3 stacja Łabądź i nr. 5 stacja Perła.


Nie 2, tylko 4. Nr 3 St. Łabądź, nr 5 St. Perła, bunkier do którego wybrały się Claire, Kate i Russoe (ta francuzka) i ostatni, o którym mówił Mickel - w obozie Innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 08:10, Sycylius napisał:

> Drugi odcinek więcej wniósł do fabuły ale pierwszy był o wiele intensywniejszy emocjonalnie

> chyba najbardziej ze wszystkich a zwłaszcza w drugiej serii, chociaż nie chciałbym go
oglądać
> drugi raz- szkoda mi Any:(((((


Zgadzam sie w 100%.Myslalem ze Ana będzie jedną z wazniejszych postaci pzniej a tu klops:(



kurde po co Michael zabił ta Ane.to była jedyna laska która mi sie podobała w tym filmie(może znajdą jakąś nową równie fajną na tej wyspie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 08:25, Lex napisał:

Nie 2, tylko 4. Nr 3 St. Łabądź, nr 5 St. Perła, bunkier do którego wybrały się Claire, Kate
i Russoe (ta francuzka) i ostatni, o którym mówił Mickel - w obozie Innych. :)


A "strzała", którą odkryli rozbitkowie z tylnej części samolotu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle, że raczej ciężko powiedzieć, że ten bunkier Michaela jest zbadanym przez bohaterów. A właśnie! Czytałem w gazecie, że w Ameryce 27 Września wyszedł pierwszy odcinek trzeciej serii. Ale nie spoileruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten bunkier, w którym Eko znalazł biblię a w niej taśmę? Nie weim czy to można nazwać bunkrem, ponieważ o ile pamiętam, on nie schodził pod ziemię, tylko był przysypany i zarośnięty. Stanowił być może swego rodzaju schowek. Pomieszczenie które znajdowało się na powierzchni w celu nie ustalonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem tak dobrych dwóch odcinków. Ważne jest to, że każdy z nich zaczynał się w miejscu w którym skończył się poprzedni. Nie było żadnych flashbacków, ani wspomnień.
Ciekawe dlaczego Michael zabił Ane L. ? czyżby zrobił to na zlecenie Innych. Myślę że Others powiedzieli Michaelowi, że aby uratować własnego syna musi jakoś uwolnić tego, który dostał do niewieli Zagubionych. Zastanawia mnie także skąd Inni, między innymi Henry, wiedział że Lock należy do tych dobrych. Z resztą powiedział to Lockowi podczas pogawędki w bunkrze.

Co do drugiego odcinka, to myślę że Eko stał się najfajniejsza postacią na wyspie. Jego historia jest bardzo ciekawa, a szczególnie spodobały mi się te jego sny i wędrówka jego i Locka w poszukiwaniu "znaku zapytania".
Ciekawe ile jeszcze znajdą oni bunkrów na wyspie
Szkoda natomiast, że do końca tego sezonu zostało tak nie wiele odcinków. Będzie trzeba czekać tyle czasu na trzeci sezon. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować