Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex 3 - kolejne informacje

21 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 13:44, MaikeruPL napisał:

Co wy chcecie od tego Wii >.<
To świetna konsola.


Jasne świetna jak ma sie 10 lat.
A tak na serio do jest ok ma kilka gier w które bym chciał zagrać. Na tyle dużo już ze bym nawet to kupił...ale nie oszukujmy się dobre to jako dodatek do PC czy "dużej konsoli", przynajmniej do czasu jak więcej NORMALNYCH GIER które albo nie są crapami albo casualami pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 13:48, Sita napisał:

> Co wy chcecie od tego Wii >.<
> To świetna konsola.

Jasne świetna jak ma sie 10 lat.
A tak na serio do jest ok ma kilka gier w które bym chciał zagrać. Na tyle dużo już ze bym
nawet to kupił...ale nie oszukujmy się dobre to jako dodatek do PC czy "dużej konsoli", przynajmniej
do czasu jak więcej NORMALNYCH GIER które albo nie są crapami albo casualami pojawi.


Pff, dla mnie PS3/X360 są niepotrzebnym zbytkiem, jeśli 3/4 tytułów które pojawiają się na nich, jest dostępne również na PC, do którego jeśli się nie mylę również da się podłączyć pada. Wii nie służy IMHO do GRANIA ale do ROZRYWKI.No i nie wspomnę o grach w stylu The Force : Unleashed, które wydają się do takiej "machanej" konsoli wręcz stworzone, głupi ping pong czy inna pierdółka sprawia często więcej radochy od wyczekiwanych nowości na inne konsole czy PC ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam po co na te konsole ;), ale fani konsol na pewno się tym ucieszą, ja zawsze uważam i uważałem że lepiej w takie gierki gra się na starym, dobrym pecetem ;), zobaczymy jak to się będzie sprawować, czy lepiej na konsolach czy na słynnych pcetach ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na modę na przenoszenie sławnych, PeCetowych marek na konsole doczekamy się wersji także na PS3 i Xbox 360. Czego to się nie robi, aby na grze zarobić? ;P Mam nadzieję, że najnowszy Deus Ex uda się tak samo dobrze jak jej pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DE2 także zrobiono na konsole, także "podniesiono poprzeczkę bardzo wysoko", co z tego wyszło wie większość.
Jakoś nie widzi mi się że w roku 2009 po włożeniu płytki do napędu otrzymam grę w której co najmniej 50% gry zajmą inne rzeczy niż efektowne (zgroza!) strzelaniny. W DE1 walka była opcjonalna i trudna, obawiam się że w DE3 będzie zwyczajna...
Podobna przemiana jest w Falloucie 1, 2 - a 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas żywię wielką nadzieję że najnowszy Deus Ex będzie równie dobry co jedynka, a chłopakom z Eidos Montreal życzę powodzenia. Engine gry jak już pokazały Tomb Raidery jest świetnie zoptymalizowany i na dodatek tworzy się na nim piękne gry tak więc o wymagania i oprawę graficzną się nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować