Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - premiera przesunięta

343 postów w tym temacie

argh! ><

Rozumiem przeprosiny i je akceptuję (chcę tą grę kupić), ale jeśli gra nie wyjdzie do 19 grudnia, to będę musiał wziąć co innego :/ (bon 100 zł traci ważność 31.12.2007 a przecież są jeszcze święta!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 13:58, TobiAlex napisał:

A ja się dziwie i to bardzo. Przecież na zachodzie premiera dawno się już odbyła prawda? Tam
nie mieli problemów?

Zapewne, jak to nie raz już było, Polska została wyróżniona, jako kraj powszechnie kojarzony z powszechnym brakiem poszanowania dla praw autorskich i ogólnie złodziejstwem, i otrzymała mocniejsze zabezpieczenie niż wersja zachodnia. Zapewne było owo zabezpieczenie tak mocne, że nie dało sie gry uruchomić.

Zatem czekamy na nową informację, że GoW PL jest w fazie gold. Tylko niech nikomu z CDP nie pomyśli się, że czas oczekiwania można spożytkować na zrobienie pełniej polskiej wersji językowej.

Zdecydowanie nie chodzi tu o tępienie piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no świetnie, UT i GoW przesunięte, jedne z najlepszych gier jakie są teraz zostały przesunięte genialnie.:/

Najgorsze jest to że Ut zamówiłem i wyślą go w piątek ;/ czyli dostane go w poniedziałek :(.

tak dalej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet data 11-ego też nie jest jeszcze pewna? Świetnie. Cały świat już dawno gra, tylko nasz wydawca ma problemy. No ale dobrze, że w ogóle COŚ napisali, W KOŃCU. Ech, polskie firmy, polskie podejście do klienta i typowo polskie partactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...
Mi to w sumie (za przeproszeniem) zwisa, bo i tak jak na razie nie mam zamiaru kupować tej gry.

SKIL ===> Nie przesadzaj. Przecież GoW nie ma wcale takich dużych wymagań sprzętowych - można je porównać do tych z Wiedźmina, albo nawet i mniejsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:04, hallas napisał:

Zatem czekamy na nową informację, że GoW PL jest w fazie gold.

Skoro już raz poinformowali, że jest gold, to jest gold, czyli jest już wszystko gotowe, wystarczy wyprodukować. Czyli zwykła ściema moim zdaniem - po prostu dalej się borykają z problemami produkcyjnymi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:09, balduran2 napisał:

Heh...
Mi to w sumie (za przeproszeniem) zwisa, bo i tak jak na razie nie mam zamiaru kupować tej
gry.

SKIL ===> Nie przesadzaj. Przecież GoW nie ma wcale takich dużych wymagań sprzętowych
- można je porównać do tych z Wiedźmina, albo nawet i mniejsze są.



Mi chodzi o full detale, a nie, ''zalecane''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie chodzi o to , że przesunięta premiera - trudno się mówi i tyle.

Istotniejsze jest to żeby wszyscy zamawiający w preorderze ( czy to EP czy EK ) dostali ją spokojnie przed swiętami. Wolałbym uniknąć sytuacji że paczka wysłana w ostatnim tygodniu przed świętami i wala się po magazynach z powodu tego że firma kurierska nie wyrabia z realizacją zamówień .

BTW == nie wiem komu strzelił do głwy pomysł wysyłki UT 3 w piątek. Po co ??? .

I tak dojdzie po weekendzie więc na zdrowy rozum nadawanie paczek powinno nastąpić w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w końcu oficjalnie potwierdzili, powód mało wiarygodny a tak w ogóle kto chciałby kopiować taką grę (ale prawo do własnej kopii mamy) - obowiązkiem jest posiadanie oryginału
ja tam ma opłacony pre-order od 30 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni sobie dać spokój z zabezpieczeniami. Złodziej jak będzie chciał to i tak ukradnie - tak samo pirat - jak będzie chciał to i tak zcrackuje :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2007 o 14:22, volverine napisał:

BTW == nie wiem komu strzelił do głwy pomysł wysyłki UT 3 w piątek. Po co ??? .

I tak dojdzie po weekendzie więc na zdrowy rozum nadawanie paczek powinno nastąpić w poniedziałek

nie do końca, ponieważ np. przesyłki priorytetowe latają też przez weekend lub jadą na pace ciężarówki i gra jest do odbioru w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:07, Iwanatsu napisał:

Czyli nawet data 11-ego też nie jest jeszcze pewna? Świetnie. Cały świat już dawno gra, tylko
nasz wydawca ma problemy. No ale dobrze, że w ogóle COŚ napisali, W KOŃCU. Ech, polskie firmy,
polskie podejście do klienta i typowo polskie partactwo...


11.12 to nie data premiery... w ciągu 5 dni podadzą datę premiery :) tak ja to zrozumiałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować