Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Reakcja prawidłowa. Lost właściwie przez 70% sezonu drugiego i przynajmniej połowę trzeciego wywołuje kleistość powiek. Pierwszy sezon polykałem tak jak szło, drugiego w większości nie pamiętam, bo jak już przysnąłem, to po pobudce w środku odcinka i tak siostra mi mówiła, że nic nie stracilem. Do tej pory tego nei sprawdziłem. Natomiast końcówka trzeciego i teraz czwarty sezon to naprawdę kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:40, hans olo napisał:

Reakcja prawidłowa. Lost właściwie przez 70% sezonu drugiego i przynajmniej połowę trzeciego
wywołuje kleistość powiek. Pierwszy sezon polykałem tak jak szło, drugiego w większości
nie pamiętam, bo jak już przysnąłem, to po pobudce w środku odcinka i tak siostra mi
mówiła, że nic nie stracilem. Do tej pory tego nei sprawdziłem. Natomiast końcówka trzeciego
i teraz czwarty sezon to naprawdę kawał dobrej roboty.

Właśnie oglądam odicnek 18 (hurley widzi jakiegoś łysego a złapany obcy okazał się Innym) - powoli się rozkręca ale i tak częściej ziewam niż się ekscytuję. N asezonie pierwszym zjadłem paznokcie a tu zaziewałem się na śmierć ;)
Skoro mówicie, że Szezon 3 jest lepszy to może sobie go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Michaela i Walta? Odpłynęli łodzią w kierunku domu pod koniec II sezonu, nie wiadomo czy dotarli do celu czy może spotkało ich coś po drodze. Wydaje mi się,że wątek tych postaci został zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"SPOILER"
Michael i Walt zostali zaatakowani na tratwie przez innych. Walt został porwany a Walt w 2 sezonie wyruszył samotnie na jego poszukiwanie. Odnalazł się w odcinku 19 (w sensie Michael a nie Walt).
Co dalej nie wiem bo wczoraj skończyłem oglądać nnnuuuudny odcinek 19 SII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 12:00, Evil Khan napisał:

"SPOILER"
Michael i Walt zostali zaatakowani na tratwie przez innych. Walt został porwany a Walt
w 2 sezonie wyruszył samotnie na jego poszukiwanie. Odnalazł się w odcinku 19 (w sensie
Michael a nie Walt).
Co dalej nie wiem bo wczoraj skończyłem oglądać nnnuuuudny odcinek 19 SII.

to już od dawna nie jest spoiler :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 12:07, Evil Khan napisał:

> to już od dawna nie jest spoiler :P
dla takiego kolegi jak "mati285" jest ;P

Nie oglądał jego sprawa. Spoiler to informacja przedpremierowa. Tzn mozemy to tak rozpatrywać jak mówisz, ale tu na forum większość jednak widziała i może to być mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to,że nie użyłem spoilera? Rzeczywiście masz rację,ale odcinki te zostały już wyemitowane w TVP,więc chyba nie ma takiej konieczności.

PS Ja mówiłem o końcówce II sezonu,której z tego co czytałem Ty jeszcze nie oglądałeś,więc chyba zaszło nieporozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 12:09, hans olo napisał:

> > to już od dawna nie jest spoiler :P
> dla takiego kolegi jak "mati285" jest ;P
Nie oglądał jego sprawa. Spoiler to informacja przedpremierowa. Tzn mozemy to tak rozpatrywać
jak mówisz, ale tu na forum większość jednak widziała i może to być mylące.

ok ale jakbym nie widział odcinka i ktoś by mi zdradził losy postaci sezon do przodu to nie był bym szczęśliwy.
Ale ok mogłem napisać "SPOILER do sezonu 2" ;)
Dziś jak dobrze pójdzie obejrzę sezon 2 do końca. Jest jeszcze jakaś płyta z dodatkowymi materiałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 12:17, mati285 napisał:

Chodzi Ci o to,że nie użyłem spoilera? Rzeczywiście masz rację,ale odcinki te zostały
już wyemitowane w TVP,więc chyba nie ma takiej konieczności.

PS Ja mówiłem o końcówce II sezonu,której z tego co czytałem Ty jeszcze nie oglądałeś,więc
chyba zaszło nieporozumienie :)

acha - teraz doczytałem - myślałem że chodzi o to jak odpłynęli w I sezonie. Mój błąd.
Co za kolesie swoją drogą - tak co sezon odpływają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOST jest świetnym serialem, głownie ze względu na ten poplątany scenariusz(nie to, że głupi, nic nigdy nie wiadomo:)), I genialnie zrealizowane flashbacki oraz niezłą obsadę. Ten serial cenie sobie najwyżej, na drugim miejscu "Prison Break", a na trzecim "Runaway"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem 2 sezon do końca a także płytę z dodatkami na DVD. Wiele się wyjasniło (min. dlaczego musiała zginąć Anna Lucia). Sami scenarzyści nie wiedzą jak potoczy się sezon - mają 30 dni na każdy odcinek (łącznie z montażem, same zdjęcia to zdaje się 10 dni). Dlatego serial jest tak poplątany. Czytają spekulacje na forach i czasem je stosują nawet.
A końcówka S2 mimo, że ciekawa zostawiła więcej pytań bez odpowiedzi niż Sezon1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 01:32, Evil Khan napisał:

właśnie obejrzałem 2 sezon do końca a także płytę z dodatkami na DVD. Wiele się wyjasniło
(min. dlaczego musiała zginąć Anna Lucia). Sami scenarzyści nie wiedzą jak potoczy się
sezon - mają 30 dni na każdy odcinek (łącznie z montażem, same zdjęcia to zdaje się 10
dni). Dlatego serial jest tak poplątany. Czytają spekulacje na forach i czasem je stosują
nawet.
A końcówka S2 mimo, że ciekawa zostawiła więcej pytań bez odpowiedzi niż Sezon1.

radzę szybko nadrabiać zaległości bo już jest 6 odzinek 4 sezonu - oj dzieje się tam dzieje - ale nic więcej nie napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam pytanie - w którym wątku będzie można toczyć dyskusję na temat odcinków, które ukazują się na AXN?

Dzisiaj właśnie na tym kanale startuje czwarta seria, a szczerze mówiąc nie wiem gdzie mógłbym o niej dyskutować. W końcu nie jest to premiera na TVP, ani też premiera na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:18, master matrox napisał:

Hm, mam pytanie - w którym wątku będzie można toczyć dyskusję na temat odcinków, które
ukazują się na AXN?

Myślę, że chyba w tym temacie - zważywszy na przypięty post:
"(...) Jeden dot. premiery w Polsce jest tutaj -->> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3080&u=937 (...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:18, master matrox napisał:

Dzisiaj właśnie na tym kanale startuje czwarta seria, a szczerze mówiąc nie wiem gdzie
mógłbym o niej dyskutować. W końcu nie jest to premiera na TVP, ani też premiera na świecie...

Czwarta seria już dzisiaj?! Dzięki za info, bo pewnie bym przegapił. Już za parę minut obejrzę pierwszy odcinek czwartego sezonu , mam nadzieję, że się nie zawiodę. Pozdro dla wszystkich lostomaniaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka IV Serii. :) Bardzo ciekawy i moim zdaniem zupełnie nie robiony na siłę odcinek, atmosfera tajemniczości jest jak zwykle na mistrzowskim poziomie, teraz tylko czekać na następne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:54, Union Pacific napisał:

No i jestem po obejrzeniu pierwszego odcinka IV Serii. :) Bardzo ciekawy i moim zdaniem
zupełnie nie robiony na siłę odcinek, atmosfera tajemniczości jest jak zwykle na mistrzowskim
poziomie, teraz tylko czekać na następne :D

W ogóle sezon czwarty jest póki co mistrzowski. Zdecydowanie bije na głowę drugi i przynudnawy trzeci. Nareszcie mamy powrót do dżungli, wątki są pozagmatwane jak nigdy i... kończę, bo mogę nieumyślnie puścić spoilera ;) W każdym razie wątek z Michaelem i Waltem wcale nie jest zakończony! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj obejrzałem powtórkę bo jakoś we wtorek tak się zapomniało :). No i wrażenia co najmniej dziwne. To już się dzieje w przyszłości to w przeszłości ten żyje ten nie żyje to wyobrażenie to nie. Zapewne jak zawszę wszystko wyjaśni się w ostatnich odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować