• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Sahin

Kupon zakupowy EK "WIedźmin" - jak używać?

Pytanie

Witam.
Otrzymałem pocztą kod identyfikacyjny uprawniający do uzyskania kuponu zakupowego na 100 zł za dwustopniową wysyłkę EK Wiedźmina.
Równocześnie z wysyłką kuponu, dostałem email z instrukcją jak go użyć. Robię dokładnie tak jak jest napisane, ale nadal mam do zapłaty 98.90 zł. Czy ktoś ma również takie problemy z tym kodem? Może za wcześnie próbuję coś zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.12.2007 o 15:14, SSj2- napisał:

Jeśli kupujesz Pre-Ordera, to sorry, ale kupon nie zadziała :) (Dzwoniłem w tej sprawie do
DOKu)


szkoda że tej informacji nie podali publicznie w emailu :/ a miałem zamiar wykorzystać ten bonus kod na pre-ordrea NWN2 Maska Zdrajcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.12.2007 o 15:24, Celudor napisał:

szkoda że tej informacji nie podali publicznie w emailu :/ a miałem zamiar wykorzystać ten
bonus kod na pre-ordrea NWN2 Maska Zdrajcy


Poczekaj więc do jutra, albo do czwartku kiedy gra będzie wysyłana i będziesz mógł wykorzystać bon :-)
Mi po zakupach nadal zostały dwa, które zostaną wykorzystane dopiero gdy Unreal Tournament 3 i NWN2: Maska Zdrajcy będą dostępne w sklepach. Pewnie dostanę później niz zamawiający pre-orderem ale praktycznie za darmo, bo cena przesyłki w porównaniu do oszczędzanej kwoty to grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.12.2007 o 15:24, Celudor napisał:

szkoda że tej informacji nie podali publicznie w emailu :/ a miałem zamiar wykorzystać ten
bonus kod na pre-ordrea NWN2 Maska Zdrajcy


Właśnie ja robiłem dokładnie to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować