Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera dodatku Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy!

81 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 17:53, LorD_of_DarknesS napisał:

Jeżeli jutro tj. 06.12.07 nie wyślą pre-orderów... to *odgryzę sobie głowę* >.<

Nie warto. Lepiej odgryźć głowę komuś z CDP :P Ponoć mają wysłać jutro, ale co z tego wyjdzie to nie wiadomo. Fakt faktem jest, że NWN2 MZ straciło już status pre-ordera, więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:00, heyboy napisał:

Fakt faktem jest, że NWN2 MZ straciło już status pre-ordera, więc nie jest
źle.


Znaczy się, nie jest źle bo już mogą wysłać ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze tym co mają MM w pobliżu, jakbym miał w mieście jakiś sklep z grami to pewnie już bym sobie grał moim mnichem :P no cóż jestem przyzwyczajony do takich opóżnień,podstawke też otrzymałem z poślizgiem.Mam tylko nadzieje że wyślą jutro żeby jeszcze przed weekendem pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:13, Bartold-1991 napisał:

> Rzekomo fabuła bliska poziomowi tej z Planescape...
Nierealne, żeby te ich zapewnienia się sprawdziły. Fabuła Tormenta była naprawdę świetna, do
tego miała wsparcie tego... "innego"...klimatu Planescape.Uno - w tej formie RPG poznawanie
fabuły jest utrudnione (ideał - TPP/izometryczny2D, nacisk na dialogi), bo trzeba koxać bohatera
za dużo.


chodzi mi tu o recenzję z CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, chwalić się że premiera jest to każdy chce, ale należycie obsłużyć klientów od PREORDEROW to nie ma komu. W takim razie ja proszę o zadość uczynienie bo ja chciałem mieć na premierę a nie wtedy kiedy CDP będzie się chciało wysłać :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem sobie że już więcej nie dam się nabrać na "preorder" z gram.pl. Gra w sklepach - zamówienie nadal nie wysłane. Właściwie, nawet się nie zdziwiłem jak to zobaczyłem, w końcu - czy to pierwszy raz...

To tyle w temacie paczki na Mikołaja :) Z dodatku do Herosów V po kolejnym przesunięciu terminu wydania - zrezygnowałem już całkiem, bo to po prostu śmiechu warte i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy klienci, którzy zamówili grę w pre-orderze, mają szanse na otrzymanie jej jeszcze w tym tygodniu ? Bo póki co nie otrzymaliśmy jeszcze maili z informacją o wysyłce paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie że dodatek wychodzi, ale nie jest fajne to żę w PRE-Orderze jeszcze ich nie wysłano, a niektórzy już mają Maskę z Empiku.

Zaś Maska mogła być bardziej rozbudowana - kilka klas to troszkę za mało. Jakby dołożyć jeszcze kilka to byłoby wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować