Zaloguj się, aby obserwować  
M461

Karta TV

24 postów w tym temacie

Mam taki problem,nie wiem jaką kartę tv(wewnętrzną) wybrać(mam procek 2000+ Ramu 512 i gf 6600)
planuję zakup jej za ok. 200 zł

Chodzi mi o to żeby była dobra jakość obrazu w tv dźwięku (kodowanie odpada bo mój kablowiec nie udostępnił mi C+ i HBO)
Ważne żeby pięknie nagrywała Filmy,bo do tego głównie będzie wykorzystywana. Radio FM mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:13, M46 napisał:

Mam taki problem,nie wiem jaką kartę tv(wewnętrzną) wybrać(mam procek 2000+ Ramu 512 i gf 6600)
planuję zakup jej za ok. 200 zł

Chodzi mi o to żeby była dobra jakość obrazu w tv dźwięku (kodowanie odpada bo mój kablowiec
nie udostępnił mi C+ i HBO)
Ważne żeby pięknie nagrywała Filmy,bo do tego głównie będzie wykorzystywana. Radio FM mile
widziane

no to ja w prawdzie ekspertem od kart tv nie jestem, ale tez sie jakis czas temu przymierzalem do tematu. z tego co sie zorientowalem to niestety te 200zl to bedzie malo, zeby spelnic twoje wymagania. moze ktos inny cos zaproponuje, bo ja juz nie jestem na bierzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 13:50, gregorik napisał:

fajna sprawa!!! sam mam taka i nie potrzebuje tv!!

Nie,no co ty nie powiesz?!?ŁaŁ naprawdę?!Nie wiedziałem... WIEM TY PITOLISZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem kartę Leadtek Winfast 2000 XP i jestem bardzo zadowolony. W sklepach "chodzi" po ok. 250 PLN, ale na Allegro dałem 150 :)
Trzeba tylko uważać na oznaczenia karty bo są dwie wersje - "lepsza" i "gorsza". Nie pamiętam czym się różnią, ale ta "gorsza" nie ma "XP" w nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:13, M46 napisał:

Mam taki problem,nie wiem jaką kartę tv(wewnętrzną) wybrać(mam procek 2000+ Ramu 512 i gf 6600)
planuję zakup jej za ok. 200 zł

Chodzi mi o to żeby była dobra jakość obrazu w tv dźwięku (kodowanie odpada bo mój kablowiec
nie udostępnił mi C+ i HBO)
Ważne żeby pięknie nagrywała Filmy,bo do tego głównie będzie wykorzystywana. Radio FM mile
widziane


ja mam SkyStar2 (to jest karta do odbioru telewizji satelitarnej; podlaczasz do kompa kabel z anteny sat. i ogladasz setki programow)

karta taka kosztuje ok 250zl
po dokupieniu przystawki za ok 50zl mozna ogladac Cyfre+ (karte wkladasz do przystawki, ktora laczysz z kompem przez COM''a)

nagrywanie filmu sprowadza sie do jednego klikniecia myszka (a nagrywa idealny obraz mpg2, ktory mozna bez problemu nagrac np na plyte dvd)


kiedys mialem zwykla karte telewizyjna (i tylko 5 programow), teraz odbieram ich setki i to w duzo lepszej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a cyfrowych nie chcę bo za drogie i kończy się niedługo umowa na polsat cyfrowy(satelitarna tv).A w Aster(kablówka) przy najgorszym wypadku bęDę miał rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:03, M46 napisał:


Ja mam 2000 XP Expert. Wg rankingu z "Chipa" jest najlepsza.
Jeżeli masz kamerę cyfrową DV to DV2000 może Ci się przydać do oglądania z niej filmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować