Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera dodatku Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy!

81 postów w tym temacie

Uuuu... pakowanie i przygotowywanie do wysyłki...

pozostaje nadzieja w to, iż pakowanie nie zajmie kilku dni '';..;''

no i że po drodze kurier nie zostanie pochłonięty przez jakiegoś zabłąkanego Battlecruisera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pocieszenie dla tych, ktorzy zamowili dodatek w preorderze. Wysylka nastapi dzis wieczorem lub jutro, wiec juz w poniedzialek (najdalej wtorek) gra bedzie w naszych lapkach. Nie wiem, z czego wynika to opozonienie, ale skoro cdp nie dalo zadnej informacji oficjalnej, to rozumiem, ze postanowili poleciec w kulki. Wobec tego, nie sadze, bym jeszcze kiedys nabywal cos przez sklep.gram.pl . Licze na to, ze czesc ludzi zrobi podobni, a cdp przemysli sobie pare spraw.

EDIT: zapomnialem napisac, ze termin dotyczy zamowien przez poczte polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ciągle pakowanie. Ale - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Bardzo mocno zastanowię się następnym razem nad złożeniem zamówienia, ZWŁASZCZA preordera.
Jak widać w tym przypadku, pierwsi są ostatnimi zamiast odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, udało im się :D W dzień po premierze mój pre-order został wysłany. Jako, że kurier to jutro gra trafi w me zachłanne łapska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... sprawdzałem przed chwilą i co widę: "pakowane i przygotowywane do wysyłki".
Zamawiałem 16.09.2007.
Konradfus pisze, że zamawiał wczoraj i już ma wysłane. Jeśli to prawda, to bardzo ciekawe - wynika z tego że klienci zamawiający pre-ordery są obsługiwani na końcu. Najpierw inne sklepy, potem bieżące zamówienia, a na końcu pre-orderowcy.
Gratuluję CD-P świetnej obsługi klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to że "MZ" kupiłem 05.12.07 o godz 14:00 w "MM" Wrocław, oraz to że wieczorem 04.12.07 zamówiłem 2 gry, płacąc kuponem otrzymanym za Wiedźmina i gry dotarły dzisiaj rano! 06.12.07 !!!
To dlaczego wasze wcześniej zamówione "PRE-ORDERY" "MZ" nie zostały wysłane? Może towar pojechał do sklepów a Ci co kupili wcześniej niech sobie poczekają! Dziwne - Jak z Wiedźminem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jednak paczka natrafiła na jakieś gniazdo zergów pod Warszawa :P

wysłali niby dziś, a dojść ma kurierem 7-10 ... wliczono bodajże powrót Xel Nagi albo wściekły szał Boo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z CDP mógłby w końcu łaskawie skomentować zaistaniałą sytuację z pre-orderami? Bo mam wielką ochotę anulować zamówienie (wciąż jest jako niewysłane) i kupić jutro "Maskę..." w MM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eRyahXa0SDarth Wojte :

Dnia 06.12.2007 o 12:35, eRyahXa0SDarth Wojte napisał:

Mam pocieszenie dla tych, ktorzy zamowili dodatek w preorderze. Wysylka nastapi dzis wieczorem
lub jutro, wiec juz w poniedzialek (najdalej wtorek) gra bedzie w naszych lapkach. Nie wiem,
z czego wynika to opozonienie, ale skoro cdp nie dalo zadnej informacji oficjalnej, to rozumiem,
ze postanowili poleciec w kulki. Wobec tego, nie sadze, bym jeszcze kiedys nabywal cos przez
sklep.gram.pl . Licze na to, ze czesc ludzi zrobi podobni, a cdp przemysli sobie pare spraw.

EDIT: zapomnialem napisac, ze termin dotyczy zamowien przez poczte polska.


Ale pocieszenie. Kurierem jest tak samo.
Ale żeby coś ktoś pisnął, słówko przeprosin, słówko wytłumaczenia, cokolwiek ? Niii...

Konradfus :

>Ja wczoraj wieczorem zamówiłem kurierem i jest informacja, ze paczka juz jest w drodze więc jest Ok :P

Super, tylko preorderowcy dostają w kość.

Yancy :

>U mnie też ciągle pakowanie. Ale - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Bardzo mocno zastanowię się następnym razem nad złożeniem zamówienia, ZWŁASZCZA preordera.
>Jak widać w tym przypadku, pierwsi są ostatnimi zamiast odwrotnie...

Nie opłaca się. Można kupić samodzielnie co nie jest wielkim problemem, jakby nie patrzeć, to ludzie którzy nie mają wirtualnych pieniędzy kupią nawet taniej (- cena przesyłki), i co najważniejsze ? Jest szybciej. Dostać pre-ordera dzień po premierze ? Dobra. Niech będzie. Zawsze może coś wyskoczyć. Ale 3-4 dni po premierze ?
Kiedy z sklepami nie ma problemu, i ci zamawiający po premierze (na podstawie wypowiedzi Konradfusa) dostają dzień po ?

Wolne żarty.
Dziękuję za takie coś. "Pre-Order. Zamów już teraz ! Dostaniesz później !". Nawet jeżeli było zadeklarowane iż przesyłka zostanie wysłana szóstego, na co się nie zapowiada, to zawsze mogą się powołać na to że ''szóstego'' wysłali, a to że Masterlink nie dostarczy w sobotę/niedzielę, to już nie ich wina, to mi się wydaje że to zwykłe chamstwo.

Szczerze wątpię że się jeszcze kiedyś skuszę na kupno jakiegokolwiek preordera w sklepie gram.pl. Nieopłacalne i frustrujące. A możliwe że z innych gier też zrezygnuję. Istnieją inne sklepy internetowe, a do empiku też nie aż tak daleko.

Pozdrawiam.
(Z jakąś marną nadzieją że ktoś z CDP albo ekipy GRAM zabierze tu głos, i wyjaśni jakoś sensownie sprawę, ratując resztki wizerunku tego ustrojstwa w oczach ludzi którzy zamawiają preordery.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam skrina z dowodem dla tych, którzy mają wątpliwośći http://img337.imageshack.us/my.php?image=maskaxe5.jpg zastanawia mnie tylko 1 rzecz teraz za grę musiałem zapłacić 46.90 zł a jakieś 2 tygodnie temu jak zalogowałem sie na strone gram.pl to w sklepie mogłem zamówić grę za jedyne 39.90 dlatego ze mam zarejestrowanego NW2 white, teraz cena podskoczyła a tego info już nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej po zainstalowaniu "MZ" gra działa płynniej! Zacznę grę od nowa i sprawdzę czy te dźwięki postaci naprawili, choć pewnie nie, bo po wczytaniu gry ze stanu przed "MZ" nadal brak prawidłowych odgłosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:26, Black Ajgor napisał:

Przynajmniej po zainstalowaniu "MZ" gra działa płynniej! Zacznę grę od nowa i sprawdzę czy
te dźwięki postaci naprawili, choć pewnie nie, bo po wczytaniu gry ze stanu przed "MZ" nadal
brak prawidłowych odgłosów!


Kopiesz leżących. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować