Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera dodatku Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy!

81 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 17:33, Ravath napisał:

Nie opłaca się. Można kupić samodzielnie co nie jest wielkim problemem, jakby nie patrzeć,
to ludzie którzy nie mają wirtualnych pieniędzy kupią nawet taniej (- cena przesyłki), i co
najważniejsze ? Jest szybciej. Dostać pre-ordera dzień po premierze ? Dobra. Niech będzie.
Zawsze może coś wyskoczyć. Ale 3-4 dni po premierze ?
Kiedy z sklepami nie ma problemu, i ci zamawiający po premierze (na podstawie wypowiedzi Konradfusa)
dostają dzień po ?


To była ironicznie zabarwiona wypowiedź. To co wyszło na dobre - to nauczka by na przyszłość nie bawić się w preordery, bo zamiast dostać wcześniej, dostaję grę na szarym końcu. Pół biedy jeśli dotrze jutro...

Co prawda, nareszcie paczka widnieje jako wysłana ale to wszystko co mogę sprawdzić. Termin dostarczenia 7-10 a sprawdzić drogi paczki nie mogę bo "Wprowadzono błędny numer przesyłki". To aby było ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta też mam że błędny :\. Bravo, najpierw się robi że PAKUJĄ to nikt już nie anuluje więc klientów nie stracą, a jak zaczynają się pienić że za długo to piszą że niby wysłane, ale NUMER NIE PRAWIDŁOWY. A potem będzie rocznica gram.pl i jacy to oni wspaniali jacy swietni i w ogóle :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że nie ma przesyłki w bazie Masterlinka (DPD), to normalne. Sprawdźcie około 23 albo jutro rano. Wtedy już powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, faktycznie klapa ze strony CDP z tymi pre-orderami :( Ja również należę do tej nieszczęśliwej grupy, która z zalożenia powinna dostać grę wcześniej niż inni, zaś dostanie później niż ci, którzy ją zakupią w co niektórych wielkich sklepach.
Przyznaję, ze wolałbym grę wcześniej, w końcu to jest niby przywilej pre-ordera. Jednak ja osobiście nie mam zamiaru "jechać na maxa" po CDP tylko dlatego, że zagram sobie w Maskę Zdrajcy dopiero w poniedziałek lub wtorek, a nie dziś czy jutro. Bez przesady panie i panowie! W końcu będziemy mieć grę za 20 zł mniej niż reszta a to jest duży plus :) Może dla części z was 20 zł to prawie nic, skoro za gierkę i tak placą wam rodzice. Zaś dla niektórych 20 zł zniżki na grze, i to nowej (relatywnie) to całkiem dużo.W końcu jakby nie patrzeć dzięki CDP pre-orderowcy mają ok 30% zniżkę.
Jednak mimo to, uważam że ktoś z CDP powinien zabrać głos w dyskusji bądż wydać jakieś oświadczenie dotyczące zaistniałej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 20:27, HONS napisał:

Hmm, faktycznie klapa ze strony CDP z tymi pre-orderami :( Ja również należę do tej nieszczęśliwej
grupy, która z zalożenia powinna dostać grę wcześniej niż inni, zaś dostanie później niż ci,
którzy ją zakupią w co niektórych wielkich sklepach.
Przyznaję, ze wolałbym grę wcześniej, w końcu to jest niby przywilej pre-ordera. Jednak ja
osobiście nie mam zamiaru "jechać na maxa" po CDP tylko dlatego, że zagram sobie w Maskę Zdrajcy
dopiero w poniedziałek lub wtorek, a nie dziś czy jutro. Bez przesady panie i panowie! W końcu
będziemy mieć grę za 20 zł mniej niż reszta a to jest duży plus :) Może dla części z was 20
zł to prawie nic, skoro za gierkę i tak placą wam rodzice. Zaś dla niektórych 20 zł zniżki
na grze, i to nowej (relatywnie) to całkiem dużo.W końcu jakby nie patrzeć dzięki CDP pre-orderowcy
mają ok 30% zniżkę.
Jednak mimo to, uważam że ktoś z CDP powinien zabrać głos w dyskusji bądż wydać jakieś oświadczenie
dotyczące zaistniałej sytuacji.



Gdyby to była pierwsza taka sytuacja, byłbym w 100% wyrozumiały. Każdemu może się zdarzyć. Ale to zdarza się często. ZA często.
Z tą niższą ceną też wcale tak pięknie nie ma. Niejednokrotnie za taką samą można kupić gdzie indziej...

Ale - dość o tym. Wnioski na przyszłość każdy powinien wyciągnąć sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:10, joca-m napisał:

HONS, wcale nie jest tak tanio... co mi po -20 wpln skoro dochodzi do tego 15 zł dla kuriera?

Hmm, a kto ci każe płacić za kuriera? ;) Możesz zamiast 15 zł przesyłki zapąłcić tak jak ja 7,90 zł :)
A nawet jeśli wykorzystamy pana kuriera (lub panią kurierkę ;) to i tak jesteśmy 5 zł na plusie :)
Tak na serio to CDP wcale nie musiał robić zniżki dla tych, którzy mają zarejestrowaną podstawkę. Z tego co pamiętam, a interesuję się grami bardzo długo, nie jest to standard jak na polskie warunki.
Tak więc na koniec, owszem CDP dał ciała, gry powinny być wcześniej, ale bez nadmiernych emocji - te kilka dni poczekamy.
A co do mojej przesyłki, to dziś pod wieczór jej status to "wysłane" a czas oczekiwania to 10 lub 11 grudzień. Te 4 dni jakoś wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 20:27, HONS napisał:

Hmm, faktycznie klapa ze strony CDP z tymi pre-orderami :( Ja również należę do tej nieszczęśliwej
grupy, która z zalożenia powinna dostać grę wcześniej niż inni, zaś dostanie później niż ci,
którzy ją zakupią w co niektórych wielkich sklepach.
Przyznaję, ze wolałbym grę wcześniej, w końcu to jest niby przywilej pre-ordera. Jednak ja
osobiście nie mam zamiaru "jechać na maxa" po CDP tylko dlatego, że zagram sobie w Maskę Zdrajcy
dopiero w poniedziałek lub wtorek, a nie dziś czy jutro. Bez przesady panie i panowie! W końcu
będziemy mieć grę za 20 zł mniej niż reszta a to jest duży plus :) Może dla części z was 20
zł to prawie nic, skoro za gierkę i tak placą wam rodzice. Zaś dla niektórych 20 zł zniżki
na grze, i to nowej (relatywnie) to całkiem dużo.W końcu jakby nie patrzeć dzięki CDP pre-orderowcy
mają ok 30% zniżkę.
Jednak mimo to, uważam że ktoś z CDP powinien zabrać głos w dyskusji bądż wydać jakieś oświadczenie
dotyczące zaistniałej sytuacji.


Hm. A czy ja ''jadę'' po nich na ''maxa'' bo zagram jutro/poniedziałek/wtorek, a nie wczoraj/dzisiaj ?
Nie. Chodzi o to że takie coś staje się niejako wizytówką CDP i GRAM.PL, co mi się nie podoba, bo lubię nawet wydawane przez nich gry, bynajmniej niektóre.
I również chodzi mi o ich zachowanie. Ignorowanie nas, którzy zamawiają u nich gry, czekają na nie, i płacą za nie, w taki sposób ? Mi się wydawało że napis [Pre-Order] do czegoś zobowiązuje. A tymczasem sporo ludzi już ma swoje MZ, a my, którzy ''zaufaliśmy'' CDP i GRAM.PL, siedzimy i czekamy z nadzieją że dojdzie w piątek. Premiera była wczoraj. Wolne żarty, nie ?
Cholera, jakby ktoś po nich jechał, a oni to sensownie tłumaczyli, przepraszali, albo chociażby dali info co się stało, to bym stanął w ich obronie. Ale tak ? Nie mam podstaw by to robić. Jestem rozdrażniony, i zirytowany tą sytuacją. I zdaje mi się że mam prawo.
Żeby sprawa była jasna, nie zazdroszczę tym którzy mają już MZ. Co to to nie. Po prostu używam was jako argumentu, więc jeżeli ktoś się poczuł urażony, to przepraszam.
W każdym razie, panowie którzy się tym zajmują wcale sobie nie pomagają milcząc. A wybaczcie, ale nie wierzę że wszyscy w CDP czy GRAM.PL są tak zajęci pakowaniem i wysyłaniem kopii MZ by nie móc nam pisnąć słówka tutaj.
Jeżeli tak, to pokornie przepraszam, i cofam wszystkie siarczyste, ironiczne, i podłe wypowiedzi które pod ich adresem rzuciłem. Ale jakoś w to wątpię.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->Ravath
Dlatego ja zrezygnowałem z pre-ordera i poszedłem wczoraj do Saturna i bingo. Dodatek już był, a zależało mi na prezencie na Mikołaja. Niestety mam problem z zainstalowaniem dodatku - wciąż mu za mało miejsca na dysku do instalacji - czyli wciąż go nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ravath ma rację, obecna sytuacja to niezłe przegięcie, tak się nie robi,sprawa jest chora. nigdy więcej nie zamawiam Pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:23, qbus napisał:

->Ravath
Dlatego ja zrezygnowałem z pre-ordera i poszedłem wczoraj do Saturna i bingo. Dodatek już był,
a zależało mi na prezencie na Mikołaja. Niestety mam problem z zainstalowaniem dodatku - wciąż
mu za mało miejsca na dysku do instalacji - czyli wciąż go nie mam...


Cóż.. mogę ci tylko pozazdrościć przezorności i dobrego wyczucia. ^^
A co do miejsca, to szczerze współczuję, zwłaszcza w sytuacji kiedy masz już dodatek w łapach. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaa, dzisiaj jest premiera dodatku neverwinter nights 2. To super, ciekawe ile będzie kosztował ten dodatek, będę musiał sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 09:51, Konradfus napisał:

Ja dodam, że kurrier właśnie przyniósł Maske Zdrajcy :D Zabieram się do testów :P

właściwie to nie zazdroszczę, bo cały czas przycinam w wiedźmina...ale swoja przesyłkę chciałbym już dostać. w poznaniu już jest, ale kurier dowiezie mi ja wieczorem.
jeśli komuś udało sie już pograć, to czekam na pierwsze wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kupiłem dodatek i pierwszy raz muszę napisać, że mam mieszane uczucia co do wydania go. Byłem bardzo zadowolony jak zobaczyłem, że dołączono do nie go grubą instrukcję i poradnik do gry ale po otwarciu trochę się zdziwiłem. Instrukcja i poradnik wyglądają jakby ktoś nimi szorował o podłogę i mają troszkę podniszczone rogi. Okładka pudełka DVD jest pogięta. Dziwne. Nigdy czegoś takiego nie spotkałem w grach od CDP a tu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować