Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia kolejne trzy tytuły w serii Złota Kolekcja!

59 postów w tym temacie

F.E.A.R jest super mam podstawkę kupił bym se ale szkoda kasy na tylko 2 dodatki które jk czytałem nie są takie super jak podstawka z drugiej strony kusi mnie NWN2 bo nie mam żadnej wersji tej gry więc będę się musiał poważnie zastanowić co kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:16, Choinix napisał:

> Przepraszam bardzo, tylko 99zł.? Tylko? Ciekawe dla kogo. 99 zł to ,,tylko". Może komentarz

> bezsensowny ale nie mogłem się postrzymać.
>

Twój komentarz faktycznie jest bezsensowny, gdyż widząc powiedzmy nieruchomość wartą 1,5 mln
zł a sprzedawaną za 1 mln zł, również można powiedzieć, że ten 1 mln zł to "tylko" 1 mln zł,
chociaż każdy wie, że w sumie to trochę kasy jest.
Podobnie jest tutaj, dostajemy tak naprawdę coś wartego więcej niż te 99 zł [patrząc na to
ile teoretycznie kosztują te gry, a pewnie jeszcze będą tak naprawdę sprzedawane po 79,90...).



Tak. Tylko nie zrozumiałeś. Miałem na myśli to, że to ,,tylko" to tylko chwyt reklamowy. I 99 zł (można śmiało powiedzieć 100zł) to dla niektórych nie współgra ze słowem ,,tylko" (np. dla mnie) bo w życiu bym nie powiedział, np. jakbym zgubił 99zł (100zł): ,,E tam! To tylko 100 zł" I nie miałem na myśli, że promocja jest zła bo promocja imo jest świetna i twój przykład o nieruchomościach jest nie na miejscu. Po prostu czytałem newsa i jakoś to ,,tylko" mi nie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:43, Mistic napisał:

139,99.
Dostępne tylko w sieciach MM oraz Saturn. A mam nadzieję, że od piątku również na allegro :-)

A wiadomo czy i kiedy będzie dostępna w sklepiku gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 10:14, Newerar napisał:

Tak. Tylko nie zrozumiałeś. Miałem na myśli to, że to ,,tylko" to tylko chwyt reklamowy. I
99 zł (można śmiało powiedzieć 100zł) to dla niektórych nie współgra ze słowem ,,tylko" (np.
dla mnie) bo w życiu bym nie powiedział, np. jakbym zgubił 99zł (100zł): ,,E tam! To tylko
100 zł"


-.-''.
Chyba Ty nie rozumiesz podstawowych pojęć ;d. Gry w Polsce przywykły do tego, by kosztować ponad 100 zł bądź właśnie 100 zł [jeżeli już patrzymy bez promocji itd.], więc 99 zł za grę + dodatek to w sumie tanio. Sam pamiętam, jak kupowałem podstawkę jedynki i dodatek za ponad stówę.
I co z tego, że jakbyś zgubił 100 zł to byś nie powiedział "e tam, to tylko 100 zł"? Jak ktoś zgubi 1 000 000 zł to też nie powie, że to tylko milion. I porównanie jest jak najbardziej na miejscu, gdyż najpierw trzeba patrzeć na wartość produktu, a później na cenę. Przecież samochód za 10 tysięcy złotych [warty tej ceny] kupisz, a już chusteczki higieniczne za tą cenę nie nabędziesz, czyż nie? ;]
Pisząc więc, że 99 zł za te dwie gry to "tylko" jest jak najbardziej według mnie, jak na polskie realia, na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Entuzjastyczne peany na cześć tych tytułów to chyba jakieś nieporozumienie.
Ludzie jaka to okazja?! Osobno podstawka z dodatkiem do NWN 2 kosztuje tyle samo, nawet z uwzględnieniem WPln i kosztów przesyłki! I za co 100 zł w przypadku FEAR?! Za 59 w Platynie (z WPln poniżej 50 zł) jest gra z niezłym dodatkiem, więc dodatkowe 50 zł za mierny dodatek, który oferuje mniej niż niejeden darmowy mod?!
Kto to kupi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:13, xardas96 napisał:

A wiadomo czy i kiedy będzie dostępna w sklepiku gram.pl?


Czy ja piszę jakoś niewyraźnie? Specjalnie dla Ciebie wersja bardziej rzucająca się w oczy:

Dostępne tylko w sieciach MM oraz Saturn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:08, Choinix napisał:

> Tak. Tylko nie zrozumiałeś. Miałem na myśli to, że to ,,tylko" to tylko chwyt reklamowy.
I
> 99 zł (można śmiało powiedzieć 100zł) to dla niektórych nie współgra ze słowem ,,tylko"
(np.
> dla mnie) bo w życiu bym nie powiedział, np. jakbym zgubił 99zł (100zł): ,,E tam! To tylko

> 100 zł"

-.-''.
Chyba Ty nie rozumiesz podstawowych pojęć ;d. Gry w Polsce przywykły do tego, by kosztować
ponad 100 zł bądź właśnie 100 zł [jeżeli już patrzymy bez promocji itd.], więc 99 zł za grę
+ dodatek to w sumie tanio. Sam pamiętam, jak kupowałem podstawkę jedynki i dodatek za ponad
stówę.
I co z tego, że jakbyś zgubił 100 zł to byś nie powiedział "e tam, to tylko 100 zł"? Jak ktoś
zgubi 1 000 000 zł to też nie powie, że to tylko milion. I porównanie jest jak najbardziej
na miejscu, gdyż najpierw trzeba patrzeć na wartość produktu, a później na cenę. Przecież samochód
za 10 tysięcy złotych [warty tej ceny] kupisz, a już chusteczki higieniczne za tą cenę nie
nabędziesz, czyż nie? ;]
Pisząc więc, że 99 zł za te dwie gry to "tylko" jest jak najbardziej według mnie, jak na polskie
realia, na miejscu.



Jakich pojęć ja nie rozumiem? Ty nadal sugerujesz, że ja tę ,,promocje" uważam za złą czy coś. Ja tylko i wyłącznie mam na myśli wartość emocjonalną słowa ,,tylko". Dla mnie choćbym nie wiem ile zarabiał 100 zł nie będzie ,,tylko". Dlatego pisałem wcześniej, że post mój jest ,,bezsensowny" bo nijak odnosił się do tematu. I rozumiem, że te gry są swojej ceny warte. Koniec.

Dnia 05.12.2007 o 17:08, Choinix napisał:

+ dodatek to w sumie tanio. Sam pamiętam, jak kupowałem podstawkę jedynki i dodatek za ponad
stówę.



Znam ten ból. Sam pamiętam jak kupiłem Chrome za około 80 zł a w tym samym miesiącu ukazał się on wraz z pewnym czasopiśmie komputerowy z ceną chyba 15 zł :/ Mogłem tylko pluć sobie w brodę i wyciągnąć wniosek, że czasami lepiej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 10:02, Newerar napisał:

Znam ten ból. Sam pamiętam jak kupiłem Chrome za około 80 zł a w tym samym miesiącu ukazał
się on wraz z pewnym czasopiśmie komputerowy z ceną chyba 15 zł :/ Mogłem tylko pluć sobie
w brodę i wyciągnąć wniosek, że czasami lepiej poczekać.


Właśnie to jest najgorsze, że nigdy nic nie przewidzisz.
Miałem podobnie z kilkoma grami, które np. po miesiącu wychodziły w jakiś czasopismach za 20% ceny, którą sam dałem.
Albo rozwala mnie to, jak ludzie dali się z NWN2 zrobić, który nie wiedząc czemu [tzn. wiedząc czemu ;p] w promocji, bodajże 20 dni po wydaniu kosztował 50% swojej detalicznej ceny, bo coś tam świąteczne promocje były ;d [a przypomnę premierę miał jakoś na początku grudnia... XD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko kiedy dokladnie to NWN2 bedzie? Chcialbym zdazyc przed swietami. Poza tym kiedy znalazlem gre w planie wydawniczym CDP tot tam jest napisane, ze to wersja kinowa. Ciekawe czy to blad czy zlota edycja bedzie kinowka, a normalna w calosci po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:08, Uspatente napisał:

Entuzjastyczne peany na cześć tych tytułów to chyba jakieś nieporozumienie.
Ludzie jaka to okazja?! Osobno podstawka z dodatkiem do NWN 2 kosztuje tyle samo, nawet z uwzględnieniem
WPln i kosztów przesyłki!

Cóż, chyba źle policzyłeś sobie 3 liczby. Kupno zarówno w sklepie jaki i na gram.pl wychodzi z korzyścią dla nowego wydania NWN 2 Złota Kolekcja.
Porównujemy ceny w sklepie internetowym gram.pl
Podstawka w Platynie: 46,90 zł
dodatek: 46,90 zł
koszt przesyłki: 7,90 zł
Wychodzi razem 101,70 zł.

Zaś tak źle oceniona przez ciebie Złota Kolekcja NWN 2, czyli podstawka + dodatek w jednym kartonowym pudełku kosztuje 79,90 zł. Gdy dodamy do tego koszt przesyłki (7,90 zł) wychodzi nam cena: 87,80

Różnica chyba jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to że jakoś po wakacjach kupiłem sobie F.E.A.R.-a z jednym dodatkiem za pięć dych to z pewnością kupiłbym teraz zestaw z dwoma, a takto daruje sobie ten nowy dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować