Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia kolejne trzy tytuły w serii Złota Kolekcja!

59 postów w tym temacie

świetnie... ujawniliście xP jak ktoś czyta gazety komputerowe i ogląda sobie reklamy to żadne zaskoczenie dla niego :P na przykład dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD Projekt

CD Projekt ujawnił kolejne trzy tytuły, które już w grudniu zasilą serię Złota Kolekcja. Będą to gry Medievall II: Total War z dodatkiem Królestwa, Neverwinter Nights 2 z rozszerzeniem Maska Zdrajcy oraz F.E.A.R. z dwoma dodatkami: Extraction Point i Perseus Mandate.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt ujawnia kolejne trzy tytuły w serii Złota Kolekcja!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno się przykładałem do nw2 ale teraz mam już motywację xD Pożyjemy zobaczymy jak tam z wunduszami może wygram w totka to będzie szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mim przypadku NWN2 jest świetną sprawą - podstawka powędruje do brata, a ja sobie(na razie) zatrzymam dodatek...niech tylko kompa uruchomię/bo jest mała awaria ramek/i będzie okres przedświąteczny z RPG w tle(pierwszym)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 16:26, przemas15 napisał:

To świetna wiadomość trzeba będzie odkładać pieniądze hi


Potrafisz napisac cos innego niz "To swietna wiadomosc"? Ktorys juz news z kolei i ciagle ta sama spiewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 16:53, SirMike napisał:

> To świetna wiadomość trzeba będzie odkładać pieniądze hi

Potrafisz napisac cos innego niz "To swietna wiadomosc"? Ktorys juz news z kolei i ciagle ta
sama spiewka.

Tak potrafię powiedzieć coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ukawnia?? Chyba ujawnia :P

Nie wiem dlaczego, ale już od jakiegoś czasu wiedziałem o tym chyba, że mnie się coś pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam ujawnianie tytułów w kilku newsach ;)

Gierki bardzo dobre, wreszcie będzie je można dostać razem z dodatkiem za niską cenę w świetnym wydaniu. Sam zaopatrzyłbym się w Złotą Edycję FEARa i Medievala, ale niestety mój sprzęt jest za słaby, ale ten prezent pasowałby mi w 100% pod choinką...
Chciałbym dodać, że ostatnim tytułem będzie:
Neverwinter Nights: Kolekcja Wszech czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę z komentarzy typu - ''''To świetna wiadomość!'''' lub inne łał i łoł zaskakujące jak ... hmm... jak to że dzisiaj nie poszedłem do szkoły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za ujawnianie? W CDA już od wczoraj to wiadomo :P

Co do tej kolekcji wszechczasów - Miło, że ktoś to zebrał do kupy, ale jeszcze chodzi o cenę...A sam NWN 2 + MoB kosztuje 120zł..No i jeszcze pierwszy NWN z Kingmakerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować