Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Wiadomo coś kiedy w ogóle premiera 5. sezonu na świecie i jak prędko można się go spodziewać na TVP1? Oby nie znowu rok... Powoli zaczynam żałować, że oglądam LOST prawie od początku, chyba lepiej było zaczekać do ostatniego sezonu i wtedy zacząć oglądać powtórki jedna po drugiej, bez takich przerw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:24, Sth`Devilish napisał:

Wiadomo coś kiedy w ogóle premiera 5. sezonu na świecie i jak prędko można się go spodziewać
na TVP1? Oby nie znowu rok... Powoli zaczynam żałować, że oglądam LOST prawie od początku,
chyba lepiej było zaczekać do ostatniego sezonu i wtedy zacząć oglądać powtórki jedna
po drugiej, bez takich przerw :)



"5 sezon, który jest już przedostatnim sezonem skupi 17 odcinków. 17 epizodów, w których doświadczymy próbę powrotu rozbitków na wyspę, z której tak pragnęli odejść. A wszystko to w styczniu 2009 roku." - premiera na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:30, KrzychoCJ napisał:

> Wiadomo coś kiedy w ogóle premiera 5. sezonu na świecie
Styczeń/luty 2009 chyba.


Heh, chyba nie wytrzymam i załatwie sobie jakoś AXN. O ile ta stacja puszcza premierowe odcinki Zagubionych, a nie powtórki, bo nie chcę mi się tak długo czekać (5 sezon zapowiada się wprost wyśmienicie, nawet pomimo tego że w 4. nieco przesadzili z paroma motywami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 17:34, audioslave2000 napisał:

"5 sezon, który jest już przedostatnim sezonem skupi 17 odcinków. 17 epizodów, w których doświadczymy próbę powrotu rozbitków na wyspę, z której tak pragnęli odejść.


Ciekawi mnie jak scenarzyści umotywują powrót zagubionych na wyspę. Bo w ostatnim odcinku była mowa o tym, że przez ich "ucieczkę" wydarzyły się na wyspie rzeczy straszne czy coś takiego. I tu moje pytanie: who f*** cares?!? Musieliby wrócic, bo coś sie strasznego wydarzyło? Bzdurne uzasadnienie według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:43, gto65 napisał:

Najlepszy serial jaki oglądałem! Szkoda tylko że na TVP przegrał z terminatorem.

Nie przegrał po prostu IV sezon Lost liczył tylko 14 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:43, gto65 napisał:

Najlepszy serial jaki oglądałem! Szkoda tylko że na TVP przegrał z terminatorem.


Terminatora (a raczej parodią Terminatora skierowaną dla dzieci) oraz ten polski serial wrzucili do ramówki, bo to był ostatni odcinek sezonu czwartego (piąty dopiero jest reżyserowany), a przecież nie będą po raz n-ty powtarzać poprzednich serii ot tak od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zaniedbałem Lostów. Ostatni odcinek jaki oglądałem to było gdy Sayid i Desmond dostali się na statek ratunkowy, pamiętam jeszcze odcinek o tym, jak Desmond pozbywał się swojej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 22:39, Union Pacific napisał:

Poważnie zaniedbałem Lostów. Ostatni odcinek jaki oglądałem to było gdy Sayid i Desmond
dostali się na statek ratunkowy, pamiętam jeszcze odcinek o tym, jak Desmond pozbywał
się swojej choroby.


Oj, to fatalnie :) Potem bardzo wiele się wydarzyło, powiedziałbym że miało miejsce kilka rzeczy, których zupełnie byś się nie spodziewał ot tak nagle... Ja wielokrotnie z wrażenia/zaskoczenia musiałem zbierać szczęke z podłogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon czwarty był naprawdę dobry, dużo lepszy niż 2 i 3, wciągnął mnie na maksa, szkoda tylko, że pod koniec i w niektórych momentach tracił na suspensie... Trafiło się też kilka bardzo naciąganych pomysłów, ale ogólnie wrażenia są bardzo pozytywne. Tylko odnoszę teraz wrażenie, że nie ma sensu oglądać kolejne sezony, czuję się, jakby to już był koniec, a tu jeszcze dwa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w 4 sezonie 4 ostatnie odcinki sie najbardziej podobały a te wczesniejsze mniej. A ulubiony sezon to 2. A nie wiecie może kiedy 4 sezon na DVD będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 13:15, Mendreck9 napisał:

Mi w 4 sezonie 4 ostatnie odcinki sie najbardziej podobały a te wczesniejsze mniej. A
ulubiony sezon to 2. A nie wiecie może kiedy 4 sezon na DVD będzie??

Na Amazonie będzie od 9 grudnia. Ale nie wiem kiedy w Polsce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie jaki bedzie 5 sezon ? :) Podobno bedzie jaka draka na wyspie przez tych co sie wydostali ;) na zwiastynach widzialem jakieś płonace strzały jaki wybuch :D juz nie moge sie doczekac jeszcze tylko 9 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że 5 będzie pokazywał starania Jacka do nakłonienia pozostałych z 6 oceanic do powrotu na wyspę. W między czasie bedą pokazywać Sawyera, który pewnie zbliży się do Juliet. Może być fajnie. Mam nadzieję, że go za bardzo nie przereklamowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam taka nadzieje, ale podobno na wyspie tez dojdzie do jakiejs seri wypadkow i wogle jakas maskara rozbitkow ma byc mozliwe ze to wlasnei te strzaly itp. to juz przed ostatni sezon poxniej bedzie 6 i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 18:54, Yoda123 napisał:

Też mam taka nadzieje, ale podobno na wyspie tez dojdzie do jakiejs seri wypadkow i wogle
jakas maskara rozbitkow ma byc mozliwe ze to wlasnei te strzaly itp. to juz przed ostatni
sezon poxniej bedzie 6 i koniec :(


No wiesz,wszystko co dobre szybko sie konczy,wole 6 sezonów Lostów niż miliony odcinków innych głupich seriali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować