Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy rekord świata - 29325 punktów w 3DMarku06

95 postów w tym temacie

a moze mi ktoś powiedziec ile punktów by miał ten komp z 8800 GT ? bo z tego co widziałem to powinien dociągnać wiecej bo jest szybszy... od 2900.... hmm no ja nie wiem.. przeczytałem tutaj ze ma 512 BIT architekture.... a 8800 256... hmm...

powiem jeszcze tak chciałbym kompa który by brał .. 50 W... ok 50-100 W.... ehh... i przy tyma by dało sie grac w maire dobre gierki... czy to bedzie możliwe ? przynajmniej do końca 2008 r ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim p4 3ghz galaxy geforce 7600 gt oryginalnie podkręconym i z 1mega ramu otrzymałem 12645 punkcików ale na 3d marku 03 :) a do porównywania grafiki czy procków polecam tę strone http://www23.tomshardware.com/graphics_2007.html po lewej stronie cpu charts albo vga charts, ja jestem bardziej przekonany do geforców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wynik bardzo ładny 29147pkt hmm ja tylko 6tyś :A zastanawiajace ze wynik na ati 2900XT hmm... przynajmniej sie nie widzi razem NVIDIA=INTEL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże daj mi takiego kompa :P , chyba zobacze ile mój by miał w 3 marku , aha pojawiła się nowa możliwośc oceniania neswów , i oby tak dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


mateuszbanach0
jeeeeezuuuu... ile gość w to grał??????

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ze niby te punkty to oni sobie nabili przechodząc levele mateuszu ?? Dobre :D:D ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MietekFogg No tak, ale wyniki w 3dmarku nie zawsze muszą się odnosić do tego jak karta będzie działała w jakiejś grze. Radeony są dobre tylko w 3dmarku a w grach... no niby też im dobrze idzie, ale widać różnicę między nimi a GF''ami. nVidia jest lepsza do gier i to już jest dowiedzione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować