Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live Silver z mniejszymi możliwościami

42 postów w tym temacie

osobiście mam Golda i co z tego skoro jest blokada regionalna i tak samo sie czuje wyruchany na tym interesie jak ziomale z Silverem ... na głupote niema siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tu z takim offtopem wjade.. mianowicie czy na koncie silver moge sobie grać w multi np w coda3? czy msuze mieć golda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Mr Bill Gejtz (bez skojarzen prosze) jako, ze jest chyba najbogatszym czlowiekiem na ziemi, to nadal jedynie czego chce to kasy. Nie rozumiem mialem golda jak zarejestrowalem konsole to chcialem sciagnac bioshocka demo to nie moglem bo byla blokada regionu, to samo z jakas iloscia 20 innych fajnych demek. Wczoraj czytalem ze wchodza na polski rynek HD-DVD Odtwarzacz do x-a. Fajnie, ze wchodzi tyle ze kosztuje 700zł, dysk 120GB 700zl, pad 150-200zł, konsola 1000-2000zl (w zaleznosci od wesji i od posiadanych rzeczy w srodku), gry 100-300zł (zalezy gdzie), chlodzenie do x-a 70zl(to co jest to byle co), jak chcesz pograc z super obrazem 2000-4000 porzadny telewizor z HD, internet ( najlepiej routher) 20-100zl, pakiet xbox live gold 12 miesiecy prawie 300zl, jeszcze mozna dopisac kilka rzeczy, ale po prostu mi sie nie chce. Tak oto jak wyglada sytuacja cen w polsce, a trzeba pamietac ze u nas jest taniej niz w innych krajach europy czy USA. Moja wizja x-a a sam posiadam, wiec wiem co mowie, jednak jak macie cos kupowac z gier to radze aby kumpel kupil tez xa to mozecie razem z allegro za dobra cene na spole kupowac. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie policzcie Xbox 360 Premium = 1399 zł, HD-DVD = 699 zł,4 lata za Gold = 640 zł
Jak wszystko dodamy wyjdzie ... 2738 zł. Za chwile odezwą się głosy , "nie każdy musi grać przez sieć" , "nie każdy musi oglądać filmy w HD-DVD" - no tak prawda, ale każdy kto chcę musi słono na X360 za to płacić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna żenada. Właśnie przez ten pier****ny abonament mnie zniechęca do kupowania X360.
Teraz jeszcze doszło to ograniczenie konta silver. To jest tylko śmiechu warte. Płacić za gre w internecie...

PS3: 1
X360: 0

Ha ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee to jest chyba jakiś absurd nie dość że ktoś kupi sobie konsole to jeszcze musi za to płacić aby sobie spokojnie pograć i pooglądać ... Nie dobrze się dzieje, przez to firma na pewno straci dość dużą liczbę fanów ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 12:05, Gol Galad napisał:

Hmm.... Po tym co wyprawia M$ z darmowymi kontami Xbox Live, to już wolę mieć pełnie możliwości
kont z PS3, które są darmowe...... ;p
Na dodatek, jeszcze Gold kosztuje tyle samo co WoW miesięcznie(no mniej więcej)... :p


Tyle samo co WoW powiadasz? Rok Golda = 160zł : 12 = 13 zł na miech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak polityka Microsfotu - żeby grać w sieci na X360 trzeba płacić. Fajnie, kupuję jeszcze gierke i aby wykorzystać jej możliwości w 100% muszę do tego interesu dokładać. Podobnie ma się z Windowsem - jeżeli dobrze pamiętam, to już włożenie płyty do napędu oznacza akceptację licencji, którą możemy przeczytać dopiero po kilku krokach instalacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:40, scooby01 napisał:

Czymś muszą sobie odbić porażke Halo 2 na PC :P


Zdanie pozostawie bez komentarza tylko dodam , że odbić to oni sobie muszą miliardy władowane w xbox''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy PC nie jest lepszy? Płacisz, tak samo jak w X360 za połączenie z netem, ale już wszystkie materiały i dema (lub pełniaki - patrz Lumines, czy niektóre MMO) masz za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff... chamstwo, owszem... ale dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia, ponieważ Golda lada moment sobie załatwiam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować