Zaloguj się, aby obserwować  
Mohair

The Lost Room - oficjalny wątek

37 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 10:10, Mr.M napisał:

No właśnie - tu jest problem. Bo widzisz, twórcy zostawili sobie furtkę do drugiego sezonu,
sporo kwestii jest niewyjaśnionych (Nie podam przykładów, żeby nie spoilerować :> ) , ale
jakoś nie słychać o drugim sezonie... Może poszperam dziś w sieci, coś wynajdę ;)

Pozdrawiam.


Właśnie obejrzałem 5 odcinek na AXN ;]. Uff robi się baardzo ciekawie ;]. Został jeszcze jeden odcinek i potem wyczekiwanie. Powiem, że nic mi się tak nie spodobało od czasów Lost. Nawet powiem, że Lost Room jest lepszy fabularnie od Lost. Tylko szkoda że krótkie. Pozostaje takie nienasycenie. Także pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:00, Leslaw555 napisał:

Tylko szkoda że krótkie. Pozostaje takie
nienasycenie. Także pozdrawiam :P


No, przez to "nienasycenie" serial oglądam już 5 raz chyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial bardzo mi się podoba :) Fajnie, że jeden odcinek to ponad 70 minut scen :) Szkoda, że tylko raz w tygodniu :P No ale Lost Room a LOST to całkiem inny poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:33, Sarturias napisał:

Serial bardzo mi się podoba :) Fajnie, że jeden odcinek to ponad 70 minut scen :)


To serio dwa odcinki złączone w jeden ;-)

Dnia 21.12.2007 o 14:33, Sarturias napisał:

No ale Lost Room a LOST to całkiem inny poziom...


Szczerze? Dla mnie Lost Room przebija 10x LOST :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:38, Mr.M napisał:

Szczerze? Dla mnie Lost Room przebija 10x LOST :P

O gustach się nie dyskytuje. Takie twoje zdanie - co poradze. Moim zdaniem Lost Room nie ma tego klimatu co LOST. W tym drugim już pierwszy odcinek wzbudził ze mnie żadzę obejrzenia następnego, a co do Lost Room to jakoś tak nie było to dla mnie ważne czy za tydzień obejrzę znów ten serial czy nie...nie wiem, może po prostu zbyt dużo wątków się nie da wymyślić w tym serialu czy co, ale moim zdaniem Zagubiony Pokój to taki uczeń jeśli chodzi o seriale, a Zagubieni to mistrz :) Co nie oznacza, że Lost Room to słaby serial. Jak napisałem wcześniej bardzo mi się podoba - może jeszcze coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:45, Sarturias napisał:

> Szczerze? Dla mnie Lost Room przebija 10x LOST :P
O gustach się nie dyskytuje. Takie twoje zdanie - co poradze. Moim zdaniem Lost Room nie ma
tego klimatu co LOST. W tym drugim już pierwszy odcinek wzbudził ze mnie żadzę obejrzenia następnego,
a co do Lost Room to jakoś tak nie było to dla mnie ważne czy za tydzień obejrzę znów ten serial
czy nie...nie wiem, może po prostu zbyt dużo wątków się nie da wymyślić w tym serialu czy co,
ale moim zdaniem Zagubiony Pokój to taki uczeń jeśli chodzi o seriale, a Zagubieni to mistrz
:) Co nie oznacza, że Lost Room to słaby serial. Jak napisałem wcześniej bardzo mi się podoba
- może jeszcze coś z tego będzie.


BArdzo dobre, last room plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:45, Sarturias napisał:

/cut


Heh, ja Zagubionych lubię , ale np. jakoś bardziej mi się podobają Heroes, The Lost Room ;) Po prostu, pod koniec ostatniego sezonu puszczanego na AXN jakoś, zamiast ciekawości, jak to się skonczy (sezon) , to czułem jakieś znudzenie i po prostu przegapiłem zakończenie...
Lost Room oglądam 5 raz i jeszcze ani razu nie miałem uczucia "znudzenia" , ciągle ciekawość :) Zresztą, ja lubię jak coś jest zwyczajne-niezwyczajne, np. Heroes : zwykli ludzie z niezwykłymi zdolnościami , LR - zwykłe przedmioty z dziwnymi właściwościami... To dla mnie taki ważny dodatek, okraszający całość ;)

@ DreaN - ? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Lost Room jest nieco inny niż Lost. Ma inną konstrukcję odcinnkową. No i to jest Sci-Fi/Dramat, a Zagubieni to Thriller/Dramat/Przygodowy. Moje dotychczasowe zdanie było takie: Zagubieni są najlepsi, a 4400, Herosi itp. są cienkie. Ale Zagubiony Pokój to zmienia. Jest lepszy od Lost. Ma w sobie to "coś". To "coś" co nie pozwala zaprzestać seansu( tak samo jest w Zagubionych, tyle że tu troszkę bardziej ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 odcinki? Kurczę, niedobrze, pierwszego nie widziałem. Muszę jednak przyznać, że taka ilość odcinków daje ciągłą akcję... Nie ma chwili nudy, tak jak to dość często w LOSTach bywa. Ostatni odcinek obejrzę na pewno. ;)
PS. Dla mnie najlepszy był tekst, który miał chyba zabrzmieć jak ostrzeżenie: "on ma grzebień!". Padłem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2007 o 19:27, Adham napisał:

PS. Dla mnie najlepszy był tekst, który miał chyba zabrzmieć jak ostrzeżenie: "on ma grzebień!".
Padłem. ^^


:P Ostrzeżenie słuszne, bo ich wszystkich wybił, a to, że po polsku to brzmi lekko.... śmiesznie, to już wina tłumacza :P
W oryginale to brzmi mniej więcej tak:

Watch out! He''s get The Comb!

Czyli nie byle jaki grzebień, ale ten jedyny Grzebień, który zatrzymuje czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko i treściwie:
DNO ABSOLUTNE.
Niestety moim zdaniem serial jest naprawdę kiepski, a do takich np. "Lostów" się nie umywa. Cuż są różne gusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miał być ostatni odcinek ? Eee, jakoś dziwacznie - bo bohater stał się obiektem, ten jego były kumpel z policji uważa się za proroka, który sobie wyznacza misje itd. i tak ma się to skończyć ? Za dużo nieskończonych wątków zostało. Chyba, że ta mini-seria jest tylko na próbę, aby sprawdzić czy się przyjmie wśród oglądających. Nie wiem.
P.S. nie wiem po co te porównania z serialem "Lost" - to zupełnie co innego, nie mające nic wspólnego z "The Lost Room". Jedno z drugim na tyle wspólnego, że leciało o tej samej porze na jednym kanale TV :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:25, paweusz napisał:

To miał być ostatni odcinek ? Eee, jakoś dziwacznie - bo bohater stał się obiektem, ten jego
były kumpel z policji uważa się za proroka, który sobie wyznacza misje itd. i tak ma się to
skończyć ? Za dużo nieskończonych wątków zostało. Chyba, że ta mini-seria jest tylko na próbę,
aby sprawdzić czy się przyjmie wśród oglądających. Nie wiem.
P.S. nie wiem po co te porównania z serialem "Lost" - to zupełnie co innego, nie mające nic
wspólnego z "The Lost Room". Jedno z drugim na tyle wspólnego, że leciało o tej samej porze
na jednym kanale TV :))

Zdaję się,że będzie jeszcze ciąg dalszy ale pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 14:25, paweusz napisał:

To miał być ostatni odcinek ? Eee, jakoś dziwacznie - bo bohater stał się obiektem, ten jego
były kumpel z policji uważa się za proroka, który sobie wyznacza misje itd. i tak ma się to
skończyć ? Za dużo nieskończonych wątków zostało. Chyba, że ta mini-seria jest tylko na próbę,
aby sprawdzić czy się przyjmie wśród oglądających. Nie wiem.



ech... Tak, powinna powstać kontynuacja, bo za dużo jest niewyjaśnionego...
A co do ''transmisji'' Lost Room na TVP... Żenada, lektor totalnie zwalony, tłumaczenie do niczego, zwroty niszczące ten ''inny'' klimat, reklamówki - dno ... Już na AXN było lepiej, oglądając serial na TVP czasami miałem wrażenie, że oglądam coś zupełnie gorszego, jakby nie ten sam serial, który mnie wciągnął jak cholera...
TVP potraktowało ten serial po macoszemu, dając tłumaczenie chyba jakiemuś laikowi odnośnie serialu i języka angielskiego przede wszystkim... Kupa rzeczy została zmieniona, niektóre , ważne zwroty zupełnie pominięte (albo przerobione tak... no, o ok. 180* >< ) , co serial zepsuło totalnie, czyniąc z niego zwykłą "pożywkę" dla tych, którzy nie mają nic innego do roboty tylko bezsensownie gapią się w TV...
Oglądając serial na Sci-Fi Channel i AXN Poland klimat czułem, czekałem z zapartym tchem na kontynuacje...
Ale tutaj...
Cóż, nie wiem jak, ale TVP zepsuło ten serial konkretnie :)
Gdybym serial obejrzał po raz pierwszy na TVP to nie powiem, żeby mnie zainteresował :)
---
Modląc się o sezon drugi "Pokoju" ,
Pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Módlmy się o drugi sezon bracia xD. Bo serial jest przegenialny. Niedawno skończyłem i jestem zachwycony, ale czegoś tu brakuje jeszcze. Drugi sezon by to rozwiązał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 21:30, Leslaw555 napisał:

Módlmy się o drugi sezon bracia xD. Bo serial jest przegenialny. Niedawno skończyłem i jestem
zachwycony, ale czegoś tu brakuje jeszcze. Drugi sezon by to rozwiązał ;P


Dokładnie się zgadzam i popieram, zostało strasznie dużo kwestii niewyjaśnionych, drugi sezon by pomógł je domknąć chociaż, nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować