Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia kolejne trzy tytuły w serii Złota Kolekcja!

59 postów w tym temacie

A wiadomo ile będzie kosztować ta Edycja Wszechczasów NWN? Bo zastanawiam się nad NWN2+MZ, NWN2 ZE, a właśnie Edycją Wszechczasów (wszystko zależy od róznicy cen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, tylko 99zł.? Tylko? Ciekawe dla kogo. 99 zł to ,,tylko". Może komentarz bezsensowny ale nie mogłem się postrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pozostałe dwa gry w tej serii to Age of Empires III i Company of Heroes. News o tym już umieszczono jakiś czas temu na Gry-Online, a w dodatku do Gazety Wyborczej, w którym reklamowane są różne produkty jako idealne prezenty na Święta, przedstawiono wizualizacje pudełek wszystkich 5 nowych gier z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:43, Newerar napisał:

Przepraszam bardzo, tylko 99zł.? Tylko? Ciekawe dla kogo. 99 zł to ,,tylko". Może komentarz
bezsensowny ale nie mogłem się postrzymać.


Twój komentarz faktycznie jest bezsensowny, gdyż widząc powiedzmy nieruchomość wartą 1,5 mln zł a sprzedawaną za 1 mln zł, również można powiedzieć, że ten 1 mln zł to "tylko" 1 mln zł, chociaż każdy wie, że w sumie to trochę kasy jest.
Podobnie jest tutaj, dostajemy tak naprawdę coś wartego więcej niż te 99 zł [patrząc na to ile teoretycznie kosztują te gry, a pewnie jeszcze będą tak naprawdę sprzedawane po 79,90...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, całkiem fajne tytuły się pojawiły. Najbardziej interesuje mnie NWN2. Muszę się teraz poważnie zastanowić, jaki sobie sprawić prezent na gwiazdkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że CDP wyda 3 (a chyba raczej 5) nowych zestawów Złota Kolekcja, szkoda tylko, że jak zwykle polityka informacyjna szwankuje :P

Co do tytułów, zawartości i cen to jak najbardziej opłaca się kupić któreś z tych wydań. Owszem, znając CDP zapewne w kwietniu, przed kolejnymi świętami, te gry pojawią w Platynie oraz w Topseller, czyli o wiele taniej, jadnakże w o wiele gorszych wydaniach. Złota Kolekcja jest naprawdę pięknym wydaniem, z grubą i pełną instrukcją, poradnikiem oraz mapami czy dodatkowymi płytami.

A co mnie interesuje? Najbardziej to NWN2 wraz z dodatkiem, tylko że to już mam (podstawkę znaczy się, bo dodatek jest w drodze ;).

Co kupię zaś? Od pewnego czasu zamierzam zakupić FEAR, jednak ciągłe zmienianie wydań, pojawianie się gry i dodatków non stop w nowych edycjach dezorientowała mnie. Poszukiwałem jednego zbiorczego pełnego wydania i chyba wreszcie takie znalazłem.

Jednak mam pytanie do CDP. Z jakich elementów składa się Złota Edycja FEAR, tzn. w jakich wydaniach są 3 części składowe? Czy podstawka i pierwszy dodatek są w wydaniach premierowych czy Topseller? A może podstawka jest z Platyny? Bo Perseaus Mandate to chyba musi być w premierowej edycji.
Szkoda, że CDP nie umieścił takich informacj.

Poza tym pytanko dla tych którzy grali. Opłaca się? Słyszałem i czytałem, że jedynie podstawka jest dobra, zaś oba dodatki jedynie takie sobie. Czy to prawda? Bo jeśli tak, to o wiele lepszą decyzją byłoby kupić podstawkę FEAR w Topsellerze i zaoszczędzić ok. 60 zł.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:43, Mistic napisał:

139,99.
Dostępne tylko w sieciach MM oraz Saturn. A mam nadzieję, że od piątku również na allegro :-)


A skąd wiesz, że taka cena?? Bo ja jakoś nigdzie nie mogłem znaleźć ceny tego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie o CD-Action zdążyły pojawić się screeny reklamy tego cudeńka. Przejrzyj ostatnie parę stron, zależnie od ilości postów na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować