Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy rekord świata - 29325 punktów w 3DMarku06

95 postów w tym temacie

Ohoho.... Jeszcze radek tego dokonał, więc nawet taka mini reklama dla ATI... ;P
Chociaż, nie dziwne, bo używali ciekłego azotu oraz pomiary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO CIEKAWE BO MI CRYSIS NA MAX CHODZI 30 FPS :d TO TEN KOMP MIAłBY Z 75FPS :d
JA W 3D MAM OD 11K-12,5 ZALEżNIE JAK PODKRECE pOZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to congrats dla tych dwóch! Mimo to sam pobiłem (chyba) rekord świata, uzyskując chwalebne (werbel) 10 3DMarków w wersji 06. Ale takiego kompa mieć nie chciałbym, bo po co komu pecet chłodzony azotem, jak co pół godziny trzeba mu "paliwa" dolewać... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... i system się nie wysypał przy takiej rzeźni?
Powiedział bym, że mieli tam Linuxa, ale nie chcę sam sobie przeczyć [3DMark] ;d.
Masakra na maksa.
Chociaż za dwa lata każdy będzie miał komputer, który będzie się śmiał z tego "super podkręconego" tutaj.
Ale w dzisiejszych czasach to chyba nie lada wyczyn, w końcu nie są jedynymi osobami na świecie, które bawią się w tego typu rzeczy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym znał tych kolesi, to poprosiłbym ich, aby podkręcili mi nieco mojego GeForce''a FX 5200. Wiem że za wiele nie dało by się z niego wyciągnąć, ale zawsze dobre te parenaście punktów w 3dMarku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć! O takim wyniku niestety mogę pomarzyć, bo mój komp podkręcony + X1300PRO zajmował końcową stawkę... (mniej niż 2000pkt.).... Ech...

Jednak jedno jest pewne - wynik raczej długo się nie utrzyma - cały czas są nowe konstrukcje i cały czas będą bite nowe rekordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekly Azot ;) No to w około Kompa Ogrodzenie i zawieszka z napisem Biohazard ^.^ ale no pograj sobie na takim sprzęcie w Crysisa no aż sie prosi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować