Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 20:58, marcincinek15 napisał:

To bardzo dobra opcja. Najpierw dali by pierwszą i drugą serię dla przypomnienia a potem od
razu ruszyła by trzecia seria Lostów. Już nie mogę się doczekać ;)


TVP nie ma w planie emitowanie powtórek pierwszej i drugiej serii LOST (a szkoda), ponieważ gdyby tak było, już dawno mielibyśmy przyjemność obejrzeć LOST i LOST 2, a tymczasem jesienią rusza już trzecia seria, bez żadnych powtórek. Osobiście uważam, że dobrym posunięciem byłoby wyemitowanie chociażby drugiej części przygód rozbitków, ale powtórka trwałaby zbyt długo i wtedy premiera 3 serii na ogólnodostępnym polskim kanale miałaby miejsce dopiero zimą... ;( Tak więc powtórek nie będzie, zresztą najlepszą opcją byłoby oglądać LOST Zagubieni na cyfrowym polsacie na kanale AXN, gdyż tam premiera trzeciej serii była najwcześniej, bo jeszcze w lutym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, oglądałem tam trzecią serię.. Ale z chęcią wrócił bym do pierwszej, bo pewnie sporo ważnych rzeczy przeoczyłem oglądając po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:27, Union Pacific napisał:

Oglądaj uważnie, 3 sezon jest naprawde mistrzowski :D

A wiecie? To mnie tak naprawde też szczerze zadziwiło:

Nie kojarzę tych postaci w białych kitlach...
BTW czy do końca 3 sezonu dowiem się czegoś konkretnego o kolesiu z przepaską na oku, który na początku sezonu 3. pokazał się na chwilę na monitorze w stacji "perła"? Może nie chodzi mi o konkretne informacje, ale o to czy on jeszcze w jakiś sposób o sobie przypomni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:29, Igor FCBayern napisał:

> Oglądaj uważnie, 3 sezon jest naprawde mistrzowski :D
>
> A wiecie? To mnie tak naprawde też szczerze zadziwiło:
Nie kojarzę tych postaci w białych kitlach...

Jak to nie? Gerard i Karen DeGrot, założyciele DHARMy :D

Dnia 28.08.2007 o 20:29, Igor FCBayern napisał:

BTW czy do końca 3 sezonu dowiem się czegoś konkretnego o kolesiu z przepaską na oku, który
na początku sezonu 3. pokazał się na chwilę na monitorze w stacji "perła"? Może nie chodzi
mi o konkretne informacje, ale o to czy on jeszcze w jakiś sposób o sobie przypomni?

No pewnie! Mikchaił będzie ajtywnie występowac w odcinkach, szczegónlie w odcinku gdy odkryto stacje Płomien, i w finałowym, gdzie zamorduje Charlie''go. Swietna, powtarzam, swietna postać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A moim zdaniem, w finałowym odcinku to był koniec Charliego. No chyba, że ktoś byłby w stanie to przeżyć.
W jednym sie zgadzam z tobą nie ma szans by Charlie przeżył szkoda podobno kolejną postacią usuniętą przez twórców ma być Locke. Jak atak dalej pójdzie to z fajnych postaci zostanie tylko Sawyer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:45, leszek1czesław napisał:

O czyn ty w ogóle gadasz nie zdradzaj ludziom szczegółów i gwoli wyjaśnienia Charlie nie zginie
z rąk Michaiła


!!! UWAGA SPOILERY !!!
W zasadzie częściowo masz racje, a częściowo nie. Charlie zamknął się w tym pokoju, mimo iż mógł wyjść, ale kompletnie nie wiem dlaczego to zrobił. Może dlatego, że Desmont mu to przepowiedział?
Z drugiej strony to przecież Michaił wziął granat i podpłynął do okna łodzi podwodnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!SPOILERY!!
No prawda ale jakby nie było gdyby Charlie chciał to by wyszedł więc u mnie podpada to pod śmierć z własnego wyboru. Zresztą tak jak Desmond powiedział Tak czy siak zginiesz.
Czy jest wątek dotyczący 4 serii Lostów dla widzów AXN jeśli nie to trzeba pomyśleć o założeniu tam będzie można podyskutować na temat przyszłej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:56, leszek1czesław napisał:

!!SPOILERY!!
No prawda ale jakby nie było gdyby Charlie chciał to by wyszedł więc u mnie podpada to pod
śmierć z własnego wyboru. Zresztą tak jak Desmond powiedział Tak czy siak zginiesz.
Czy jest wątek dotyczący 4 serii Lostów dla widzów AXN jeśli nie to trzeba pomyśleć o założeniu
tam będzie można podyskutować na temat przyszłej serii.


Chciałem dodać, że z tą dyskusją odnośnie Charliego przenieśmy się do odpowiedniego tematu podanego w przyklejonym poście, OK? W sumie można i tu, bo sezon 3 zaraz się rozpocznie, ale lepiej tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś (czwartek) premiera 3 sezonu Lostów. Fakt ze na świecie juz skonczyli oglądać Zagubionych 3 ale ważne ze TVP konsekwentnie puszcza kolejny sezon jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:22, Paoro napisał:

Dziś (czwartek) premiera 3 sezonu Lostów. Fakt ze na świecie juz skonczyli oglądać Zagubionych
3 ale ważne ze TVP konsekwentnie puszcza kolejny sezon jesienią.

A czy dziś przypadkiem nie będzie jedynie odcinek powtórzeniowy , a 1 i 2 odcinek za tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:25, Asthariel napisał:

> Dziś (czwartek) premiera 3 sezonu Lostów. Fakt ze na świecie juz skonczyli oglądać Zagubionych

> 3 ale ważne ze TVP konsekwentnie puszcza kolejny sezon jesienią.
A czy dziś przypadkiem nie będzie jedynie odcinek powtórzeniowy , a 1 i 2 odcinek za tydzien?

tak dzisiaj odcinek 0 z 3 serii przypomnienie 2 sezonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:25, Asthariel napisał:

> Dziś (czwartek) premiera 3 sezonu Lostów. Fakt ze na świecie juz skonczyli oglądać Zagubionych

> 3 ale ważne ze TVP konsekwentnie puszcza kolejny sezon jesienią.
A czy dziś przypadkiem nie będzie jedynie odcinek powtórzeniowy , a 1 i 2 odcinek za tydzien?


Bo ja wiem na pewno dziś coś leci pod nazwą Zagubieni i to się liczy, ja 3 sezon ogladałem na bierząco do 10 odcinka który był tak słaby ze uznałem ze reszte obejrze sobie najwyżej w tv, więc pierwsze odcinki jak bede wogóle ogladał to i tak będą powtórzeniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:22, Paoro napisał:

Dziś (czwartek) premiera 3 sezonu Lostów. Fakt ze na świecie juz skonczyli oglądać Zagubionych
3 ale ważne ze TVP konsekwentnie puszcza kolejny sezon jesienią.

TVP po moim zastanowieniu całkiem dobrze zrobiło. AXN puściło już wszystkie możliwe odcinki i będzie czekać do stycznią, by wyświetlić nowe. TVP poczekało te pół roku i teraz puszczą trzeci sezon, zrbią dwu miesięczną przewrę i dadzą czwarty sezon, tak jak zrobili między pierwszym, a drugim, tyle że wtedy były wakacje :)

BTW !!!SPOILER!!!
Czy ktoś wie na czyj pogrzeb wybierał się Jack w ostatnich odcinkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:43, cichy10 napisał:

BTW !!!SPOILER!!!
Czy ktoś wie na czyj pogrzeb wybierał się Jack w ostatnich odcinkach?


SPOILER !!! SPOILER !!!

Tak, szedł na pogrzeb Johna Lanthama. Póki co te nazwisko nic nam nie mówi, ale prawdopodobnie w 4 sezonie się wyjaśni- w końcu na końcu nie było flash-backa tylko flash-forward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować