Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Club - nowa, rewelacyjna gra akcji w planie wydawniczym CD Projekt!

29 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt ma przyjemność poinformować, że w planie wydawniczym firmy znalazła się nowa, rewelacyjna produkcja firmy SEGA - The Club. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników bezkompromisowej akcji i dynamiki niepozwalającej na złapanie oddechu.

Przeczytaj cały tekst "The Club - nowa, rewelacyjna gra akcji w planie wydawniczym CD Projekt!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No.. widzę, że CD-P się rozkręca ;) Najpierw Turok, teraz The Club... ciekawy czym jeszcze nas zaskoczą. A i warto przypomnieć, że niedługo w ofercie CD-P znajdzie się również Devil May Cry 4, na którego bardzo czekam. Trzeba zacząć odkładać pieniądze, bo pierwsza połowa przyszłego roku zapowiada się na równie obfitą, jak jesień 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny screen na którym widnieje zegar Plusa:P Czyżby akcja miała się dziać w naszym kraju?
A sama gra po gameplay ''u prezentuje się tylko dobrze, ostateczny werdykt padnie po wypuszczeniu pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 13:47, tomoliop napisał:

Wolę jak CDP wydaje gry, bo jednak te wPLNy są, a cenega to taka niepewna trochę jest...


a tak w ogóle to o co Ci chodzi? Cenega nie pewna? nie pomyliłeś wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzy, nie pieprzy... przynajmniej ofertę ma bogatą i każdy znajdzie tu coś dla siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o nowości. Dostałem dzisiaj kupon promocyjny od Cenegi - zniżka 30 % na wszystkie zakupy w sklepie Cenega. Wszedłem, przejrzałem wszystkie gry, wyszedłem - naprawdę nie było tam nic ciekawego. Cenega ma obecnie 3 nowości: The Settlers: Narodziny Imperium, Kane & Lynch: Dead Men i Beowulf. Settlersi nie mój typ, a pozostały gry to raczej mniejsze lub większe niewypały. Jest jeszcze AC na konsole, ale niestety nie posiadam takowych, także to również nie dla mnie. CD-P jest w stanie zaoferować znacznie więcej - cały czas zastanawiam się nad zakupem GoW lub UT III :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny i filmiki wyglądają bardzo obiecująco ale to i tak nie wiadomo co z tego wyjdzie :/..... dużo było już takich co na początku wszystko ładnie a gdy przyszło do premiery to okazała się zwykłą średnią gierką.
Mam nadzieje że z tą grą tak nie będzie.... po co kicz jak może być hit?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, oglądałem filmy The Cluba i powiem, że na nich gra zapowiada się bardzo ciekawie.
Ciekawa fabuła, ładne otoczenie, niezwykła dynamikai niezła grafika to wystarczające argumenty, aby ta gra stała się dobrą produkcją. Choć powiem szczerze, mam do niej trochę obaw, bo nie na jednej produkcji człowiek się zawiódł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować