Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - premiera przesunięta

343 postów w tym temacie

Witam. Niesamowitym chamstwem, bo tego juz inaczej niestety nazwac nie moge, jest to, ze CDP informuje o tym wlasnie 5 grudnia, czyli w dniu premiery. To mnie najbardziej razi, bo oznacza, ze ta firma i ci ludzie maja zupelnie gdzies nas, potencjalnych klientow. Celowo pisze potencjalnych, bo czulem, ze cos bedzie nie tak, dlatego w domu mam juz swoj egzemplarz GoW. W dodatku, do gierki dorzucaja miesiac za darmo na Games for Windows live. Cena tez znacznie nizsza niz w CDP. I teraz prosze, wytlumaczcie mi jak to jest, ze niektorzy potrafia zadbac o klienta a wy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się bawić w proroka ale sama informacja o tym że na 5 grudnia zapowiedziano NWN2 Maska Zdrajcy , Supreme Commander w obliczu wroga , Empire Earth 3, Unreal Tournament 3 , Gears of war - była trochę niepokojąca. Wiadomo że wszyscy chcieliby mieć na mikołajki czy Gwiazdkę poszczególne tytuły ale chyba szkoda było robić sobie nadzieję że wszystko to wyjdzie bez obsuwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką nadzieję, że CDP nauczył się czegoś i po cyrkach z Wiedźminem wszystko będzie ok. Niestety, myliłem się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:29, JohnnyWykaaczka napisał:

Celowo pisze potencjalnych,
bo czulem, ze cos bedzie nie tak, dlatego w domu mam juz swoj egzemplarz GoW. W dodatku, do
gierki dorzucaja miesiac za darmo na Games for Windows live. Cena tez znacznie nizsza niz w
CDP.



Daj namiary na ten tanszy sklep. Bo chetnie kupie ENG version. Mozesz normalnie grac przez live czy jestograniczenie z racji zakupu nie na terenie Polski

ps.To tez jest niezle...5 grudnia informuja ze premiera przesunieta...no jakbym sam nie widzial ze nie ma GoWa w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczyt profesjonalizmu - w dniu premiery przesunąć premierę. Ale z was kretyni, już niżej upaść nie można. Coś mi się wydaje, że dostaniemy na zajączka bo - zmiana zabezpieczeń (jeżeli to prawda) - tłoczenie płyt - pakowanie - dystrybucja - jak dla mnie co najmiej 2 tygodnie - a tam juz święta. Więc do 2008 rodacy.
Życzę ekipie CD Projekt najgorszych świąt jakie kiedykolwiek mieli, bo moje już takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę chodzi tu o wymyślne zabezpieczenia, to zwracając się do dystrybutorów powtórzę to, co od dawna potwarzam setki razy...

W aikido jest pewna mądra, uniwersalna, a zarazem sprawdzona reguła - "Im mocniej cię uderzy, tym gorzej dla niego."
Jednak aby ją zrozumieć i wykorzystać, potrzeba mieć umysł otwarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he, he :D

"Ech.. Call of Duty 4-brak towaru...Gears-obsuwka, UT identycznie,, widać CDP nie za bardzo daje nam wykorzystać bony za EK Wieśka.A szkoda :("

To samo pomyślałem :P

No chociaż nie możemy widzieć wszędzie spisków...Przynajmniej nie powinniśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że na zachodzie się śmieją z polskiego dystrybutora? hehehe rozbawiła mnie strasznie rozmowa z moim kolegą, który(z racji braku internetu) chodził po sklepach szukając GOW. Bo przeciez DZIŚ MIAŁA być premiera
"-Przesuneli? na kiedy?
-nie wiem, za 5 dni, podadzą ostateczną date premiery...
-za 5 dni? ostateczną?
potem pokazałem mu stronę gram.pl i komentarze. Po czym roześmiał się i odpowiedział.
-za 5 dni to ja wróże im ostateczny koniec." i dziś u mnie kolega zamówił grę w zagranicznym sklepie( nie chce tu robić kryptoreklamy). Ja zdecydowałem się czekać na EK GoW. Ciekawie ile jeszcze starczy mi cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre kupilem w USA za 39$ w zwyklym sklepie. Nie moge wiec niestety podac adresu internetowego. Z tego co pisze CDP w swoim newsie o przesunieciu premiery, jest informacja, ze mozna korzystac z Games for Windows live, zatem podejrzewam, ze na terenie Polski tez bedzie dzialac. Swoja droga gierka wciska w fotel. Jeszcze jak zapoda sie w tle kawalek "Mad World" no to juz totalny odlot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo wyrozumialy ale takiej bajki sie nie spodziewalem :)
Nawet jesli to nie bajka to troche mi sie chce smiac, ze premiera jest przesuwana z powodu czegos takiego. Juz widze jak na "piratach" zrobi to jakies wrazenie. Jak zwykle, najbardziej poszkodowany bedzie gracz, ktory jest uczciwy i chce kupic oryginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie cieakwi jeszcze, dlaczego ten temat mając 90 komentarzy nie znajduje się na liście "najpopularniejszych" informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości! To już jest po prostu żałosne... :/ Nie wiem co tu się ostatnio wyrabia... Im "głośniejszy" tytuł, tym częściej CDP daje ciała. Ech... Byłem taki nakręcony, ale powoli odechciewa mi się tej gry... :/

Btw. Ciekawe ile osób szukało dzisiaj GoWa w sklepach? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmiech na sali i tyle...
jak widzę żaden z modów czy adminów nie ma odwagi by coś tu napisać w tej sprawie...

mam nadzieję że dostanę GoW przed świętami.

P.S ciekaw jestem czy z EK GoW będą takie problemy jak z EK wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:39, Ubq napisał:

Ważne żeby wyszło przed gwiazdką :)


własnie, to jest najważniejsze, napaliłem się na tągre i mam nadzieje, że okaże się lepsza niż na " Iksa 360". ciekawe czemu przesunęli premiere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować