Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 10:28, Grizzly. napisał:

No widzisz a mnie krew zalewa.. no ale czas czekania tylko powiększa apetyt :P Poza tym tak
sobie naspoilerować nie rozumiejąc wszystkiego to też głupio.

Wiesz, niektórzy czytają opisy odcinków, a nie oglądają i zrozum takiego człowieka....jak później się wymądrza~~"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 10:34, Lucas016 napisał:

> No widzisz a mnie krew zalewa.. no ale czas czekania tylko powiększa apetyt :P Poza tym
tak
> sobie naspoilerować nie rozumiejąc wszystkiego to też głupio.
Wiesz, niektórzy czytają opisy odcinków, a nie oglądają i zrozum takiego człowieka....jak później
się wymądrza~~"


Takie "oglądanie" to jest najgorsze co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:35, makli napisał:

> > Na AXN są tylko powtórki poprzednich odcinków 3 serii.
> Dzisiaj Lost powraca na AXN, będzie 7 odcinek
>
> PS
> Znalazłem fajny gadżet związny z lostem - a mianowicie klocki Lego
> http://lost.sci-fi.com.pl/index.php/content/view/61/7/
Wie ktoś może kiedy będzie 3 sezon w TVP?

Najprawdopodobniej na początku listopada, jest też szansa, że pojawi się na początku września lub października. Wszystko zależy od wielce wielmożnego pana Urbańskiego i jego wizji niezależnej polityki (żeby go diabli wzięli :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mi się nudzą te odcinki Losta. Widziałem 3 serie do 14 odcinka i uwarzam że trochę przynudzają.
Jak dla mnie to mogli by już wszystko wyjaśniać i kończyć.
Albowiem nadchodzi era PRISON BREAK !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 16:02, Sith66 napisał:

Albowiem nadchodzi era PRISON BREAK !!

Era "Prison Break" już sie skończyła - nie dość, że szybciej niż "lost", to na dodatek tak beznadziejnie, że nie ma najmnejszej szansy na to, że mógłbym czerpać jakąkolwiek przyjemność z trzeciego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:36, hans olo napisał:

> Albowiem nadchodzi era PRISON BREAK !!
Era "Prison Break" już sie skończyła - nie dość, że szybciej niż "lost", to na dodatek tak
beznadziejnie, że nie ma najmnejszej szansy na to, że mógłbym czerpać jakąkolwiek przyjemność
z trzeciego sezonu.


No co Ty dajesz w tym momencie?!
Aż tak skopsali trzeci sezon? Trudno mi to nawet uwierzyć, to przeciesz świetny serial, który niemiłosiernie mnie wciągnął... ale tak się zastanawiając, to podejrzewam, że pod koniec drugiego sezonu polecą do Panamy, to co oni będą jeszcze tam robić... To oczywiście tylko moje przypuszczenia, nie wiem jeszcze jak im sie uda ucieczka, ale jedno jest pewne... ciągnięcie na siłe za "uszy i ogon" seriali źle wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:18, ImRo Nixon napisał:

No co Ty dajesz w tym momencie?!
Aż tak skopsali trzeci sezon?

Problem w tym, że jeszce go nie było i już wiadomo, ze to będzie sezon pełen crapu i naciągania na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:35, hans olo napisał:

> No co Ty dajesz w tym momencie?!
> Aż tak skopsali trzeci sezon?
Problem w tym, że jeszce go nie było i już wiadomo, ze to będzie sezon pełen crapu i naciągania
na siłę.


Wiesz co kolego, nie wiadomo czy będzie to zrypany sezon... nie jesteśmy jasnowidzami. Mi się wogóle wydawało, że serial straci na wartości, po uciecze z więzienia, ale się myliłem , bo druga seria mi się bardzo podoba...

A i co do trzeciego sezonu to jest już chyba jakiś odcinek, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:36, Budyn napisał:

> > > Na AXN są tylko powtórki poprzednich odcinków 3 serii.
> > Dzisiaj Lost powraca na AXN, będzie 7 odcinek
> >
> > PS
> > Znalazłem fajny gadżet związny z lostem - a mianowicie klocki Lego
> > http://lost.sci-fi.com.pl/index.php/content/view/61/7/
> Wie ktoś może kiedy będzie 3 sezon w TVP?
Najprawdopodobniej na początku listopada, jest też szansa, że pojawi się na początku września
lub października. Wszystko zależy od wielce wielmożnego pana Urbańskiego i jego wizji niezależnej
polityki (żeby go diabli wzięli :P)

Szkoda, że trzeba tak długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 19:52, milten 166 napisał:

kiedy będą zagubieni3 w tvp (nie mogę się doczekać)


Pewnie koło września/października. Tak jak 2 poprzednie serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych klocków "LEGO" to troche dziwne. Słszałem pogłoski (albo gdzieś czytałem), że mają być figurki z LOST i cała wyspa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:11, makli napisał:

Co do tych klocków "LEGO" to troche dziwne. Słszałem pogłoski (albo gdzieś czytałem), że mają
być figurki z LOST i cała wyspa.

Ja widzialem w Edynburgu cale zestawy takich jakby modeli z postaciami i lokacjami z LOST. Byly to takie spore figurki (ale chyba nieruchome) glównych bohaterów z serialu. Wygladalo to bardzo realistycznie. Najbardziej podobala mi sie figurka Locke''a przygniecionego przez wlaz w bunkrze Labedz.
A tak propos to IMO moda na Prison Break minie równie szybko jak sie pojawila. W sumie tylko pierwszy sezon PB jest ciekawy i trzyma w napieciu. Dalej zaczyna sie wszystko rozpadac.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:50, Igor FCBayern napisał:

A tak propos to IMO moda na Prison Break minie równie szybko jak sie pojawila. W sumie tylko
pierwszy sezon PB jest ciekawy i trzyma w napieciu. Dalej zaczyna sie wszystko rozpadac.


No nie dokonca sie zgodze ze tylko pierwszy trzyma w napieciu i jest ciekawy, chodz zgodze sie ze np 2x20 odcinek to był jeden z gorszych w Prisonie ogólnie, mnie troche juz irytuje ze nie skonczyli tego wszystkiego w drugim sezonie, więc nie wiem jak bedzie z tym oglądanie przez mnie 3 sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:59, Paoro napisał:

No nie dokonca sie zgodze ze tylko pierwszy trzyma w napieciu i jest ciekawy, chodz zgodze
sie ze np 2x20 odcinek to był jeden z gorszych w Prisonie ogólnie, mnie troche juz irytuje
ze nie skonczyli tego wszystkiego w drugim sezonie, więc nie wiem jak bedzie z tym oglądanie
przez mnie 3 sezonu...

To znaczy sezon 2 jest jeszcze nawet dobry, ale stracil wiele w porównaniu z sezonem 1. Co do sezonu 3 to jestem prawie pewien, ze dam sobie juz spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:07, Igor FCBayern napisał:

Co do sezonu 3 to jestem prawie pewien, ze dam sobie juz spokoj.


No mi juz też takie (czarne) myśli przychodzą do głowy, strasznie duuuzo czasu tygodniowo przelatuje przez te seriale Lost (od 3x10 nie oglądam) i teraz chyba czas na Priosn Break''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 11:12, Paoro napisał:

> Co do sezonu 3 to jestem prawie pewien, ze dam sobie juz spokoj.

No mi juz też takie (czarne) myśli przychodzą do głowy, strasznie duuuzo czasu tygodniowo przelatuje
przez te seriale Lost (od 3x10 nie oglądam) i teraz chyba czas na Priosn Break''a.

Ja ogladalem tylko do 3x02 (LOST oczywiscie) i przyznaje, ze wieje nuda, ale tez bez przesady. Zagubionych obejrze do konca, chociazby z samej ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 14:35, hans olo napisał:

> No co Ty dajesz w tym momencie?!
> Aż tak skopsali trzeci sezon?
Problem w tym, że jeszce go nie było i już wiadomo, ze to będzie sezon pełen crapu i naciągania
na siłę.


Aaa, więc Lost nie jest naciągany na siłę ?
Ja i tak wolę PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować