Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 22:24, garrick napisał:

Moim zdaniem i pewnie większości w normalności tego testu było sprawdzenie czy jeśli ludzie
się nabiorą, że jeśli nie nacisnął przycisków to coś się stanie.

Tak było kiedyś.

Ale w filmie instruktażowym dla stacji wpisującej kod,
mówiono że zdarzył wypadek
to już nie jest eksperyment tylko trzeba wpisać kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania, to zapewne znajdą tyle, ile było na tym rysunku Johna. Ale najbardziej martwi mnie fakt, że koniec drugiego sezonu nieubłagalnie się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:41, Seqiu napisał:

Dawno nie widziałem tak dobrych dwóch odcinków. Ważne jest to, że każdy z nich zaczynał się
w miejscu w którym skończył się poprzedni. Nie było żadnych flashbacków, ani wspomnień.
Ciekawe dlaczego Michael zabił Ane L. ? czyżby zrobił to na zlecenie Innych. Myślę że Others
powiedzieli Michaelowi, że aby uratować własnego syna musi jakoś uwolnić tego, który dostał
do niewieli Zagubionych.

Wpadłem na dokładnie taki sam pomysł. Wcześniej jeszcze dość niedorzecznie pomyślałem, że Michael stał się jednym z Tamtych. Szkoda Libby, a co do Any Lucii...pamiętacie tą scenę gdy Mr.Eco jako ksiądz, musiał zbadać domniemany cud?(a przy okazji, czy ojciec tej dziewczyny nie był przypadkiem, tym jasnowidzem, który zobaczył przyszłość Claire?). Może Ana Lucia też cudownie ,,come back" po iluś dniach? Wiem, głupie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:54, Blackgoat napisał:

(a przy okazji, czy ojciec tej dziewczyny nie był przypadkiem, tym jasnowidzem, który zobaczył przyszłość Claire?).

Tak, to ten. Ten sam :)

Dnia 17.11.2006 o 17:54, Blackgoat napisał:

Może Ana Lucia też cudownie ,,come back" po iluś dniach? Wiem, głupie;P

Raczej nie - wywalili ją z planu za to, że chyba dwa razy policja złapała ją za jazdę pod wpływem alkoholu.

@Maker3

Dnia 17.11.2006 o 17:54, Blackgoat napisał:

Ale w filmie instruktażowym dla stacji wpisującej kod, mówiono że zdarzył wypadek
to już nie jest eksperyment tylko trzeba wpisać kod


W filmie w stacji Perła powiedzieli, że przebywający w stacji Łąbędź będą uważali, to, co robią, za niezwykle ważne. Wg mnie to o wypadku to po prostu ściema.

@Seqiu

Dnia 17.11.2006 o 17:54, Blackgoat napisał:

Ciekawe ile jeszcze znajdą oni bunkrów na wyspie


Hm. Myślę, że tyle, ile jest kaset :P Po jednej kasecie z filmem na każdy bunkier. Btw. znak DHARMA też ma 6 kątów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Moja teoria tak jakby zaczynała sie sprawdzać. W filmie instruktażowym stacji "perła" było mówione, że na wyspie prowadzone są badania (i o ile dobrze pamietam dodano też, że nad ludzką psychiką). Potwierdziły się też moje przypuszczenia, o których jednak w tym wątku nie pisałem, że na wyspie są poukrywane kamery. (Tak propos: wiecie jak na to wpadłem? Przyśniło mi się to! Heh... Mr. Eco )
Co do Michaela mam oczywiście swoje zdanie. Wydaje mi się, że Michael, jdk sam powiedział, dotarł do Innych, ale wcale sie przed nimi nie ukrywał. Wg mnie nawiązał z nimi kontakt i zawarli jakiś traktat czy coś. Oni dają mu syna, a on uwalnia Henry''ego lub przyprowadza wybrane osoby do Ich obozu. Mówił przecież "Gdy odzyskam siły pokażę wam gdzie Oni są". Ana-L i ta druga stanęły mu po prostu na drodze. Zresztą właśnie naszła mnie taka myśl: Skoro w stacji "Łabędź" są kamery, Inni mogli nagrać całą akcję Michaela i aby rozpętać potem bunt czy zamieszanie w jakiś sposób podrzucą rozbitkom taśmę...
Poza tym we wczorajszych odcinkach była chyba pierwsza sytuacja, w której się autentycznie wystraszyłem. Chodzi tu o odzyskanie przytomności przez dziewczynę Hurley''a. Wtedy, gdy tak nagle wypluła krew. Aż podskoczyłem :D
Jak zwykle nie odbyło się też bez śmiesznej odzywki Sawyera. "I ty brutusie..." Hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:00, Adham napisał:

Btw. znak DHARMA też ma 6 kątów.

A nie przypadkem osiem? ;) (patrz mój avatar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:25, Igor FCBayern napisał:

> Btw. znak DHARMA też ma 6 kątów.
A nie przypadkem osiem? ;) (patrz mój avatar)


Tja, wiedziałem, że coś będę musiał schrzanić ;]
W każdym bądź razie jest 6 kaset.
PS. Ma ktoś link do tej mapy, która była na drzwiach w bunkrze? Najlepiej pl (gdzieś była, ale nie mogę znaleźć...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2006 o 18:00, Adham napisał:


Hm. Myślę, że tyle, ile jest kaset :P Po jednej kasecie z filmem na każdy bunkier. Btw. znak
DHARMA też ma 6 kątów.


No nie wiem czy mogą znaleźć wszystkie bunkry. Jak wiadomo Michael mowił, że Inni mają jeden bunkier, czyli już jeden odpada. Owszem, mogą go znaleźć, ale nie zająć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:33, Seqiu napisał:

No nie wiem czy mogą znaleźć wszystkie bunkry. Jak wiadomo Michael mowił, że Inni mają jeden
bunkier, czyli już jeden odpada. Owszem, mogą go znaleźć, ale nie zająć. ;)

O ile ten bunkier u Innych to nie jest podpucha ze strony Michaela przekupionego przez Innych... Kurde! Ależ ja okrutnie nieufny jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:00, Adham napisał:

@Maker3
> Ale w filmie instruktażowym dla stacji wpisującej kod, mówiono że zdarzył wypadek
> to już nie jest eksperyment tylko trzeba wpisać kod

W filmie w stacji Perła powiedzieli, że przebywający w stacji Łąbędź będą uważali, to, co robią,
za niezwykle ważne. Wg mnie to o wypadku to po prostu ściema.

ale ten film był nakręcony wczęsniej

a scena o wypadku w bunkrze została dokręcona póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze 2 odcinki LOST!!! No może dwa pierwsze pierwszej serii były lepsze.

Najbardziej zdziwiłem się gdy Micheal strzelił do Libbi, bo gdy przeprosił Anne Lucie to wiedziałem, że do niej strzeli(w wielu filmach była podobna scena).

Pierwszy raz zrobiło mi się smutno podczas LOSTA, gdy Hurley trzymał za rekę umierającą Libbi i przeprosił ją, że zapomniał kocy. :-(

Sayer znów walił śmiesznymi tekstami, np. gdy najpierw Jack chciał żeby Sayer oddał broń a potem LOCK się dołączył to Sayer coś w tym stylu: I ty Brutusie. A tak w ogóle to ciekawe jak Sayer zmieścił tak dużo broni w takiej małej dziurce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIEMA, mój ulubiony serial to lost, moją ulubioną postacią jest John Ford (Sojer) i Hugo
Sawery wali najlepsze teksty np. Jak sojer mowi do hugo "masz tu swoje smakołyki niedźwiadku,, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2006 o 23:13, 4YoU napisał:


Najbardziej zdziwiłem się gdy Micheal strzelił do Libbi, bo gdy przeprosił Anne Lucie to wiedziałem,
że do niej strzeli(w wielu filmach była podobna scena).


Ale Michael raczej nie chcący zastrzelił Libbi. Tak mi się przynajmniej zdaje. Libbie należała do tych dobrych... Jak myślę, że Others kazali zabić kogoś z tych złych, więc padło na Ane Lucie, a podczas strzału do Libbi było widać na twarzy Michaela, że nie chciał jej postrzelić, a w zasadzie zabić. ;(

Dnia 17.11.2006 o 23:13, 4YoU napisał:




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a podczas strzału do Libbi było widać na twarzy Michaela, że nie chciał jej postrzelić,

Dnia 18.11.2006 o 13:30, Seqiu napisał:

a w zasadzie zabić. ;(

ja bym nie był taki pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 17.11.2006 o 18:24, Igor FCBayern napisał:

Co do Michaela mam oczywiście swoje zdanie. Wydaje mi się, że Michael, jdk sam powiedział,
dotarł do Innych, ale wcale sie przed nimi nie ukrywał. Wg mnie nawiązał z nimi kontakt i zawarli
jakiś traktat czy coś. Oni dają mu syna, a on uwalnia Henry''ego lub przyprowadza wybrane osoby
do Ich obozu. Mówił przecież "Gdy odzyskam siły pokażę wam gdzie Oni są". Ana-L i ta druga
stanęły mu po prostu na drodze.

/.../

Jesteś całkiem blisko prawdy, jak chcesz się dowiedzieć o co chodzi z tą akcja Michaela, to przeczytaj opis odcinków Zagubionych w Tele Tygodniu (tam jest wszystko opisane). W TT też napisane co nieco o 3 serii Lost. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 13:46, tosz napisał:

ja bym nie był taki pewny


Ja myślę, że postrzelił ją ponieważ akurat znalazła się w nieodpowiednim miejscu, o nieodpowiednim czasie. Co do Any L, to raczej Michael nie miał większych problemów z wykończeniem jej i tak była zła...
Natomiast tego nie można powiedzieć o Libbi.

...;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 15:53, Barbii napisał:

Ja już się nie mogę doczekać TRóJKI! Podobno ma być.

Ja podobnie, jednak nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie trzecia seria ukarze się w TVP. Na pewno stanie się to w przyszłym roku. Słyszałem gdzieś, że około października 2007, jednak nie wiem czy to prawda... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować