Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do BioShocka już dostępny

47 postów w tym temacie

Renor Mirshann

W Internecie i serwisie Xbox Live pojawił się patch do BioShocka, jednej z najwyżej ocenianych gier tego roku. Poprawia on zauważone błędy (w tym tryb widescreen w wersji na X360) i dodaje trochę nowości - jednego plazmida i trzy toniki.

Przeczytaj cały tekst "Patch do BioShocka dostępny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tytule newsa jedno mnie rozwaliło - "już". No tak, grę przeszedłem i dawno temu sprzedałem, a teraz wychodzi patch. Brawo, po prostu owacje na stojąco za ten niesamowity refleks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym sciągnął, gdybym nie pożyczył akurat mojego egzemplarza. A jak ktoś sprzedał taką grę to naprawdę, pogratulować decyzji. Może sobie powiedzieć, że dodatek w zasadzie (co to za patch, dodający nowe graty?) w nagrodę dla tych, którzy ciągle jeszcze lubią sobie ten tytuł włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:00, mj12agent napisał:

Poprawcie!


Poprawiono.

Cmq -> racja, to "już" tam średnio pasowało, dzięki za sugestię :)

Blizzard Beast -> no cóż, to JEST patch, połączony z mini-dodatkiem.. i bądź tu mądry ;) W każdym razie, dodaje nowe elementy i jest za darmo, więc nikt nie powinien narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najważniejszą zmianą jest możliwość wyłączenia vita chamber''ów które wielu (w tym mnie) psuły przyjemność z grania. Teraz sporo walk będzie wyzwaniem i będzie trzeba dużo kombinować a nie na berserka latać bo zaraz sie zrespawnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshocka ukończyłem dwa razy...raczej dla patcha specjalnie go nie zainstaluje ponownie. Może kiedyś...za rok czy dwa kiedy zapomnę o tych wszystkich skrytkach i niespodziankach w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pamiętam jeszcze ile to było szumu o tą grę dzięki "wspaniałym" zabezpieczeniom ...ah tyle to sie mówilo..przeżywało to i tamto .. a jak juz się dostało gre i ją przeszło to w momencie gdy pokazuje sie jakis nowy news o Bioshock to się o tej grze już nie pamięta ;) Bioshocka 2 RAz bym nie przeszedł a dla patcha go specjalnie istalował 2 raz nie będę ;) Ahhh "zaduma" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że patch został w końcu wydany. Czym prędzej go zainstalowałem i... trzeba było ponownie aktywować grę. Ale dobrze, że jest już program usuwający zużytą aktywację. Już wkrótce, może za parę dni, jeszcze raz zanurzę się w świat Rapture, tym razem przechodząc go na najtrudniejszym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>Sonic Boom, odrzucający przeciwników do tyłu<<<

Hmm... Ale jeśli zaatakuje się nim znienacka od tyłu, to wtedy odrzuci przeciwników do przodu :D Albo w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować