Zaloguj się, aby obserwować  
Pibel

Painkiller - temat ogólny [m]

676 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 07:47, Qrski napisał:

Cóż trochę nudna ale może być :D

Painkiller nudny no bez jaj można napisać wszystko o tej grze ale że jest nudna?
Raczej nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyya ale koleś napisał nudna chyba nie gral coś mi się wydaje. Mi sie wydaje, ze ani chwili się nie da nudzić przy tej grze, ale QRSKI "może znać się na rzeczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kolega źle się wysłowił. Fakt faktem - grając w niego zbyt intensywnie, można odczuć pewne znużenie w okolicach.. hmm trzeciego rozdziału (imo). Ale po pewnym czasie się do niego wraca i jest znowu świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:28, karolek44 napisał:

a ja sie jej boje mam grałem i mnie przeraza żartuje jest to fajna gra wciągająca najlepsz
walka z lucyferem


Ciekawe czy spotkales mecha - pajaka......on jest dostepny z poziomu trudnosci "koszmar" lub "nightmare'' ?.

20080119140931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera wypaśna, ale sobie za wysoki poziom trudności wybrałem i się trochę morduje:P (ten 3) Mam duży problem z tym bossem na bagnach teraz, bo jak on te łapska wsadzi do wody i te z wody wychodzą to po jednym uderzeniu nie mam 50 hp... jakiś skuteczny sposób na niego? Znaczy się wiem jak mu się odbiera życie, ale jakaś skuteczna strategia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 14:09, Misquamaqus napisał:

Ciekawe czy spotkales mecha - pajaka......on jest dostepny z poziomu trudnosci "koszmar" lub
"nightmare'' ?.


Whoaa fajny ten pajączek :D Dobrze że zaczynam od nowa grę na koszmarze ;]

Swoją drogą, gra ktoś przez neta jeszcze w tego Painkillera ? Może miałby ktoś ochotę na małą partyjkę :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2008 o 14:45, FurryThales napisał:

Whoaa fajny ten pajączek :D Dobrze że zaczynam od nowa grę na koszmarze ;]

Swoją drogą, gra ktoś przez neta jeszcze w tego Painkillera ? Może miałby ktoś ochotę na małą
partyjkę :D?


Painkiller przez siec jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem grę na dwóch poziomach trudności: Trauma i Koszmar. W sieci nie grałem, ale słyszałem pogłoski o problemach na polskich serwerach... Co do gry: jeśli chodzi o Painkiller i Battle out of Hell to chyba w rankingu najlepszych polskich produkcji miałoby miejsce w pierwszej trójce. Co do moich wrażeń w grze: nigdy nie widziałem na ekranie tak miłej ROZWAŁKI jak PK. Chyba w żadnej grze nie było tyle juchy :D)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Jakoś twórcy zapomnieli o klimacie :( Ja bym w MP widział bardziej kooperację, a nie totalną i bezsensownie szybką rozwałkę...

A co do SP - MIODZIO! Jedna z najlepszych polskich gier (poza Wiedźminem oczywiście) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 00:48, Mroczny Joga napisał:

No gra naprawde nieźła multum akcji i hordy przeciwników nie przeszłem całej gry ale moge spokojnie
pocieci w 100% xD

No fajna jest ale szybko sie moim zdaniem nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Painkiller z dodatkiem BOoH rządzi, Overdose wymięka na całej linii :]
Jedyne co było w stanie mnie odciągnąć od niego, to rodzeństwo (1komp na 3-ech) i mało czasu.
A nudzić się nudzi... gdy trzeba chodzić po opustoszałe planszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzucił mi się ostatnio w oczy egzemplarz "Painkillera" EKN w Empiku i pomyślałem, "hej, ja jeszcze w to nie grałem!". No i kupiłem. Pierwsze wrażenie - super gierka! Ocenię jeszczę w pełni jak przejdę do końca, ale jak na razie naprawdę świetny kawał odstresującej i bezstroskiej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Painkiller jest grą zdecydowanie najlepszą wśród polskich produkcji omijając Wiedźmina, lecz dodatek (Ceska republika) zdecydowanie gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować