Zaloguj się, aby obserwować  
Pibel

Painkiller - temat ogólny [m]

676 postów w tym temacie

Ta gra jest bardzo fajna przeszedłem ją i mógłbym jeszcze nie raz do niej wrócić i tak napewno zrobie bardzo fajna ale za krótka jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sa dze o tej grze ?? nie gralem ale wiem ze jest to totalna sieczka, ale jesli jest sprzedawana na Steam`ie za 20 dolcow to musi byc niezla. (porownanie: tyle samo kosztuje CSS albo HL:Episode one)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwny zbieg okoliczności, bo pół godziny temu ją zainstalowałem. Pierwszy poziom na razie complete, ale gierka niezła na rozluźnienie:) bo tak to raczej gra typu: mózg zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:38, Zauri napisał:

co sa dze o tej grze ?? nie gralem ale wiem ze jest to totalna sieczka, ale jesli jest sprzedawana
na Steam`ie za 20 dolcow to musi byc niezla. (porownanie: tyle samo kosztuje CSS albo HL:Episode
one)


20 dolców? Buhahaha, przecież PK był u nas w Polsce za 20 zł w 1 dniu premiery :] Była to co prawda polska wersja, ale sam gameplay w niczym nie ustępował angielskiej wersji. Btw, radziłbym rozglądnąć się za Painkiller Black Edition - bardzo ładne pudełko z PK + dodatek Battle Out of Hell. A gierka świetna, tymbardziej że robiona przez rodaków (muzyka z resztą też i równie świetna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom painkiller jest calkiem niezly.Fajnie mi sie gralo w ta sieczke.Te wysypujace sie na nas z kazdych stron kupy miesa w postaci przeroznych zombie i innych tego typu monstrow potrafia niezle wkurzyc ale zabijanie ich daje duza satysfakcje.Jak na polska gre jest dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giekra kozacka,podstawke przeszedłem do samego lucyfera:P:P(fajnie się nabijało trupki kołkami) a dodatek mam,ale nie dane mi jest narazie w niego grać:(( (za słaby komp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czego się śmiejesz. Gra za granicą tyle kosztowała. Te 20zł to taki miły prezent od programistów.

Jaki Ganh1-----> Patrz powinien automatycznie się wypakować do katalogu z grą, lecz nie jestem pewien.

BTW Chyba wrócę do ów, gra świetna, obok Chrome najlepsza Polska produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób instalacji patcha był gdzieś opisany na forum na oficjalnej stronie PK ( http://www.painkiller.pl), niestety dokładnego linka nie podam, bo mam wersję PK:BE, więc mnie ten temat za bardzo nie interesował. Wiem tyle, że podobno nie można bezpośrednio patchować wersji sklepowej, bo potem są problemy (głównie z płynnością gry), oraz że w wersji z gazety (Playa) można zapomnieć o multi (nie da się zainstalować najnowszego patcha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2007 o 18:44, Sth`Devilish napisał:

20 dolców? Buhahaha, przecież PK był u nas w Polsce za 20 zł w 1 dniu premiery :] Była to co
prawda polska wersja, ale sam gameplay w niczym nie ustępował angielskiej wersji. Btw, radziłbym
rozglądnąć się za Painkiller Black Edition - bardzo ładne pudełko z PK + dodatek Battle Out
of Hell. A gierka świetna, tymbardziej że robiona przez rodaków (muzyka z resztą też i równie
świetna :).

jeżeli uważasz że to świetna gra to ty chyba w świetne gry jeszcze nie grałeś - grafika może i dobra ale grywalnośc fatalna - juz po 1 godzinie grania gracz usypia przy kompie z nudów , gra jest strasznie monotonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:47, tosz napisał:

jeżeli uważasz że to świetna gra to ty chyba w świetne gry jeszcze nie grałeś - grafika może
i dobra ale grywalnośc fatalna - juz po 1 godzinie grania gracz usypia przy kompie z nudów
, gra jest strasznie monotonna


mi natomiast grywalność przypadła do gustu, gra jest taka odprężająca ;) idealna po długim dniu na uczelni gdy człowiek nie ma już siły myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w to grałem. Jeszcze gdzieś leży płytka na półce. Doszedłem do przedostatniej misji, trzeba tam było zbierać takie pentragramy czy coś takiego. :P Jednego z nich nie mogłem znaleźć, a krótko potem miałem format, więc moja przygoda z tym FPSem skończyła się na przedostatnim epizodzie. Grę wspominam bardzo dobrze, pewnie jakby mi ktoś znajomy powiedział, że to polska gra to bym nie uwierzył. :P Więcej takich produkcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:47, tosz napisał:

jeżeli uważasz że to świetna gra to ty chyba w świetne gry jeszcze nie grałeś - grafika może
i dobra ale grywalnośc fatalna - juz po 1 godzinie grania gracz usypia przy kompie z nudów
, gra jest strasznie monotonna


Jeśli podchodzi się do gry jak do jakiegoś ambitnego FPSa to zapewne można się rozczarować. Ale jeśli podchodzisz do gry ze świadomością, że jest to tylko celowniczek na środku i ubijanie setek (czy sumarycznie tysięcy) przeciwników to naprawdę nie można mieć powodów do zawodu. Na dłuższą metę gra faktycznie jest monotonna jeśli siedzieć przy niej godzinami bez przerwy ale dawkując sobie przyjemność nie odczuwa się monotonii. Wielkim plusem tej gry jest forma. Bardzo dobra muzyka i grafika, wiarygodna fizyka, różnorodność przeciwników i zbalansowane bronie. A i historia w tle na drugi rzut oka zdaje się posiadać jakąśtam, może niezbyt wydumaną, głębię. Mi się ta gra mimo wszystko do dziś podoba i używam jej jako odstresowywacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, i musze powiedzieć, że mimo wielu sposobów na eksterminację, jest banalnie prosta i nuuuudnaaaaa! Co plansza jest to samo-idziesz, zabijasz setki wrogów w ten sam sposób, na koniec bierzesz jednego kolesia, wyłudzasz informacje a na koniec zabijasz, po czym następuje koniec misji. Ot i cała gra, która jest bardzo monotnonna. Mimo, że lubie strzelanki, i wszelkiego rodzaju rozróby, to ta mi się bardzo szybko znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój egzemplarz mam z KSGry (za 6,90, oszczędziłem prawie 2/3 ceny i jeszcze miałem gazetkę do poczytania ;)). Z tego, co widzę, to nawet na stronie Dobrej Gry nie można zamówić ("nakład wyczerpany"), podobnie na stronie Topware. Możesz popytać redakcję KSG o nr 05/2006, ale ten numer był także w wersji z E2160, którąś wersją Skoków Narciarskich i jeszcze w jakiejś czwartej wersji, więc nie wiadomo, jaki egzemplarz Ci się trafi (możesz poprosić o taki z PK:BE, może będą mili i pójdą Ci na rękę :)). Ostatecznie pozostaje Allegro - jest tego tam na tony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować