Zaloguj się, aby obserwować  
UnionPacific

Muzyka Country

7 postów w tym temacie

Witam. Jest na forum ktoś, kto lubi czasem posłuchać muzyki country? Ja osobiście lubię czasem posłuchać takich amerykańskich, raźnych piosenek. W soundtracku GTA: San Andreas jest kilka tych bardziej znanych i ciekawych utworów np. Juice Newton - "Queen of hearts" albo Desert Rose Band - "One step forward and two steps back". Jaka jest wasza opinia?

PS. Nie znalazłem podobnego tematu na forum, szukałem pod nazwą "country" i nie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 10:34, Union Pacific napisał:

Witam. Jest na forum ktoś, kto lubi czasem posłuchać muzyki country? Ja osobiście lubię czasem
posłuchać takich amerykańskich, raźnych piosenek. W soundtracku GTA: San Andreas jest kilka
tych bardziej znanych i ciekawych utworów np. Juice Newton - "Queen of hearts" albo Desert
Rose Band - "One step forward and two steps back". Jaka jest wasza opinia?

PS. Nie znalazłem podobnego tematu na forum, szukałem pod nazwą "country" i nie znalazł.


Ten typ muzyki w GTA jest nawet przyjemny. Jednak poza GTA jedyne co można na moim PC do country zaliczyć to chyba The Eagles.

I jeszcze soundtrack z filmu "Bracie gdzie jesteś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 10:34, Union Pacific napisał:

Witam. Jest na forum ktoś, kto lubi czasem posłuchać muzyki country? Ja osobiście lubię
czasem posłuchać takich amerykańskich, raźnych piosenek. W soundtracku GTA: San Andreas
jest kilka tych bardziej znanych i ciekawych utworów np. Juice Newton - "Queen of hearts"
albo Desert Rose Band - "One step forward and two steps back". Jaka jest wasza opinia?

PS. Nie znalazłem podobnego tematu na forum, szukałem pod nazwą "country" i nie znalazł.



Ja to kocham po prostu. To Country amerykanskie jest wspaniale. Chcialbym sie kiedys udac na taka amerykanska wies :D Lubie najbardziej "All my exas live in texas" oraz " Lusiana wome, mississipi men" i jeszcze "Amos Moses" A ta w ogóle, to wszystkie pioseneczki K-Rose wymiatają ;) Może oprócz "Crazy" :)
A , " I love a rainy night" tez wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, nieraz zostałem wyśmiany przez techno/trance/house maniaków za to, że słucham czystego, pięknie brzmiącego rocka Roda Stewarta itp., czy muzyki country. Co prawda, w tym roku nie pojadę na Piknik Country w Mrągowie, lecz staram się zawsze na nim uczestniczyć, tak samo jak na Festiwalu Golonki :-) Moim faworytem co do Country jest Cotton Eye Joe, po prostu super, połączenie Country, (wg. mnie) z nutką starego dance. No, muzykę dance też lubię, szczególnie Eurodance z lat ''90 ubiegłego wieku, lecz te nowsze też mogą być, o ile nie podchodzą za bardzo pod techno. No i jeszcze coś bardzo hardcorowego, nu-metal i każdy typ muzyki, jaki gra Linkin Park. Coraz rzadziej słucham metalu itp. od Metallici, Korna, SoaD itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałam tu wysłana z misją ;P po zapoznaniu się z kilkoma utworami country, muszę przyznać że to bardzo pozytywna muzyka i nastraja tak optymistycznie do życia :> W ogóle ci ludzie robią wrażenie takich radosnych, nie znających smutków. " I love a rainy night" jest naprawdę niezłe, i taki fajny tekst :)

Jaki Ganh1, ja techno/trance/house szczerze nie znoszę :P

Z pozdrowieniami dla Budepa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 Horsepower, Woven Hand, Slim Cessna''s Auto Club... utwory z szafy grającej w StarCrafcie II... (zresztą muzyka z gry i tak jest w mniejszym lub większym stopniu zainspirowana country i przeszyta tym buractwem :P) Niegdyś miałem awersję, ale alternatywne country to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amerykański ROCK z domieszką CONTRY
7-02-2015 r. - godzina 21,00 - Klub "No.22" - Warszawa, ul. Bogumiła Wojciecha Jastrzębowskiego 22
Zapraszamy na koncert zespołu STREFA 50
Będzie radośnie i dość głośno, wjazd 15zł w cenie biletu SHOT lub SOK.
Po koncercie zagra DJ STEREO TYP i bawimy się do rana !!!
Oczywiście chętnych prosimy o wcześniejszą rezerwację stolików ;
644-05-52 ( rezerwacje przyjmujemy do godziny 20;00 )
Liczba miejsc ograniczona !!!
Do zobaczenia DWÓJKI & STREFA 50

20150201214703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować